Оголошується конкурс на навчання в Нововолинському науковому ліцеї-інтернаті

Детальніше:


/Files/images/ltsey/licey1.jpg


Вітаємо переможців ІІІ етапу
Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2018-2019 н.р.

Конкурс-захист наукових робіт (обласний етап)

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - І місце, секція теоретична фізика

Лис Неля (10-Б клас) - ІІ місце, секція журналістика

Шевчук Дмитро (11-Б клас) - ІІ місце, секція хімія

Інформатика

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - ІІІ місце, учитель Шаповал Юрій В'ячеславович

Біологія

Білінський Владислав Віталійович (11 клас) - ІІ місце, учитель Петрук Тетяна Федорівна

Цісар Анна Андріївна (10 клас) - ІІ місце, учитель Петрук Тетяна Федорівна

Правознавство

Коц Інна Володимирівна (10 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Кравчук Христина Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Історія

Борисюк Інна Володимирівна (11 клас) - І місце, учитель Сологуб Олег Богданович

Математика

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - ІІ місце, учитель Хиля Ярослава Іванівна

Гончаренко Назар Олександрович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Бенедь Тетяна Володимирівна

Хімія

Фрасоля Богдан Романович (8 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Назарук Ліза Олександрівна (8 клас) - ІІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Корнєв Сергій Вадимович (9 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Юлах Ірина Миколаївна (10 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Чубок Андрій Володимирович (10 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Солодуха Микола Іванович (11 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Шевчук Дмитро Вікторович (11 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Українська мова та література

Леоненко Олександра Валеріївна - ІІ місце, учитель Земцова Світлана Вікторівна

Солодюк Анна Володимирівна (9 клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Чупахіна Вікторія Вікторівна (8 клас) - І місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Фізика

Корнєв Сергій Вадимович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Гончаренко Назар Олександрович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Англійська мова

Чубок Андрій Володимирович (10-Б клас) - ІІІ місце, учитель Міліщук Наталія Святославівна

Трудове навчання

Макаряк Артем Ігорович (9 клас) - ІІІ місце, учитель Кривицький Олег Миколайович

Чубок Наталія - ІІІ місце, учитель Гошовська Ірина Іванівна


ІХ Всеукраїнський турнір "Відкрита природнича демонстрація"
ІІ місце

Бабич Олег, 10-В клас
Давидюк Юрій, 10-В клас
Земцов Георгій, 10-В клас
Чубок Андрій, 10-Б клас
Ковальчук Серафим, 10-Г клас
Солодуха Микола, 11-Б клас


Галерея " ФІНАЛ ВПД 2018"

Всеукраїнський турнір юних хіміків

Солодуха Микола та Шевчук Дмитро, учні 11 класу - ІІ місце (у складі команди)

ІІІ етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Чупахіна Вікторія Вікторівна (8-А клас) - ІІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (9-А клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна


ІІІ (обласного) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Чупахіна Вікторія Вікторівна (8-А клас) - ІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (9-А клас) - ІІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Леоненко Олександра Валеріївна (11-А клас) - ІІІ місце, учитель Земцова Світлана Вікторівна

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

Горбунова Ірина, 11-А клас - ІІІ місце, Керівник Земцова Світлана Вікторівна

Обласний турнір юних винахідників-раціоналізаторів (ІІІ місце)

Білінський Владислав,11-Б
Гончаренко Назар,11-В
Солодуха Микола,11-Б
Шевчук Дмитро,11-Б
Земцов Георгій,10-В

Керівник – Виклюк Ярослав Васильович

ХХІ обласний турнір юних математиків (ІІІ місце)

Гончаренко Назар (11-В), ІІІ місце в особистій першості
Мороз Руслана (11-В),
Солодуха Микола (11-Б),
Солодуха Зоряна (10-В),
Земцов Георгій (10-В)

ХХV обласний турнір юних хіміків (ІІ місце)

Чубок Андрій, уч. 10-Б кл.;
Юлах Ірина, уч. 10-Б кл.;
Білінський Владислав, уч. 11-Б кл.;
Солодуха Микола, уч. 11-Б кл.;
Шевчук Дмитро, уч. 11-Б класу

Керівники команди: Березан Ольга Веніамінівна, Літковець Світлана Василівна


Графік
проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2018-2019 н. р.

Фізика (теоретичний тур)10 січня 2019 року
Трудове навчання10 січня 2019 року
Англійська мова10-11 січня 2019 року
Астрономія11 січня 2019 року
Фізика (практичний тур)12 січня 2019 року
Українська мова і література15 січня 2019 року
Екологія (І тур)15 січня 2019 року
Хімія (теоретичний тур)16 січня 2019 року
Французька мова16 січня 2019 року
Географія17 січня 2019 року
Німецька мова17-18 січня 2019 року
Польська мова та література18 січня 2019 року
Математика (І тур)20 січня 2019 року
Економіка21 січня 2019 року
Історія22 січня 2019 року
Екологія (ІІ тур)22 січня 2019 року
Хімія (практичний тур)23 січня 2019 року
Правознавство23 січня 2019 року
Біологія26 січня 2019 року
Математика (ІІ тур)27 січня 2019 року
Інформатика2-3 лютого 2019 року
Інформаційні технології9 лютого 2019 року


Фотогалерея поповнилася новими фотографіями

Детальніше...


Канал Нововолинського ліцею на YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJdAtd5Ouezilakyq-8pySg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.