/Files/images/2016/Вітання_Різдво.jpg


Раді вітати вас на сайті нашого закладу!


/Files/photogallery/825/7KU6JCP6swo.jpg


Ми раді знову бачити усміхнені обличчя ліцеїстів, такі знайомі і зовсім нові.
Ми прагнемо передати вам багаж знань, що допоможе на життєвій стежині, приправляючи його лагідним словом, мудрими вчинками, толерантним відношенням один до одного. Зростайте та розвивайтеся, вчіться любити та бути ЛЮДИНОЮ.


/Files/images/2018/різдвяна-зірка-700x466.jpg


Графік проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 н.р.

Графік
проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017-2018 н. р.

Фізика (теоретичний тур)10 січня 2018 року
Трудове навчання10-11 січня 2018 року
Правознавство11 січня 2018 року
Англійська мова11-12 січня 2018 року
Астрономія12 січня 2018 року
Фізика (практичний тур)13 січня 2018 року
Екологія (І тур)15 січня 2018 року
Українська мова і література16 січня 2018 року
Хімія17 січня 2018 року
Географія18 січня 2018 року
Математика21 січня 2018 року
Екологія (ІІ тур)22 січня 2018 року
Економіка23 січня 2018 року
Історія24 січня 2018 року
Хімія (практичний тур)24 січня 2018 року
Біологія27 січня 2018 року
Математика (ІІ тур)27 січня 2018 року
Інформатика 03-03 лютого 2018 року
Інформаційні технології10 лютого 2018 року

Олімпіади розпочинаються о 9:25


Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2017-2018 н.р.

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Хімія

місце - Бойко Ірина Богданівна, 11 клас, учитель - Літковець Світлана Василівна

місце - Солодуха Анна Володимирівна,11 клас, учитель - Літковець Світлана Василівна

місце - Шевчук Дмитро Вікторович, 10 клас, учитель -Березан Ольга Веніамінівна

місце - Солодуха Микола Іванович, 10 клас, учитель -Березан Ольга Веніамінівна

місце - Юлах Ірина Миколаївна, 9 клас, учитель - Літковець Світлана Василівна

місце - Чубок Андрій Володимирович, 9 клас, учитель - Літковець Світлана Василівна

місце - Корнєв Сергій Вадимович, 8 клас, учитель -Березан Ольга Веніамінівна

Географія

ІІІ місце - Хацер Ілля Валерійович, 11 клас, учитель - Бегеза Галина Іванівна

ІІІ місце - Калина Юрій Сергійович, 10 клас, учитель - Бубела Аліна Анатоліївна

Українська мова

І місце - Солодюк Анна Володимирівна, 8 клас, учитель - Демчишина Надія Йосипівна

ІІ місце - Леоненко Олександра Валеріївна, 10 клас, учитель - Земцова Світлана Вікторівна

ІІІ місце - Кухарук Лілія Володимирівна, 11 клас, учитель - Сироватка Олена Леонідівна

Фізика

ІІ місце _ Земцов Георгій Олексійович, 9 клас, учитель - Шустік Лілія Степанівна

ІІІ місце - Гончаренко Назар Олександрович, 10 клас, учитель - Виклюк Ярослав Васильович

Англійська мова

ІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна, 11 клас, учитель - Мучак Надія Зіновіївна

ІІІ місце - Нестерович Дарія Віталіівна, 9 клас, учитель - Міліщук Наталія Святославівна

Правознавство

ІІІ місце - Семенюк Ірина Юріївна, 11 клас, учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна

ІІІ місце - Касянчук Даша Леонідівна, 10 клас, учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна

Трудове навчання

ІІІ місце - Гусєва Ангеліна Павлівна, 9 клас, учитель - Гошовська Ірина Іванівна

Астрономія

ІІ місце - Копець Сергій Олександрович, 11 клас, учитель - Шустік Лілія Степанівна

ХХ Всеукраїнський турнір юних винахідників-раціоналізаторів

Солодуха Микола, учень 10 класу - ІІІ місце (у складі команди)

Наставник – Виклюк Ярослав Васильович

ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Копець Сергій, учань 11-В класу - ІІІ місце (у складі команди)

Наставник - Шевчук Віра Антонівна

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

Горбунова Ірина, 10-А клас - ІІІ місце

Керівник Земцова Світлана Вікторівна

Обласний турнір юних винахідників-раціоналізаторів (ІІІ місце)

Кузьмич Андрій, 11 кл.
Корень Роман, 11 кл.
Копець Сергій, 11 кл.
Солодуха Микола, 10 кл. (ІІІ місце в індивіальному рейтингу)
Гончаренко Назар, 10 кл.

Керівник – Виклюк Ярослав Васильович

Обласний турнір юних математиків (ІІІ місце)

Кузьмич Андрій, 11 кл.
Камінський Данило, 11 кл.
Бойко Ірина, 11 кл. (ІІІ місце в індивіальному рейтингу)
Гончаренко Назар, 11 кл.
Солодуха Зоряна, 9 кл.

Керівники – Літковець Світлана Василівна та Березан Ольга Веніамінівна

ХХIV обласний турнір юних хіміків (ІІІ місце)

Лесик Ярослав, 10 кл.
Солодуха Микола, 10 кл.
Бойко Ірина, 11 кл.
Коржан Олена, 11 кл.
Жолоб Юлія, 11 кл.

Керівники – Бойко Оксана Сергіївна

Турнір юних географів (ІІІ місце)

Баглик Катерина 11 кл.
Котюк Микола, 11 кл.
Борисюк Інна, 10 кл.
Гончаренко Назар, 10 кл.
Івановський Олександр, 10 кл.

Керівник команди: Бубела Аліна Анатоліївна

Турнір юних економістів (ІІІ місце)

Копець Сергій, 11 кл. (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Кузьмич Андрій, 11 кл.
Камінський Данило, 11 кл.
Максимів Андрій, 11 кл.
Шапран Тарас, 11 кл.

Керівник команди: Шевчук Віра Антонівна


Фотогалерея поповнилася новими фотографіями

Детальніше...


Канал Нововолинського ліцею на YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJdAtd5Ouezilakyq-8pySg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.