2014 - 2015 навчальний рік


ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

ПІБ учня Клас Місце Предмет Адреса Вчитель
1. Козіброда Богдан Юрійович 10-Б І хімія с. Жовтневе Літковець С.В.
2. Бойко Ірина Богданівна 8-Б ІІІ хімія м. Нововолинськ Літковець С.В.
3. Кохан Маргарита Олександрівна 9-А лауреат укр. мова і література Вол.-Волинський р-н, с. Красностав Демчишина Н.Й.
4. Гаврилюк Ігор Валерійович 11-А лауреат польська мова с. Жовтневе Борисюк О.Я.


ІV етап Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

ПІБ учня Клас Місце Предмет Адреса Вчитель
1. Міщук Тетяна Володимирівна 11-А ІІ укр. мова та література Любомльський р-н, с. Гуща. Земцова С.В

Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін

ПІБ учня Клас Місце Адреса Вчитель
1. Мельничук Павло Володимирович 11-В ІІІ м. Нововолинськ Шустік Л.С.
2. Павлючик Назар Вікторович 11-В Ратнівський р-н, с.Язовні
3. Мартинюк Іван Олексійович 11-В м. Луцьк
4. Шпур Вадим Сергійович 11-В м. Нововолинськ
5. Козіброда богдан Юрійович 10-Б с. Жовтневе
6. Помалін Михайло Сергійович 10-Б Камінь-Каширський р-н, с. Полиці

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

ПІБ учня Фото Клас Місце Адреса Вчитель
Фізика
1. Ліщина Анастасія Ігорівна 8-Б ІІІ м. Горохів, Шустік Лілія Степанівна
2. Міліщук Роман Віталійович 9-В ІІ м. Нововолинськ, Карпіна Наталія Миколаївна
3. Підгайний Антон Романович 10-В ІІІ смт. Турійськ, Шустік Лілія Степанівна
Українська мова і література
4. 3 Кохан Маргарита Олександрівна 9-А І Вол.-Волинський р-н, с.Красностав, Демчишина Надія Йосипівна
5. 4 Хільчук Марія Едуардівна 10-А ІІІ Турійський р-н, с. Мокрець, Гусєва Оксана Андріївна
6. 5 Чепенюк Іванна Леонтіївна 10-В ІІ Ковельський р-н, с.Байківці Вітковська Наталія Олексіївна
7. 6 Супрунович Вікторія Володимирівна 11-А ІІ смт. Турійськ, Земцова Світлана Вікторівна
8. 7 Міщук Тетяна Володимирівна 11-А ІІ Любомльський р-н, с. Гуща Земцова Світлана Вікторівна
Хімія
9. Бойко Ірина Богданівна 8-Б І м. Нововолинськ, Літковець Світлана Василівна
10. Коржан Олена Петрівна 8-Б ІІІ Старовижівський р-н, с. Смолярі, Літковець Світлана Василівна
11. Рябчун Іван Володимирович 9-Б ІІІ Любомльський. р-н, с. Заболоття, Березан Ольга Веніамінівна
12. Мороз Христина Миколаївна 9-Б ІІІ Шацький р-н, с. Прип’ять, Березан Ольга Веніамінівна
13. Козіброда Богдан Юрійович 10-Б І смт. Жовтневе, Літковець Світлана Василівна
14. Мельничук Павло Володимирович 11-Б ІІ м. Нововолинськ, Березан Ольга Веніамінівна
15. Литвинюк Назар Миколайович 11-Б ІІІ Любомльський р-н смт.Головно, Березан Ольга Веніамінівна
Французька мова
16. Тесленко Катерина Віталіївна 10-А ІІІ м. Нововолинськ, Шовкович Н. Ф. Юзефович Т. С.
Англійська мова
17. Грабар Діана Володимирівна 9-А ІІІ м. Нововолинськ Мучак Надія Зіновіївна
Географія
18. Бойко Ірина Богданівна 8-Б ІІІ м. Нововолинськ Гнатюк Олена Василівна
19. Міліщук Роман Віталійович 9-В ІІІ м. Нововолинськ Бегеза Галина Іванівна
20. Підгайний Антон Романович 10-В ІІІ смт. Турійськ, Шевчук Віра Антонівна
21. Литвинець Оксана Григорівна 11-А ІІ Старовижівський р-н, с.Дубечне Шевчук Віра Антонівна

Математика
22. Бойко Ірина Богданівна 8-Б І м. Нововолинськ Бойко Оксана Сергіївна
23. Міліщук РоманВіталійович 9-В ІІІ м. Нововолинськ Тесленко Тетяна Василівна
24. Лютяниця Роман Олександрович 9-В ІІІ м. Нововолинськ Тесленко Тетяна Василівна
Інформатика
25. Міліщук Роман Віталійович 9-В ІІ м. Нововолинськ Шаповал Юрій Вячеславович
Економіка
26. Павлючик Назар Вікторович 11-В ІІІ Ратнівський р-н, с.Язовні Лазаренко Юрій Олександрович
Польська мова
27. Гаврилюк Ігор Валерійович 11-А ІІ смт. Жовтневе Борисюк О.Я.
Правознавство
28. Гаврилюк Ігор Валерійович 11-А ІІІ смт. Жовтневе Трофимчук Л.М.
29. Антонюк Мілена 10-В ІІ м. Нововолинськ Трофимчук Л.М.

Призери Всеукраїнських конкурсів

ПІБ учня Клас Місце Адреса Вчитель
ХІ обласна математична олімпіада ім. академіка М.Кравчука
1. Міліщук Роман Віталійович 9-В ІІІ м. Нововолинськ Хиля Я.І.
2. Козіброда Богдан Юрійович 10-Б ІІІ с. Жовтневе Хиля Я.І.
ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
1. Кохан Маргарита Олександрівна 9-А ІІ Вол.-Волинський р-н, с.Красностав, Демчишина Н.Й.
ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка
1. Міщук Тетяна Володимирівна 11-А ІІ Любомльський р-н, с. Гуща Земцова С.В.
2. Кохан Маргарита Олександрівна 9-А ІІІ Вол.-Волинський р-н, с.Красностав Демчишина Н.Й.
3. Міщук Юлія Анатоліївна 8-А ІІІ м. Нововолинськ Сироватка О.Л.
Обласний етап Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі"
1. Грищук Христина 8-А ІІІ Сироватка О.Л.
Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці Біблії"
1. Лущук Анастасія 9-Б лауреат Володимир-Волинський р-н, с.Свічів Кравчук Г.О.
Номінація "Креативний неординарний, оригінальний підхід до створення творчої роботи та її презентації"




Призери обласних турнірів

ПІБ учня Клас Місце Адреса Вчитель
Обласний турнір юних біологів
1 Мельник Лілія Русланівна 11-Б ІІІ м. Нововолинськ Петрук Т.Ф.
Садовець Ірина Віталіївна 11-Б Горохівський р-н с. Озерці,
Шитлюк Олена Андріївна 11-Б с. Ветли, Любешівський р-н
Соколовська Вікторія Василівна 11-Б Любомльський р-н, с. Зачернеччя
Худа Зоряна Віталіївна 10-Б Локачинський р-н, с. Павловичі
Обласний турнір юних фізиків
2 Волошенюк Олександр Миколайович 11-В ІІ м. Нововолинськ Карпіна Н.М.
Шпур Вадим Сергійович 11-В м. Нововолинськ
Павлючик Назар Вікторович 11-В Ратнівський р-н, с.Язовні
Мартинюк Іван Олексійович 11-В м. Луцьк
Івановець Вадим Леонідович 11-Г Іваничівський р-н, с. Древині
Обласний турнір юних географів
3 Поліщук Вероніка Миколаївна 11-В ІІІ Любомльський р-н, с. Миловань Бегеза Г.І.
Литвинець Оксана Григорівна 11-А Старовижівський р-н, с.Дубечне
Міліщук Роман Віталійович 9-В м. Нововолинськ
Антонюк Мілена Юріївна 10-В м. Нововолинськ
Івановець Вадим Леонідович 11-Г Іваничівський р-н, с. Древині
Обласний турнір юних хіміків
4 Кобзова Вікторія Валентинівна 11-Б ІІ м. Нововолинськ Літковець С.В.
Мельничук Павло Володимирович 11-Б м. Нововолинськ
Рубаха Ніна Валентинівна 11-В Вол.-Волинський р-н, с. Красностав
Козіброда Богдан Юрійович 10-Б с. Жовтневе
Помалін Михайло Сергійович 10-Б Камінь-Каширський р-н, с. Полиці
Обласний турнір юних істориків
5 Антонюк Мілена Юріївна 10-В ІІІ м. Нововолинськ Кравчук А.Б.
Мальчевська Іванна Валеріївна 10-А Локачинський р-н, с. Юнівка
Хом'юк Роман Валеріанович 10-А м. Вол. Волинський
Поліщук Вероніка Володимирівна 11-В Любомльський р-н, с. Миловань
Шень Олеся Ігорівна 11-А м. Нововолинськ
Обласний турнір юних журналістів
6 Шитлюк Олена Андріївна 11-Б ІІІ Любешівський р-н, с. Ветли, Гусєва О.А.
Хільчук Марія Едуардівна 10-А Турійський р-н, с. Мокрець
Клак Павліна Тарасівна 10-А Любомльський р-н, с. Римачі
Тесленко Катерина Віталіївна 10-А м. Нововолинськ
Данилюк Олександр Олександрович 10-А Турійський р-н, с. Туропин

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

ПІБ учня Клас Місце Предмет Адреса Вчитель
1. Шитлюк Олена Андріївна 11-Б ІІІ Укр. література с. Ветли, Любешівський р-н Вітковська Н.О.
2. Литвинець Оксана Григорівна 11-А ІІ Історія Старовижівський р-н, с.Дубечне Нагірний М.З. Сологуб О.Б.
3. Павлючик Назар Вікторович 11-В І Фізика Ратнівський р-н, с.Язовні Виклюк Я.В.
4. Мельник Лілія Русланівна 11-Б ІІ Біологія м. Нововолинськ Сергеєва В.В. Петрук Т.Ф.
5. Мельничук Павло Володимирович 11-Б ІІ Хімія м. Нововолинськ Березан ОВ.

ПЕРЕМОЖЦІ обласних змагань з баскетболу "3×3"

ІІІ місце (хлопці)

ПІБ учня Клас Адреса
1. Савицький Богдан Олександрович 11-В м. Нововолинськ,
2. Левосюк Павло Миколайович 10-Г м. Нововолинськ,
3. Селещук Богдан Олександрович 10-Г м. Нововолинськ,
4. Ковальчук Назар Георгійович 10-Б м. Нововолинськ,

обласних змагань з баскетболу "3×3"

ІІ місце (дівчата)

ПІБ учня Клас Адреса
1. Рожкова Олександра Олександрівна 10-А м. Нововолинськ,
2. Щегельська Дарія Анатоліївна 10-В м. Нововолинськ,
3. Киричук Олена Ігорівна 11-А м. Нововолинськ,
4. Грабар Діана Володимирівна 9-А м. Нововолинськ,

Кiлькiсть переглядiв: 700

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.