2004-2005 навчальний рік


Призери ІV етапу Всеукраїнських олімпіад

1. Конашук Вадим І Хімія 8-Б Літковець С.В.
2. Савчук Тарас II Хімія 11- Б Березан О.І.
3. Осипенко Артем I Хімія 9-Б Березан О.В.

Призери III етапу Всеукраїнських олімпіад учнівських олімпіад (2004-2005) н.р.

№ за/п Прізвище Місце Клас Вчитель
Хімія
1. Савчук Тарас І 11-Б Березан О.В.
2. Осипенко Артем І 9-Б Березан О.В.
3. Конашук Вадим І 8-Б Літковець С.В.
4. Сушик Володимир II 10-В Соколюк P.M.
Історія
5. Горбач Анна І 10-А Трофимчук Л.М.
Географія
6. Глова Олександр II 11-В Бегеза Г.І.
7. Корнещук Максим II 10-В Бегеза Г.І.
8. Бенедь Вадим II 9-Б Бегеза Г.І.
Німецька мова
9. Николайчик Уляна II 10-А Мучак Н.З.
10. Свистак Олена III 9-Б Мучак Н.З.
Французька мова
11. Лебедюк Ганна II 11-А Шовкович Н.Ф.
12. Ровицька Ольга III 11-А Шовкович Н.Ф.
Інформатика
13. Булонський Сергій II 11-Г Шаповал Ю.В.
Українська мова і література
14. Куль Лілія III 10-А Земцова С.В.
Біологія
15. Осипенко Артем III 9-Б Пред ко B.B.
Математика
16. Іванчук Анастасія III 10-Г Хиля ЯЛ.
17. Іващенко Сергій III 9-В Бойко О.С.
18. Ткаченко Олександр III 9-В Бойко О.С.
19. Бенедь Вадим III 8-Б Хиля ЯЛ.
Економіка
20. Потапчик Богдан III 11-В Шевчук В.А.
21. Корнещук Максим III 10-В Шевчук В.А.
Англійська мова
22. Матвейчук Мар'яна III 11-А Левша Н.О,
23. Тімофеєва Юлія III 9-А Бусловська H.A.
Трудове навчання
24. Симчук Юлія III 9-Б Гошовська LI.

II (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п Прізвище Місце Секція Клас Вчитель
1. Шевчук Іван I Комп.навч.програми 11-Г Шустік Л.С.
2. Николайчик Уляна II Німецька мова 10-А Мучак Н.З.
3. Куль Лілія III Укр.літ. 10-А Півницька Ф.Г
4. Горохова Олена III Істор.краєзнавство 11-А Кравчук А.Б.
5. Бусловський Сергій III Комп.навч.програми 11-Г Шаповал Ю.В.

Обласні предметні турніри

№ за/п Прізвище Місце Предмет Клас Вчитель
1. Попришко Ганна III Хімія 11-Б Березан О.В.
2. Савчук Тарас 11-Б
3. Сушик Володимир 10-В
4. Шкандіна Тетяна 10-Б
5. Осипенко Артем 10-Б
6. Горохова Олена III Історія 11-А Кравчук А.Б. Трофимчук Л.М.
7. Матвейчук Мар'яна 11-А
8. Куль Лілія 10-А
9. Купіна Ірина 10-А
10. Приходьмо Іванна 10-А

III етап (обласного) Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

1. Дудар Ірина І 9-А Демчишина Н.И.

III етап (обласного) Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнів 10-11 класів "Мої права"

1. Волинчук Вікторія 10-А Трофимчук Л.М.
2. Николайчик Уляна 10-А Трофимчук Л.М.
Кiлькiсть переглядiв: 409

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.