Педагоги та вихователі



№ за/п Прізвище, ім´я та по батькові Фото Посада Квал. категорія
1. Хільковець Інна Петрівна /Files/images/2020/DSCN0742.JPG Директор,
учитель англійської, німецької мови
спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
2. Остапюк Микола Павлович /Files/photogallery/1252/Остапюк.jpg Методист з методичної роботи спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
3. Земцова Світлана Вікторівна Заступник директора, учитель української мови та літератури Заступник директора, учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
4. Петрук Марія Степанівна Заступник директора, учитель фізичної культури Заступник директора, учитель фізичної культури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
5. Гнатюк Олена Василівна Заступник директора, учитель географії, основ здоров\'я Методист з виховної роботи, учитель географії, основ здоров'я Спеціаліст
вищої категорії
6. Березан Ольга Веніамінівна /Files/images/2016/20131031135922.jpg Методист з природничого профілю, учитель хімії спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук (2006 р.)
7. Хвіщук Ольга Володимирівна Заступник директора, учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
8. Виклюк Ярослав Васильович Методист з математичного профілю, учитель інформатики, фізики, технологійспеціаліст вищої категорії, учитель-методист
9. Гусєва Оксана Андріївна Учитель української мови та літератури Учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
10. Вітковська Наталія Олексіївна Учитель української мови та літератури Учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії
11. Торчило Оксана Михайлівна Учитель укр. мови та літератури спеціаліст вищої категорії, старший учитель
12. Лук’янчук Іванна Сергіївна Учитель української мови та літератури Учитель укр. мови та літератури спеціаліст
13. Літковець Світлана Василівна Учитель хіміїспеціаліст вищої категорії, учитель - методист
14. Мельничук Людмила Петрівна Учитель зарубіжної літератури спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
15. Міліщук Наталія Святославів. /Files/photogallery/1252/Міліщук.jpg Учитель англ. мови спеціаліст вищої категорії
16. Мучак Надія ЗіновіївнаУчитель англійської мови, німецької мовиспеціаліст вищої категорії
17. Сорока Алла Євгеніївнаучитель англійської мовиспеціаліст
18. Шкликова Ірина Юріївна Учитель англ. мови спеціаліст ІІ категорії
19. Маліков Леонід Михайлович Учитель математики Учитель математики спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
20. Бенедь Тетяна Володимирівна Учитель математики, інформатики Учитель математики, інформатики спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
21. Тесленко Тетяна Василівна Учитель математики Учитель математики спеціаліст вищої категорії
22.
23. Бойко Оксана Сергіївна Учитель математики Учитель математики спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
24. Шаповал Юрій В'ячеславович Учитель інформатики, технологій Учитель інформатики, технологій спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
25. Загородній Петро Миколайович Учитель інформатики, фізики, технологій Учитель інформатики, фізики, технологій спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
26. Кривицький Олег Миколайович Соціальний педагог, учитель трудового навчанняспеціаліст I категорії
27. Шустік Лілія Степанівна /Files/photogallery/1252/Шустік.jpg Учитель фізики, астрономії спеціаліст вищої категорії учитель-методист
28.Полікарчик Вікторія Володимирівна /Files/images/Полікарчик_viber_2021-02-08_10-45-48.jpg учитель фізикиспеціаліст
29.Якім'як Ігор Володимировичпрактичний психолог
30.Петрук Михайло Андрійович Учитель фізичної культуриспеціаліст вищої категорії
31. Петрук Тетяна Федорівна Учитель біології Учитель біології спеціаліст вищої категорії
32.Кривицька Оксана Леонідівнаучитель біології, виховательспеціаліст ІІ категорії
33. Бегеза Галина Іванівна Учитель географії спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
34.
35.Кравчук Наталія ОлегівнаУчитель економікикандидат економічних наук
36. Трофимчук Лариса Миколаївна Учитель історії та права Учитель історії, права спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
37. Сологуб Олег Богданович Учитель історії, музичного мистецтва Учитель історії, музичного мистецтва спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
38. Нагірний Микола ЗіновійовичУчитель історіїкандидат історичних наук
39.Богдадюк Юрій Володимирович учитель історіїспеціаліст ІІ категорії
40. Дацюк Валентин Іванович Учитель фізичної культури Учитель фізичної культури спеціаліст вищої категорії, старший учитель
41. Жуков Адольф Васильович Керівник гуртка9-й кваліфікаційний розряд, керівник гуртка, методист
42. Бевз Валентина Володимир. Учитель основ мед.знаньспеціаліст вищої категорії
43. Посельська Олена Леонідівна Виховательспеціаліст вищої категорії
44. Сокіл Марія Вікторівна Організатор учнівських справспеціаліст ІІ категорії
45. Мельник Руслана Леонідвна Виховательспеціаліст вищої категорії
46. Шабас Олена Михайлівна Виховательспеціаліст II категорії
47. Дячук Лариса Леонідівна Вихователь-методистспеціаліст вищої категорії
48. Бондар Інна Адамівна Виховательспеціаліст вищої категорії
49. Максимук Людмила Іванівна Вихователь спеціаліст вищої категорії
50. Дудкевич Тетяна Федорівна Вихователь спеціаліст вищої категорії
51. Рижих Наталія Антонівна Вихователь спеціаліст вищої категорії
52. Цибульська Оксана Вікторівна Вихователь спеціаліст вищої категорії
53. Юхимчук Віра Ігорівна Виховательспеціаліст I категорії
54.Ісик Богдана ВолодимирівнаВиховательспеціаліст I категорії
55. Масечко Вікторія Володимир. Вихователь спеціаліст вищої категорії
56. Ємчік Тетяна Василівна /Files/images/зображення_viber_2021-02-08_14-25-17.jpg Вихователь спеціаліст вищої категорії
57.Пархомчук Світлана Григорівна Виховательспеціаліст вищої категорії




/Files/images/Вчителі.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 4617

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.