2019-2020 н.р.


Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Конкурс-захист наукових робіт

Фрасоля Богдан Романович - І місце,секція науково-технічна творчість, керівники Дзіковська Юлія Миколаївна, Шустік Лілія Степанівна

Земцов Георгій Олексійович - І місце,секція теоретична фізика, керівник Шигорін Павло Павлович, Шустік Лілія Степанівна

Лис Неля - ІІ місце, секція журналістика

Чубок Андрій - ІІ місце, секція хімія

Солодуха Зоряна Іванівна - ІІ місце, секція мікроекономіка та макроекономіка, керівник Кравчук Наталія Олегівна

Лупанов Денис - ІІ місце, секція ветеринарія

Інформаційні технології

Чубок Наталія Олегівна (10 клас) - ІІІ місце, учитель Шаповал Юрій Вячеславович

Біологія

Цісар Анна Андріївна (11 клас) - ІІІ місце, учитель Петрук Тетяна Федорівна

Українська мова

Лис Неля Андріївна (11 клас) - ІІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (10 клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Чупахіна Вікторія Вікторівна (9 клас) - І місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Рудь Марія Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Торчило Оксана Михайлівна

Польська мова

Рудь Марія Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Борисюк Ольга Ярославівна

Економіка

Курінний Яків Миколайович (11 клас) - ІІІ місце, учитель Кравчук Наталія Олегівна

Правознавство

Кравчук Христина Олександрівна (10 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Математика

Солодуха Зоряна Іванівна (11-В клас) - ІІ місце, учитель Бойко Оксана Сергіївна

Корінчук Владислава Володимирівна (10-В клас) - ІІ місце, учитель Тесленко Тетяна Василівна

Назарук Ліза Олександрівна (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Маліков Леонід Михайлович

Хімія

Брус Софія Романівна (8 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Рудь Марія Олександрівна (9-Б клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Корнєв Сергій Вадимович (10-Б клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Дубровська Вікторія Олександрівна (10-Б клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Юлах Ірина Миколаївна (11-Б клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Географія

Ковальчук Серафим (11-Г клас) - ІІІ місце, учитель Бегеза Галина Іваніван

Квік Олександр Іванович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шевчук Віра Антонівна

Астрономія

Бабич Олег (11-В клас) - ІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Чабан Данило (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Фізика

Родзь Богдан Тарасович (8-Б клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Фрасоля Богдан Романович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Корінчук Владислава Володимирівна (10-В клас) - ІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Земцов Георгій Олексійович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Англійська мова

Чубок Андрій Володимирович (11-Б клас) - ІІІ місце, учитель Міліщук Наталія Святославівна

Мулька Ангеліна (9-А клас) - ІІІ місце, учитель Мучак Надія Зіновіївна

Трудове навчання

Шевчук Анастасія - ІІІ місце, учитель Гошовська Ірина Іванівна


Х Всеукраїнський турнір "Відкрита природнича демонстрація"
ІІІ місце

Бабич Олег, 11-В клас
Давидюк Юрій, 11-В клас
Земцов Георгій, 11-В клас
Чубок Андрій, 11-Б клас
Ковальчук Серафим, 11-Г клас
Цісар Анна, 11-Б клас

Керівник - Шустік Лілія Степанівна

Галерея "ВПД 2019 (фінал)"

ІІІ етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Чупахіна Вікторія Вікторівна (9-А клас) - І місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (10-А клас) - І місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Бик Діана (7 клас) - ІІІ місце, учитель Торчило Оксана Михайлівна


ІІІ (обласного) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Борисюк Анастасія (9-А клас) - ІІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (10-А клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Обласна олімпіада з математики ім. ак. М.П. Кравчука

Романюк Андрій, 7 клас - ІІІ місце, Керівник Бенедь Теряна Володимирівна Вікторівна

Обласний турнір юних фізиків (ІІІ місце)

Земцов Георгій,11-В
Луцюк Вікторія, 11-В
Долгополова Катерина, 11-В
Давидюк Юрій, 11-В
Фрасоля Богдан, 9-В

Керівники – Шустік Лілія Степанівна, Полікарчик ВІкторія Володимирівна

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.