2021-2022 н.р.


Список переможців

олімпіад, конкурсів, турнірів

2021-2022 н.р.


Мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка:

Ляховська Дарина (8 кл.) – I місце

Солодуха Юлія (9 кл.) – III місце

керівники:

Торчило О.М, Гусєва О.А.


III етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:

Солодуха Юлія (9 кл.) – III місце

Золотавіна Анна (8 кл.) – III місце

Шумчук Іванна (7 кл.) – III місце

керівники:

Лук'янчук І.В., Гусєва О.А., Хвіщук О.В.


III етап Всеукраїнської олімпіади з біології:

Тур Олена (9 кл.) – III місце

керівник:

Петрук Т.Ф.


I тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти

"Край, в якому я живу", у напрямі "Етнографічні музеї":

Калішук Мар'яна (10кл.) – III місце

керівник:

Посельська О.Л.


III етап Всеукраїнської олімпіади з математики:

Зінчук Михайло (10 кл.) – II місце

Баранюк Тарас (9 кл.) – III місце

Матвіюк Вікторія (11 кл.) – III місце

керівники:

Бойко О.С., Маліков Л.М.


III етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства:

Тітова Веронік (10 кл.) – III місце

керівник:

Трофимчук Л.М.


III етап Всеукраїнської олімпіада з географії:

Квік Олександр (11 кл.) – III місце

Панасюк Віктор (10 кл.) – III місце

керівники:

Гнатюк О.В., Бегезу Г.І.


III етап Всеукраїнської олімпіади з хімії:

Рудь Марія (11 кл.) – II місце

Ковальчук Лука (9 кл.) – II місце

Козіброда Андрій (8 кл.) – II місце

Брус Софія (10 кл.) – III місце

керівники:

Березан О.В., Літковець С.В.


III етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови:

Нізамієва Кіра (9 кл.) – III місце

керівник:

Міліщук Наталія Святославівна


III етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури:

Бик Діана (9 кл.) – II місце

керівник:

Торчило О.М.

Чупахіна Вікторія (11 кл.) – II місце

керівник:

Вітковська Н.О.

Хомик Марія (10 кл.) – III місце

керівник:

Земцова С.В.


III етап Всеукраїнської олімпіади з фізики:

Харлан Рєнат (9 кл.) – I місце

Фрасоля Богдан (11 кл.) – II місце

Куш Максим (8 кл.) - III місце

Зінчук Михайло (10 кл.) – III місце

керівники:

Шустік Л.С., Полікарчик В.В., Виклюка Я.В.


III етап олімпіади з астрономії (II місце):

Чабан Данило, Зінчук Михайло

керівник:

Шустік Лілія Степанівна.


Обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиків (II місце):

Харлан Рєнат, Родзь Богдан, Фрасоля Богдан, Чабан Данило, Позняк Микола

керівники:

Шустік Л.С., Полікарчик В.В., Виклюк Я.В.


Всеукраїнський інтернет-турнір з природничих дисциплін команди "Імпульс" (III місце):

Позняк Микола, Чабан Данило, Фрасоля Богдан, Тітова Вероніка, Щербакова Дарія, Харлан Рєнат.

керівники:

Шустік Л.С., Літковець С.В., Березан О.В., Петрук Т.Ф., Виклюк Я.В., Полікарчик В.В.


Обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів (II місце):

Харлан Рєнат, Дудюк Ілля, Фрасоля Богдан, Чабан Данило, Позняк Микола

керівники:

Шустік Л. С., Полікарчик В.В., Виклюк Я.В.


Обласний турнір юних географів (III місце):

Квік Олександр, Ляховський Олександр, Малюх Артем, Рудь Марія, Помаліна Маргарита

керівник:

Шевчук Віру Антонівну


Обласний турнір юних хіміків (III місце):

Фрасоля Богдан, Позняк Микола, Рудь Марія, Щербакова Дарія, Назаренко Адріана

керівники:

Літковець С.В. та Березан О.В.


Обласний турнір юних правознавців ( III місце):

Савчук Катерина (11-А), Місюра Анна (11-А), Брус Софія (10-Б), Тітова Вероніку (10-Б), Дерда Артур (10-А)

керівник:

Трофимчук Лариса Миколаївна.


Обласний турнір юних математиків (III місце):

Фрасоля Богдан, Чабан Данило, Позняк Микола, Родзь Богдан, Зінчук Михайло

керівник:

Бойко Оксана Сергіївна.


Всеукраїнські змагання з робототехніки

"Сумо. Дистанційно керовані роботи" ( III місце):

Юлах Ярослав

керівник:

Шустік Лілія Степанівна.


Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.