2012 - 2013 навчальний рік


ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Місце Місце проживання Учитель
Українська мова та література
1. Цюник Іванна Степанівна 11-А ІІ м. Нововолинськ Демчишина В.Й.
2. Кононович Марія Андріївна 10-А ІІІ Іваничівський р-н, с.Радовичі Сироватка О.Л.
3. Супронович Вікторія Володимирівна 9-А ІІ Турійськ Земцова С.В.
Англійська мова
4. Андреєнко Ігор Володимирович 11-Г ІІ м. Нововолинськ Міліщук Н.С.
Німецька мова
5. Карась Маріанна Віталіївна 11-А ІІІ Ковельський р-н, с.Бахів Мучак Н.З.
6. Качула Анастасія Геннадіївна 10-А ІІІ Любешівський р-н, с.Ветли Мучак Н.З.
Історія України
7. Качула Анастасія Геннадіївна 10-А ІІІ Любешівський р-н, с.Ветли Кравчук А.Б.
8. Венгрин Тетяна Сергіївна 9-А ІІІ м. Нововолинськ Сологуб О.Б.
Математика І тур
9. Козіброда Богдан Юрійович 8-Б ІІІ сел. Жовтневе Бенедь Т.В.
Основи правознавства
10. Король Ольга Вячеславівна 10-А ІІІ м. Любомль Трофимчук Л.М.
11. Шалапай Ігор Валерійович 9-А ІІІ сел. Жовтневе Трофимчук Л.М.
Фізика
12. Шпур Вадим Сергійович 9-В ІІІ м. Нововолинськ Виклюк Я.В.
Хімія
13. Мигас Сергій Володимирович 11-Б ІІІ м. Нововолинськ Березан О.В.
14. Пемпко Дмитро Едуардович 10-Б ІІ м. Нововолинськ Березан О.В.
15. Мельничук Павло Володимирович 9-Б ІІ м. Нововолинськ Березан О.В.
16. Козіброда Богдан Юрійович 8-Б І сел. Жовтневе Літковець С.В.
Географія
17. Никонюк Юрій Ігорович 11-В ІІІ Іваничівський р-н, с.Осмиловичі Бегеза Г.І.
18. Підгайний Антон Романович 8-Б ІІІ Турійськ Шевчук В.А.
Біологія керівник
19. Ляшук Владислав Олегович 10-Б ІІІ Іваничі Предко В.В.
Основи економіки
20. Никонюк Юрій Ігорович 11-В ІІІ Іваничівський р-н, с.Осмиловичі Шевчук В.А.
Трудове навчання
21. Матюхіна Вікторія Юріївна 8-А ІІІ м. Нововолинськ Гошовська І.І.
Педагогіка і психологія
22. Матвійчук Оксана Едуардівна 11-А ІІ м. Нововолинськ Кривицький О.М.
Інформатика
23. Слюсарчук Максим Бориславович 10-Г ІІІ Горохівський р-н, с.Мирне Шаповал Ю.В.
Інформаційні технології
24. Слюсарчук Максим Бориславович 10-Г ІІ Горохівський р-н, с.Мирне Шаповал Ю.В.

ІІІ етап Всеукраїнських конкурсів

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика
1. Форманюк Тетяна 11-А ІІІ м. Нововолинськ Демчишина В.Й.
2. Міщук Тетяна 9-А ІІІ Любомльській р-н, с.Гуща Земцова С.В.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім.Т.Шевченка
1. Сеньчук Василь 11-А ІІ смт. Іваничі Демчишина В.Й.
2. Вавринюк Аліна 10-А ІІІ Іваничівський р-н, с.Мишів Сироватка О.Л.
3. Міщук Тетяна 9-А ІІ Любомльській р-н, с.Гуща Земцова С.В.
Обласний заочний конкурс «Космічні фантазії»
1. Вавринюк Аліна 10-А ІІ Сироватка О.Л.
2. Міщук Тетяна 9-А ІІІ Земцова С.В.
3. Андрієнко Інна 9-В ІІІ

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

1. Форманюк Тетяна 11-А ІІ Українська література м. Нововолинськ Демчишина В.Й.
2. Мигас Сергій 11-Б ІІ Хімія м. Нововолинськ Березан О.В.
3. Гулюк Ігор 11-А ІІІ Правознавство Володимир-Волинський р-н Трофимчук Л.М.
4. Дворак Назарій 11-В ІІІ Фізика Іваничівський р-н Карпіна Н.М.

ІІ етап (обласний) Всеукраїнських турнірів

Юних математиків – ІІІ місце
1. Руденко Денис 11-В
2. Шабада Світлана 11-В Індивідуальна першість, учасник Всеукраїнського турніру
3. Дворак Назарій 11-В
4. Карпович Катерина 10-В
5. Воляник Микола 10-В
Керівник Бойко Оксана Сергіївна
Юних фізиків – ІІІ місце
1. Дворак Назарій 11-В
2. Михалюк Марія 11-В
3. Макарчук Марія 10-В
4. Януш Сергій 10-В
5. Вавринюк Віктор 10-В
Керівник Карпіна Наталія Миколаївна
Юних хіміків
1. Мигас Сергій 11-Б Індивідуальна першість, учасник Всеукраїнського турніру
2. Андрущук Ірина 11-Б
3. Клец Анна 11-Б
4. Кельмис Юлія 10-Б
5. Ляшук Владислав 10-Б
Керівник Березан Ольга Веніамінівна
Юних раціоналізаторів та винахідників – ІІІ місце
1. Михалюк Марія 11-В
2. Руденко Денис 11-В
3. Ковалик Роман 11-В
4. Дворак Назарій 11-В
5. Никонюк Юрій 11-В
Керівник Виклюк Ярослав Васильович
Юних істориків – ІІ місце
1. Кононович Марія 10-А
2. Король Ольга 10-А
3. Качула Анастасія 10-А
4. Оксенюк Богдана 10-А
5. Сеньчук Василь 10-А
Керівник Кравчук Алла Борисівна

Кiлькiсть переглядiв: 448

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.