2002-2003 навчальний рік


Призери IV етапу Всеукраїнських олімпіад

І місце - Глодзь Галина (10-А клас), українська мова

ІІ місце - Камишнікова Олеся (10-А клас), англійська мова

ІІІ місце - Лебедюг Ганна (9-А клас), французька мова

ІV місце - Романюк Роман, економіка


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п ПІБ учня Місце Клас Учитель
Українська мова і література
1. Матвійчук Мар’яна ІІ 9-А Демчишина Н.Й.
2. Глодзь Галина ІІ 10-А Демчишина Н.Й.
3. Камишнікова Олеся ІІ 10-А Івануха Г.Г.
Історія
4. Мосійчук Наталія ІІІ 8-А Трофимчук Л.М.
5. Пельць Володимир ІІІ 10-А Сологуб О.Б.
6. Масловська Ірина ІІІ 10-А Сологуб О.Б.
7. Марчук Олександр ІІ 11-Б Сологуб О.Б.
Хімія
8. Сушик Володимир ІІІ 8-Б Соколюк Р.М.
9. Синовець Олеся ІІ 10-Б Березан О.В.
10. Васейко Віталій ІІ 10-Б Березан О.В.
11. Хилюк Дмитро ІІ 11-Б Березан О.В.
12. Фульмес Христина ІІ 9-Б Соколюк Р.М.
Математика
13. Калюга Олег ІІІ 10-В Гутчинський В.Й.
14. Потапчук Богдан ІІ 9-В Тесленко Т.В.
15. Костючик Олександр ІІІ 10-В Гутчинський В.Й.
16. Волочай Віталій ІІ 11-В Маліков Л.М.
Англійська мова
17. Камишнікова Олеся І 10-А Левша Н.О.
Французька мова
18. Лебедюк Ганна І 9-А Шовкович Н.Ф.
19. Ровицька Ольга ІІІ 9-А Шовкович Н.Ф.
20. Семенюк Радіон ІІ 10-А Шовкович Н.Ф.
Німецька мова
21. Бойко Вікторія ІІ 11-В Мучак Н.З.
Основи економіки
22. Волочай Віталій ІІІ 11-В Шевчук В.А.
23. Романюк Рман інтернет 11-В
24. Семенюк Віталій інтернет 11-В
Біологія
25. Хилюк Дмитро ІІ 11-Б Предко В.В.
Географія
26. Корнещук Максим ІІІ 8-Б Бегеза Г.І.

ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

І місце - Глодзь Галина, літературна творчість

ІІІ місце - Невальонна Наталія, правознавство

ІІ місце - Марчук Олександр, історія України

ІІ місце - Соколюк Наталія, німецька мова

ІІІ місце - Хилюк Дмитро - лісове господарство

І місце - Шумік Микола, хімія

ІІ місце - Піцик Сергій, фізика

І місце - Кубай Андрій, програмування

І місце - Левконюк Андрій, астрономія


Призери обласних турнірів

Турнір юних математиків - І місце

Кубай Андрій, 11-В клас
Левконюк Андрій, 11-В клас
Волочай Віталій, 11-В клас
Семенюк Віталій, 11-В клас
Калюга Олег, 10-В клас

Турнір юних хіміків - ІІ місце

Шумік Микола
Хилюк Дмитро
Пилипюк Наталія
Левконюк Андрій
Кубай Андрій



Кiлькiсть переглядiв: 468

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.