2001-2002 навчальний рік


Призери ІV етапу Всеукраїнських олімпіад

№ за/п ПІБ учня Місце Клас Секція Учитель
1. Карпець Віталій ІІ 11-В Основи економіки Шевчук В.А.
2. Камишнікова Олеся ІІ 9-А Англійська мова Левша Н.О.
3. Глодзь Галина ІІІ 9-А Українська мова і література Демчишина Н.Й.

Призери ІV етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п ПІБ учня Місце Клас Секція Учитель
1. Карпець Віталій 11-В Секція економіки Шевчук В.А.
2. Левконюк Андрій 10-В Секція астрономії Гарват Л.С.

IV етап Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім.П.Яцика

призер - Варчук Валентина (11-А клас), учитель Степанська С.В.

IV етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Література"

переможець - Варчук Валентина (11-А клас), учитель Степанська С.В.


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п ПІБ учня Місце Клас Учитель
Українська мова і література
1. Глодзь Галина ІІ 9-А Демчишина Н.Й.
2. Балачук Ірина ІІ 10-А Півницька Ф.Г.
Історія
3. Марчук Олександр ІІ 11-А Трофимчук Л.М.
4. Вірковська Катерина ІІ 10-Б Сологуб О.Б.
Хімія
5. Юрійчук Олеся ІІ 11-Б Соколюк Р.М.
6. Хилюк Дмитро ІІ 10-Б Березан О.В.
7. Шумік Микола ІІ 10-Б Березан О.В.
8. Васейко Віталій ІІІ 9-Б Березан О.В.
Математика
9. Волочай Віталій ІІ 10-В Маліков Л.М.
10. Семенюк Віталій ІІ 10-В Маліков Л.М.
Інформатика
11. Малашенко Дмитро ІІІ 11-В Шаповал Ю.В.
12. Макодим Вадим ІІІ 11-В Шаповал Ю.В.
13. Кубай Андрій ІІІ 10-В Шаповал Ю.В.
Англійська мова
14. Єрема Антоніна І 11-А Хакіна О.Й.
15. Сорока Катерина ІІ 10-А Калінчук Г.В.
16. Калашнікова Олеся І 9-А Левша Н.О.
Німецька мова
17. Глинянський Максим ІІІ 11-А Мучак Н.З.
18. Бойко Вікторія ІІ 10-В Мучак Н.З.
19. Соколюк Наталія ІІІ 10-А Мучак Н.З.
Французька мова
20. Марценюк Ірина ІІІ 10-А Шовкович Н.Ф.
21. Лебедюк Ганна ІІ 8-А Шовкович Н.Ф.
Основи правознавства
22. Крисюк Вікторія ІІІ 11-А Трофимчук Л.М.
23. Масловська Ірина ІІІ 9-А Трофимчук Л.М.
24. Домбровська Ольга ІІІ 9-А Трофимчук Л.М.
Біологія
25. Хилюк Дмитро ІІ 10-Б Кривицька О.л.
26. Синовець Олеся ІІІ 9-Б Кривицька О.л.
Географія
27. Агапова Наталія ІІІ 11-В Бегеза Г.І.
28. Семенюк Віталій ІІІ 10-В Шевчук В.А.
29. Костючик Олександр ІІ 9-В Шевчук В.А.
30. Супчан Мар’яна ІІІ 9-В Шевчук В.А.
31. Панасюк Сергій ІІІ 8-В Бегеза Г.І.
Основи економіки
32. Карпець Віталій ІІ 11-В Шевчук В.А.
33. Малашенко Дмитро ІІІ 11-В Шевчук В.А.
34. Волочай Віталій ІІ 10-В Шевчук В.А.
35. Семенюк Віталій ІІІ 10-В Шевчук В.А.
Трудове навчання
36. Лисянська Ірина ІІІ 9-В Гошовська І.І.
37. Ленчук Максим ІІ 9-Б Токарський О.С.

Призери обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п ПІБ учня Місце Клас Секція Учитель
1. Карпець Віталій І 11-В Секція економіки Шевчук В.А.
2. Климук Людмила ІІІ 11-В Секція народознавства Кравчук Г.О.
3. Майструк Павло ІІ 11-Б Секція лісового госаодарства Предко В.В.
4. Хилюк Дмитро ІІ 10-Б Секція біології Кривицька О.Л.
5. Левконюк Андрій ІІ 10-В Секція астрономії Гарват Л.С.
6. Глодзь Галина 9-А Секція літературної творчості Демчишина Н.Й.

Призери обласних турнірів

Турнір юних фізиків - ІІІ місце

Крикун Вадим, 11-Б клас
Кубай Андрій, 10-В клас
Піцик Сергій, 10-В клас
Левконюк Андрій, 10-В клас
Огороднік Ігор, 10-В клас

Турнір юних математиків - ІІІ місце

Волочай віталій, 10-В клас
Карпець Віталій, 11-В клас
Пристайко Сергій, 11-В клас
Савчак Сергій, 11-В клас
Ісайченко Анна, 11-В клас


Кiлькiсть переглядiв: 487

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.