Графік
проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2019-2020 н.р.

Дата проведення Назва олімпіади Місце проведення олімпіади Класи
09 січня 2020 року Фізика (теоретичний тур) Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області» 8-11
Трудове навчання 1. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області»; 2. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №25 Луцької міської ради Волинської області» 9,11
Німецька мова Луцький педагогічний коледж 9-11
10 січня 2020 року Німецька мова Луцький педагогічний коледж
Екологія (І тур) Луцький педагогічний коледж 10-11
Астрономія Комунальний заклад «Луцька гімназія №4 іменіМодеста Левицького Луцької міської ради Волинської області» 10-11
11 січня 2020 року Фізика (експериментальний тур) Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти 8-11
15 січня 2020 року Хімія (теоретичний тур) Луцький педагогічний коледж 8-11
Англійська мова Луцький педагогічний коледж 9-11
16 січня 2020 року Англійська мова Луцький педагогічний коледж
Географія Луцький педагогічний коледж 8-11
17 січня 2020 року Екологія (ІІ тур) Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти 10-11
19 січня 2020 року Математика (І тур) Луцький педагогічний коледж 7-11
20 січня 2020 року Польська мова та література Луцький педагогічний коледж 9-11
Економіка Луцький педагогічний коледж 9-11
Правознавство Луцький педагогічний коледж 9-11
21 січня 2020 року Українська мова та література Луцький педагогічний коледж 8-11
Іспанська мова Луцький педагогічний коледж 9-11
22 січня 2020 року Історія Луцький педагогічний коледж 8-11
Хімія (практичний тур) Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (лабораторний корпус) 8-11
23 січня 2020 року Російська мова та література Луцький педагогічний коледж 9-11
Французька мова Луцький педагогічний коледж 9-11
25 січня 2020 року Біологія Луцький педагогічний коледж 8-11
26 січня 2020 року Математика (ІІ тур) Луцький педагогічний коледж 7-11
01 лютого 2020 року Інформатика (І тур) 1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді 8-11
02 лютого 2020 року Інформатика (ІІ тур) 1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді
08 лютого 2020 року Інформаційні технології 1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді 9-11

Заїзд та реєстрація учасників: 8.00–9.30 год. (фоє Луцького педагогічного коледжу).

Сніданок (для іногородніх учасників): 8.00–9.20 год. (їдальня Луцького педагогічного коледжу).

Відкриття олімпіад: 9.30 год. (актова зала Луцького педагогічного коледжу).

Обід (для всіх учасників) після завершення роботи над завданнями олімпіади (їдальня Луцького педагогічного коледжу).

Олімпіада з трудового навчання: заїзд, реєстрація учасників, харчування учасників, відкриття олімпіади – у комунальному закладі «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області».


Графік
проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2019-2020 н.р.

Фізика 08 жовтня
Біологія 09 жовтня
Трудове навчання 10 жовтня
Правознавство 11 жовтня
Англійська мова 15 жовтня
Економіка 16 жовтня
Українська мова і література 17 жовтня
Екологія 18 жовтня
Інформатика 19 жовтня
Географія 21 жовтня
Хімія 21 жовтня
Математика 22 жовтня
Німецька мова 23 жовтня
Інформаційні технології 24 жовтня
Історія 24 жовтня
Астрономія 04 листопадав
Французька мова 06 листопада


Олімпіади розпочинаються о 9:25


Графік
проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2019-2020 н. р.

Навчальні предмети Дата проведення
Польська мова та література (9-11класи) 02 листопада 2019 року
Іспанська мова (8-11класи) 02 листопада 2019 року
Інформаційні технології (8-11класи) 09 листопада 2019 року
Російська мова та література (9-11класи) 16 листопада 2019 року
Українська мова і література (7-11класи) 16 листопада 2019 року
Екологія (10-11класи) 16 листопада 2019 року
Історія (8-11класи) 23 листопада 2019 року
Німецька мова (8-11класи) 23-24 листопада 2019 року
Хімія (7-11класи) 30 листопада 2019 року
Інформатика (8-11класи) 30 листопада 2019 року
Французька мова (8-11 класи) 30 листопада 2019 року
Фізика (7-11 класи) 07 грудня 2019 року
Географія (8-11класи) 07 грудня 2019 року
Англійська мова (8-11класи) 07-08 грудня 2019 року
Трудове навчання (8-11 класи) 14 грудня 2019 року
Біологія (8-11 класи) 14 грудня 2019 року
Правознавство (9-11класи) 14 грудня 2019 року
Астрономія (10-11 класи) 21 грудня 2019 року
Економіка (9-11класи) 21 грудня 2019 року
Математика (6-11 класи) 21 грудня 2019 року


Кiлькiсть переглядiв: 862

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.