2008 - 2009 навчальний рік


Сусюк Дмитро та Зварич Микола у складі обласної команди зайняли І місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів.

Зварич Микола здобув особисту першість на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів


Призери обласних олімпіад з базових дисциплін

№ з/п ПІБ Клас Місце Учитель
Французька мова
1. Літковець Юлія 9-А ІІ
Німецька мова
2. Коритко Маргарита 11-А ІІ Мучак Н.З.
Англійська мова
3. Коритко Маргарита 11-А ІІ
4. Сологуб Олена 10-А ІІІ
Українська мова та література
5. Калістратова Ольга 11-А ІІІ
Історія
6. Дердюк Алла 9-А ІІ
7. Гулюк Євген 10-А ІІ
Хімія
8. Пахольчук Ігор 11-Б І
9. Ворона Юрій 11-Б ІІІ
10. Шевчук Олександр 10-Б І
11. Шелестовська Алла 10-Б ІІ
12. Радійчук Лілія 9-Б ІІІ
13. Циренніков Олександр 8-Б І
14. Горнік Іван 8-Б ІІІ
Фізика
15. Зварич Микола 11-В ІІ Карпіна Н.М.
16. Троцький Максим 10-В ІІІ Виклюк Я.В.
17. Гуліта Анна 9-В І Шустік Л.С.
18. Циренніков Олександр 8-Б ІІІ Шустік Л.С.
19. Ковалик Андрій 8-Б ІІІ Шустік Л.С.
Математика
20. Гуліта Анна 9-В ІІІ Бойко О.С.
Інформатика
21. Тарасіч Вадим 10-Г ІІІ Шаповал Ю.В.
Правознавство
22. Трофимчук Дмитро 11-А ІІ Трофимчук Л.М.
Географія
23. Мартинюк Тарас 10-В ІІІ Бегеза Г.І.
Економіка
24. Мартинюк Тарас 10-В ІІІ Шевчук В.А.

Призери ІІ етапу (обласного) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п Прізвище, ім’я учня Клас Секція Місце Керівник
1. Півницька Софія 11-А Літературна творчість І Півницька Ф.Г.
2. Бучик Світлана 11-Б Хімія ІІ Сачанюк В.П., викладач ВНУ Літковець С.В.
3. Калістратова Ольга 10-А Зарубіжна література ІІІ Скоцик Л.А.
4. Яручик Юлія 10-А Літературна творчість ІІІ Земцова С.В.
5. Загородня Марина 11-А Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
6. Бик Оксана 10-А Історія ІІІ Кравчук А.Б.
7. Істоміна Наталія 10-А Мистецтвознавство ІІІ Кравчук Г.О.
8. Вілюк Андрій 10-А Право ІІІ Лялька І.Ф., викладач ВНУ

Призери ІІ етапу Всеукраїнських турнірів

Турнір юних біологів - III місце

Куль Олександр
Скоцик Дмитро
Грисюк Ірина
Оранська Ольга
Тишко Олександр

Турнір юних фізиків - III місце

Зварич Микола (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Мойсеюк Олександр
Троцький Максим
Сусюк Дмитро
Гуліта Анна.

Турнір юних хіміків - III місце

Пахолюк Ігор
Ворона Юрій
Зварич Микола
Шевчук Олександр
Грисюк Ірина

Турнір юних географів - II місце

Мартинюк Тарас
Троцький Максим
Пахолюк Ігор (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Масечко Наталія
Дудик Віктор

Турнір юних правознавців - II місце

Вілюк Андрій
Бик Оксана (І місце в індивідуальному рейтингу)
Мов'яка Мар'яна
Антонюк Марія
Гулюк Євген



Кiлькiсть переглядiв: 428

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.