2005 - 2006 навчальний рік


ПРИЗЕРИ IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п Прізвище, ім'я Місце Вчитель
Хімія
1. Осипенко Артем II місце Березан О.В.
2. Конашук Вадим II місце Літковець С.В.
Фізика
1. Зварич Микола III місце Карпіна Н.М.

Міжнародна Менделєєвська олімпіада

№ за/п Прізвище, ім'я Місце Вчитель
Хімія
1. Осипенко Артем III місце Березан О.В.

ПРИЗЕРИ III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ з/п Прізвище, ім'я Місце Вчитель
Українська мова і література
1. Куль Лілія II місце Земцова С.В.
2. Дудар Ірина II місце Демчишина Н.И.
Історія
3. Горбач Анна III місце Трофимчук Л.М.
4. Хоміч Дмитро III місце Сологуб О.Б.
5. Терновик Дарина III місце Сологуб О.Б.
Математика
6. Ткаченко Олександр III місце Бойко О.С.
7. Зварич Микола III місце Тесленко Т.В.
Економіка
8. Корнещук Максим III місце Шевчук В.А.
Правознавство
9. Попкова Ольга III місце Трофимчук Л.М.
Хімія
10. Сушик Володимир II місце Березан О.В.
11. Пацай Ірина III місце Березан О.В.
12. Осипенко Артем І місце Березан О.В.
13. Конашук Вадим І місце Літковець С.В.
14. Зварич Микола II місце Березан О.В.
Англійська мова
15. Луй Юлія III місце Хайкіна О.И.
16. Тимофеева Юлія III місце Бусловська Н.А.
17. Терновик Дарія III місце Левша И.О.
Географія
18. Бенедь Вадим II місце Бегеза Г.І.
Німецька мова
19. Николайчук Уляна II місце Мучак Н.З.
Фізика
20. Вареник Тетяна III місце Виклюк Я.В.
21. Зварич Микола II місце Карпіна Н.М.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

№ за/п Прізвище, ім'я Місце Вчитель
Секція біології
1. Шкандіна Тетяна II місце Пред ко B.B.


Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

№ за/п Прізвище, ім'я Місце Вчитель
1. Дудар Ірина І місце Демчишина Н.И.
2. Куль Лілія III місце Земцова С.В.

Призери обласних турнірів

Турнір юних фізиків
№ за/п Прізвище, ім'я Місце Вчитель
1. Бірук Юрій III місце Виклюк Я.В.
2. Іванчук Анастасія III місце
3. Кусий Андрій III місце
4. Сушик Володимир III місце
5. Бенедь Вадим III місце
Турнір юних хіміків
№ за/п Прізвище, ім'я Місце Вчитель
1. Конашук Вадим III місце Літковець С.В.
2. Калінчук Борис III місце
3. Бучик Світлана III місце
4. Свинарчук Дмитро III місце
5. Зварич Микола III місце


Кiлькiсть переглядiв: 383

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.