2022-2023 н.р.


Переможці олімпіад, конкурсів, турнірів 2022-2023 н.р.


Обласна олімпіада з біології:

Щербакова Дарія (11 кл.) - III місце
вчитель: Петрук Тетяна Федорівна

Обласна олімпіада з інформаційних технологій:

Баранюк Тарас (10 кл.) - III місце
вчитель: Шаповал Юрій В'ячеславович

Обласна олімпіада з математики:

Ларіна Ксенія (9 кл.) - III місце
вчитель: Бойко Оксана Сергіївна
Баранюк Тарас (10 кл.) - II місце
вчитель: Маліков Леонід Михайлович

Обласна олімпіада з української мови та літератури:

Бик Діана (10 кл.) - I місце
вчитель: Торчило Оксана Михайлівна
Пархомчук Соломія (9 кл.) - II місце
вчитель: Гусєва Оксана Андріївна
Шумчук Іванна (8 кл.) - III місце
вчитель: Хвіщук Ольга Володимирівна
Шкурко Єлизавета (11 кл.) - III місце
вчитель: Земцова Світлана Вікторівна

Обласна олімпіада з хімії:

Пух Марина (8 кл.) - I місце
вчитель Літковець Світлана Василівна
Ковальчук Лука (10 кл.) - II місце
вчитель Літковець Світлана Василівна
Брус Софія (10 кл.) - III місце
вчитель Березан Ольга Вініамінівна

Обласна олімпіада з історії:

Пархомчук Соломія (9 кл.) - II місце
вчитель Сологуб Олег Богданович,
Солодуха Юлія (10 кл.) - II місце
вчитель Трофимчук Лариса Миколаївна,
Шкарадюк Богдан (11 кл.) - III місце
вчитель Сологуб Олег Богданович

Обласна олімпіада з англійської мови:

Ларіна Ксенія (9 кл.) - II місце
вчитель Мучак Надія Зіновіївна,
Івчик Вікторія (11 кл.) - III місце
вчитель Міліщук Наталія Святославівна

Обласна олімпіада з правознавства:

Маринюк Станіслав (9 кл.) - III місце
вчитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Обласна олімпіада з географії:

Пух Марина (8 кл.) - III місце
вчитель Бегеза Галина Іванівна,
Шевченко Максим (10 кл.) - III місце
вчитель Бегеза Галина Іванівна

Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

команда "ІМПУЛЬС" (III місце)

Харлан Рєнат (10 кл.)
Дудюк Ілля (10 кл.)
Пашко Назарій (10 кл.)
Батоговський Ілля (10 кл.)
Касьян Владислав (10 кл.)
керівники:
Шустік ЛіліяСтепанівна, Виклюк Ярослав Васильович

Обласна олімпіада з фізики:

Харлан Рєнат (10 кл.) - II місце
Баранюк Тарас (10 кл.) - II місце
Ляснюк Михайло (9 кл.) - II місце
Попович Андрій (9 кл.) - III місце
керівник:
Шустік Лілія Степанівна

Обласна олімпіада з астрономії:

Батоговський Ілля (10 кл.) - III місце
керівник:
Шустік Лілія Степанівна

III етап Мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка:

Остропольська Валерія (8 кл.) - І місце
Солодуха Юлія (10 кл.) - ІІ місце
керівники:
Торчило О.М., Гусєва О.А.

Обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика:

Хомик Марія (11 кл.) - ІІІ місце
керівник:
Земцова С.В.

Обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів:

Харлан Рєнат (10 кл.) - I місце
Пашко Назар (10 кл.) - I місце
Дудюк Ілля (10 кл.)- I місце
Батоговський Ілля (10 кл.) - I місце
Касьян Владислав (10 кл.) - I місце
керівники:
Шустік Л.С., Виклюк Я.В.

Обласні змагання з робототехніки в категорії "Сумо"

Шабас Богдан (7 кл.) - II місце
Кантор Станіслав (7 кл.) - III місце
керівник:
Шустік Лілія Степанівна

wym-1696853025718

Кiлькiсть переглядiв: 422

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Нововолинський науковий ліцей
Волинської обласної ради

45400, вул.Пирогова,1
м.Нововолинськ
тел: (03344) 3-67-72, 3-67-70, 3-67-71
факс: (03344) 4-90-66
e-mail: novlicey@ukr.net
Сайт: novovolynsk-lyceum.edukit.volyn.ua

Дата останньої зміни 20 Лютого 2024

Фотогалерея