1998-1999 навчальний рік


Призери ІV етапу Всеукраїнських олімпіад

1. Жилін Андрій - інформатика 3 місце

2. Стуцька Юлія - українська мова 2 місце

3. Глущук Олександр - математика 3 місце


ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

1. Блінова Ольга - літературна творчість (1 місце)

2. Лаврський Микола - конструювання і винахідн. (2 місце)

3. Пасічник Надія - мовознавство (1 місце)

4. Яворська Інна - літературознавство (2 місце)

5. Носков Андрій - історія (3 місце)

6. Вавриш Антоніна - хімія (3 місце)

7. Парадуха Олексій - біологія (3 місце)

8. Моренко Дмитро - конструювання і винахідн. (3 місце)

9. Жилін Андрій - математика (3 місце)

10. Гущук Олександр - математика (2 місце)


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Українська мова та література

1. Стуцька Юлія - 2 місце

2. Лаврентій Роман - 3 місце

3. Блінова Ольга - 3 місце

4. Крижан Катерина - 2 місце

Математика

1. Киричук Руслан - 1 місце

2. Вознюк Наталія - 3 місце

3. Карпець Віталій - 2 місце

Біологія

1. Бик Павло - 3 місце

2. Міщук Вікторія - 3 місце

3. Моренко Олена - 3 місце

4. Майструк Павло - 2 місце

Правознавство

1. Хилюк Світлана - 2 місце

2. Тітівалов Роман - 3 місце

3. Мельничук Світлана - 3 місце

4. Дердюк Світлана - 2 місце

Фізика

1. Самойліч Василь - 2 місце

2. Вовчок Микола - 2 місце

Інформатика

1. Стерпак Володимир - 3 місце

Англійська мова

1. Пелюх Олена - 2 місце

2. Чернишева Олена - 2 місце

3. Сайчук Олександр - 3 місце

4. Степаненко Наталія - 3 місце

Німецька мова

1. Роговська Ілона - 3 місце

2. Логвіна Галина - 2 місце

Трудове навчання

1. Сущик Олена - 3 місце

Економіка

1. Герус Андрій - 1 місце

2. Мороз Оксана - 3 місце

Історія

1. Гордіюк Наталія - 2 місце

2. Тітівалов Роман - 3 місце

3. Хилюк Світлана - 3 місце

4. Карп’юк Григорій - 2 місце

5. Максай Станіслав - 3 місце

6. Шевчук Олена - 3 місце

7. Колягін Олексій - 3 місце

Хімія

1. Максай Станіслав - 2 місце

2. Бик Павло - 3 місце

3. Ісаєнко Тетяна - 3 місце

4. Дмитрійчук Людмила - 2 місце

5. Юрійчук Олеся - 2 місце

6. Крищук Вадим - 3 місце

7. Вельгус Ольга - 3 місце

8. Вавриш Антоніна - 3 місце

Географія

1. Мороз Оксана - 2 місце

2. Кошик Тетяна - 2 місце

3. Алексєєв Сергій - 3 місце

4. Охримович Юлія - 2 місце

5. Сайчук Олександр - 3 місце


Кiлькiсть переглядiв: 507

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.