2017-2018 н.р.

Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2017-2018 н.р.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Прикладна математика

ІІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (11 клас), учитель - Бойко Оксана Сергіївна

ІV етап Всеукраїнських олімпіад

Хімія

ІІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (11 клас), учитель - Літковець Світлана Василівна

Історія

ІІІ місце - БорисюкІнна Володимирівна, 10 клас, учитель - Сологуб Олег Богданович


ВІТАЄМО!із перемогою у І етапі Всеукраїнського відкритого інтерактивного конкурсу"МАН-Юніор Дослідник"

у номінації історія:

Степанюк Катерину, уч. 8-А класу, І місце (вч. Нагірний Микола Зіновійович)

Макаряка Артема, уч. 8-А класу, ІІ місце (вч. Нагірний Микола Зіновійович)

Басараб Анну, уч. 8-А класу, ІІІ місце (вч. Нагірний Микола Зіновійович)


Вітаємо переможців V обласної відкритої олімпіади з робототехніки

Старша ліга (І місце)

/Files/images/2018/IMG_20180428_151332_.jpg

Ганічев Нікіта, 9 клас
Павлюк Андрій, 9 клас
Мучак Максим, 9 клас
Керівник команди - Шустік Лілія Степанівна

Середня ліга (ІІ місце)

/Files/images/2018/IMG_20180428_150918_.jpg

Земцов Георгій, 9 клас
Клімко Максим, 9 клас
Кравчук Максим, 9 клас
Керівник команди - Шустік Лілія Степанівна



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2017-2018 н.р.

Обласний етап конкурсу-захисту наукових робіт

з хімії:

І місце - Солодуха Анна, уч. 11-Б класу, учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Коржан Олена, уч. 11-Б класу, учитель - Літковець Світлана Василівна

з математики:

ІІ місце - Бойко Ірина, уч. 11-В класу, учитель - Бойко Оксана Сергіївна

з біології:

ІІІ місце - Білінський Владислав, уч. 10-Б класу, учитель - Петрук Тетяна Федорівна

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Інформаційні технології

ІІІ місце - Кузьмич Андрій, 11 клас, учитель - Шаповал Юрій В'ячеславович

Інформатика

ІІІ місце - Камінський Данило Едуардович, 11 клас, учитель - Шаповал Юрій В'ячеславович

Біологія

ІІІ місце - Білінський Владислав Віталійович, 10 клас, учитель - Петрук Тетяна Федорівна

Історія

І місце - Борисюк Інна Володимирівна, 10 клас, учитель - Сологуб Олег Богданович

ІІ місце - Кравчук Максим Сергійович, 9 клас, учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна

Математика

ІІІ місце - Бойко Ірина Богданівна,11 клас, учитель - Бойко Оксана Сергіївна

ІІІ місце - Мороз Руслана Миколаївна,10 клас, учитель - Бенедь Тетяна Володимирівна

Хімія

І місце - Бойко Ірина Богданівна, 11 клас, учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Солодуха Анна Володимирівна,11 клас, учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Шевчук Дмитро Вікторович, 10 клас, учитель - Березан Ольга Веніамінівна

ІІ місце - Солодуха Микола Іванович, 10 клас, учитель - Березан Ольга Веніамінівна

ІІ місце - Юлах Ірина Миколаївна, 9 клас, учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Чубок Андрій Володимирович, 9 клас, учитель - Літковець Світлана Василівна

ІІ місце - Корнєв Сергій Вадимович, 8 клас, учитель -Березан Ольга Веніамінівна

Географія

ІІІ місце - Хацер Ілля Валерійович,11 клас, учитель - Бегеза Галина Іванівна

ІІІ місце - Калина Юрій Сергійович,10 клас, учитель - Бубела Аліна Анатоліївна

Українська мова

І місце - Солодюк Анна Володимирівна, 8 клас, учитель - Демчишина Надія Йосипівна

ІІ місце - Леоненко Олександра Валеріївна, 10 клас, учитель - Земцова Світлана Вікторівна

ІІІ місце - Кухарук Лілія Володимирівна, 11 клас, учитель - Сироватка Олена Леонідівна


Фізика

ІІ місце _ Земцов Георгій Олексійович, 9 клас, учитель - Шустік Лілія Степанівна

ІІІ місце - Гончаренко Назар Олександрович, 10 клас, учитель - Виклюк Ярослав Васильович

Англійська мова

ІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна, 11 клас, учитель - Мучак Надія Зіновіївна

ІІІ місце - Нестерович Дарія Віталіівна, 9 клас, учитель - Міліщук Наталія Святославівна

Правознавство

ІІІ місце - Семенюк Ірина Юріївна, 11 клас, учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна

Трудове навчання

ІІІ місце - Гусєва Ангеліна Павлівна, 9 клас, учитель - Гошовська Ірина Іванівна

Астрономія

ІІ місце - Копець Сергій Олександрович, 11 клас, учитель - Шустік Лілія Степанівна

ХХ Всеукраїнський турнір юних винахідників-раціоналізаторів

Солодуха Микола, учень 10 класу - ІІІ місце (у складі команди)

Наставник – Виклюк Ярослав Васильович

ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

Копець Сергій, учень 11-В класу - ІІІ місце (у складі команди)

Наставник - Шевчук Віра Антонівна

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

Горбунова Ірина, 10-А клас - ІІІ місце

Керівник Земцова Світлана Вікторівна

Обласний турнір юних винахідників-раціоналізаторів (ІІІ місце)

Кузьмич Андрій, 11 кл.
Корень Роман, 11 кл.
Копець Сергій, 11 кл.
Солодуха Микола, 10 кл. (ІІІ місце в індивіальному рейтингу)
Гончаренко Назар, 10 кл.

Керівник – Виклюк Ярослав Васильович

Обласний турнір юних математиків (ІІІ місце)

Кузьмич Андрій, 11 кл.
Камінський Данило, 11 кл.
Бойко Ірина, 11 кл. (ІІІ місце в індивіальному рейтингу)
Гончаренко Назар, 11 кл.
Солодуха Зоряна, 9 кл.

Керівники – Літковець Світлана Василівна та Березан Ольга Веніамінівна

ХХIV обласний турнір юних хіміків (ІІІ місце)

Лесик Ярослав, 10 кл.
Солодуха Микола, 10 кл.
Бойко Ірина, 11 кл.
Коржан Олена, 11 кл.
Жолоб Юлія, 11 кл.

Керівники – Бойко Оксана Сергіївна

Турнір юних географів (ІІІ місце)

Баглик Катерина 11 кл.
Котюк Микола, 11 кл.
Борисюк Інна, 10 кл.
Гончаренко Назар, 10 кл.
Івановський Олександр, 10 кл.

Керівник команди: Бубела Аліна Анатоліївна

Турнір юних економістів (ІІІ місце)

Копець Сергій, 11 кл. (ІІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Кузьмич Андрій, 11 кл.
Камінський Данило, 11 кл.
Максимів Андрій, 11 кл.
Шапран Тарас, 11 кл.

Керівник команди: Шевчук Віра Антонівна

Кiлькiсть переглядiв: 729

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.