2006 - 2007 навчальний рік


Призери ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п ПІБ учня Клас Предмет Місце Вчитель
1. Шевчук Олександр 8-Б Хімія ІІ Березан О.В.
2. Осипенко Артем 11-Б Хімія ІІ Березан О.В.
3. Конашук Вадим 10-Б Хімія ІІІ Літковець С.В.
4. Зварич Микола 9-В Фізика ІІІ Карпіна Н.М.
5. Півницька Софія 10-А Укр. мова І Півницька Ф.Г..

ІХ Всеукраїнський відкритий турнір юних винахідників та раціоналізаторів

Микола Зварич - II місце (командне)


ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п ПІБ учня Клас Предмет Місце Вчитель
1. Півницька Софія 10-А Літературна творчість ІІ Півницька Ф.Г.

Міжнародна Менделєєва олімпіада з хімії

№ за/п ПІБ учня Клас Предмет Місце Вчитель
1. Осипенко Артем 11-Б Хімія ІІ Березан О.В.

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Історія
1. Киця Богдан 8-А ІІІ Кравчук А.Б.
2. Хоміч Дмитро 11-А ІІ Сологуб О.Б.
Біологія
3. Скоцик Дмитро 8-А ІІІ Петрук Т.Ф.
Фізика
4. Троцький Максим 8-Б ІІІ Шустік Л.С.
5. Сусюк Дмитро 9-В ІІІ Карпіна Н.М.
6. Зварич Микола 9-В І Карпіна Н.М.
Географія
7. Мартинюк тарас 8-Б ІІІ Бегеза Г.І.
Хімія
8. Шевчук Олександр 8-Б І Березан О.В.
9. Бутенко Святослав 9-Б ІІІ Березан О.В.
10. Зварич Микола 9-В ІІ Березан О.В
11. Конашук Вадим 10-Б І Літковець С.В.
12. Бучик Світлана 10-Б ІІІ Літковець С.В.
13. Осипенко Артем 11-Б І Березан О.В.
14. Свистак Олена 11-Б ІІІ Березан О.В.
Німецька мова
15. Свистак Олена 11-Б ІІІ Мучак Н.З.
16. Коритко Маргарита 9-А ІІІ Мучак Н.З.
Англійська мова
17. Коритко Маргарита 9-А ІІІ Хайкіна О.Й.
18. Домбровська Андріана 10-А ІІІ Левша Н.О.
Основи економіки
19. Зварич Микола 9-В ІІІ Шевчук В.А.
Математика
20. Воробій Роман 9-В ІІІ Тесленко Т.В.
21. Бенедь Вадим 10-В І Гутчинський В.Й.
22. Вовк Дмитро 11-Г ІІІ Маліков Л.М.
Основи правознавства
23. Трофимчук Дмитро 9-В ІІІ Трофимчук Л.М.
Інформатика
24. Бенедь Вадим 10-В ІІІ Шаповал Ю.В.
Укр. мова і література
25. Тимощук Ярослава 11-А ІІ Демчишина Н.Й.
Географія
26. Іващенко Сергій 11-В ІІІ Бегеза Г.І.

ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п ПІБ учня Клас Предмет Місце Вчитель
1. Хоміч Дмитро 11-А Історія ІІІ Сологуб О.Б.
2. Гись Мирослав 11-Б Хімія ІІІ Березан О.В.
3. Півницька Софія 10-А Укр. література І Півницька Ф.Г.

ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1. Клістратова Ольга 9-А І Земцова С.В.
2. Дудар Ірина 11-А ІІІ Демчишина Н.Й.

Призери обласних предметних турнірів

Турнір юних хіміків – І місце

керівники - Березан О.В., Літковець С.В.

Осипенко Артем

Конашук Вадим
Бучик Світлана
Свинарчук Дмитро
Захарчук Наталія

Турнір юних біологів – ІІ місце

Осипенко Артем
Конашук Вадим
Вітковська Ганна
Подзізей Тетяна
Чмух Тетяна

керівники - Предко В.В., Петрук Т.Ф.

Турнір юних економістів – ІІІ місце

Каланчук Сергій
Кусий Андрій
Кондратюк Віталій
Іващенко Сергій
Зварич Микола

керівник Шевчук В.А.

Юніорський турнір юних хіміків (8-9 кл) – ІІ місце

Микола Зварич
Юрій Ворона
Дмитро Челик
Святослав Бутенко
Дмитро Скоцик

керівник Березан О.В.

Юніорський турнір юних фізиків (8-9 кл.) – І місце

Микола Зварич
Дмитро Сусюк
Дмитро Якобюк
Максим Троцький
Олександр Мойсеюк

керівники - Карпіна Н.М., Шустік Л.С.


Обласний конкурс екологічних проектів Всеукраїнської дитячої спілки "Екологічна варта"

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1. Чмух Ірина 11-Б ІІІ Предко В.В.


Конкурс юних літераторів

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1. Півницька Софія 10-А ІІ Півницька Ф.Г.


Обласний конкурс "Космічні фантазії"

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1. Галкіна Вікторія 8-А ІІ Гусєва О.А.
2. Кисіль Наталія 8-А ІІІ Гусєва О.А.
3. Іжик Ольга 10-А ІІІ Вітковська Н.О.
4. Бойко Ірина 10-А диплом Вітковська Н.О.

Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.