2009 - 2010 навчальний рік


Учасники ІV етапу Всеукраїнських олімпіад

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
Фізика
1 Гуліта Анна Петрівна 10-В Шустік Л.С.
Хімія
2 Шевчук Олександр Васильович 11-Б Березан О.В.
Французька мова
3 Літковець Юлія Ігорівна 10-А Шовкович Н.Ф.
Українська мова і література
4 Кирилова Світлана 10-А Земцова С.В.

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
Німецька мова
1. Солом´янюк Тетяна Вікторівна 9-А ІІІ Мучак Н.З.

Англійська мова

2. Дан Анастасія Вікторівна 10-А ІІІ Міліщук Н.С.
3. Побігун Марія Андріївна 9-А ІІІ Калінчук Г.В.

Історія

4. Гулюк Євген Юрійович 11-А ІІ Кравчук А.Б.

Математика

5. Гуліта Анна Петрівна 10-В ІІ Бойко О.С.
6. Дудик Віктор Вікторович 11-Г ІІІ Бойко О.С.

Хімія

7. Жук Назарій Олександрович 8-Б ІІІ Березан О.В.
8. Горнік Іван Андрійович 9-Б ІІ Літковець С.В.
9. Циренніков Олександр Васильович 9-Б ІІІ Літковець С.В.
10. Грисюк Ірина Іванівна 11-Б ІІІ Березан О.В.
11. Шевчук Олександр Васильович 11-Б І Березан О.В.
12. Шелестовська Алла Миколаївна 11-Б ІІ Березан О.В.

Біологія

13. Скоцик Дмитро Федорович 11-Б І Предко В.В.

Географія

14. Мартинюк Тарас Миколайович 10-В ІІІ Бегеза Г.І.

Українська мова та література

15. Цюник Іванна Степанівна 8-А ІІ Демчишина Н.Й.
16. Галінська Лілія Вікторівна 9-А ІІІ Вітковська Н.О.
17. Кирилова Світлана Сергіївна 10-А ІІ Земцова С.В.
18. Шелестовська Алла Миколаївна 11-Б ІІІ Гусєва О.А.

Французька мова

19. Літковець Юлія Ігорівна 10-А І Шовкович Н.З.
Фізика
20. Дворак Назарій Анатолійович 8-Б ІІІ Карпіна Н.М.
21. Гуліта Анна Петрівна 10-В І Шустік Л.С.
22. Троцький Максим Володимирович 11-В ІІІ Виклюк Я.В.


Призери ІІ етапу (обласний) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
Секція хімії
1. Шевчук Олександр Васильович 11-Б І Березан О.В.
Секція біології (лісового господарства)
2. Скоцик Дмитро Федорович 11-Б І Предко В.В.
Секція української літератури
3. Галінська Лілія Вікторівна 9-А ІІІ Вітковська Н.О.

Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
1. Форманюк Тетяна Миколаївна 8-А ІІІ Демчишина Н.Й.

Конкурс «Новітній інтелект України» (обласний етап)

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
1. Скоцик Дмитро Федорович 11-Б І Скоцик Л.А.
2. Давидюк Катерина Ростиславівна 11-А ІІІ Кравчук А.Б.

Обласний турнір «юних хіміків»

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
Шевчук Олександр Васильович 11-Б ІІ Березан О.В.
Грисюк Ірина Іванівна 11-Б ІІ
Циренніков Олександр Васильович 9-Б ІІ
Бондаренко Марія Миколаївна 10-Б ІІ
Шелестовська Алла Миколаївна 11-Б ІІ

Обласний турнір «юних фізиків»

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
1. Троцький Максим Володимирович 11-В Індивідуальна першість Виклюк Я.В.
2. Тишко Олександр Ярославович 9-В

Учасники ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
Секція хімії
1. Шевчук Олександр Васильович 11-Б Березан О.В.
Секція біології (лісового господарства)
1. Скоцик Дмитро Федорович 11-Б Предко В.В.

Обласний тур фестивалю екологічної творчості молоді «Свіжий вітер»

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Учитель
Тимчишин Анастасія Анатоліївна 9-Б Петрук Т.Ф.
Ковальчук Вікторія Олегівна 9-Б Петрук Т.Ф.
Бугайчук Вікторія Ярославівна 9-Б Петрук Т.Ф.
Винарська Вікторія Юріївна 9-Б Петрук Т.Ф.
Дудик Аліна Вікторівна 9-Б Петрук Т.Ф.
Кiлькiсть переглядiв: 574

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.