2018-2019 н.р.


Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2018-2019 н.р.

VI обласна олімпіада з робототехніки

Старша ліга

Ганічев Нікіта (10клас), Мучак Максим (10 клас) - І місце

Автономне сумо

Масечко Павло (8 клас) - І місце

Тренер - Шустік Лілія Степанівна

Конкурс-захист наукових робіт (обласний етап)

/Files/photogallery/1570/DSCN9503.JPG

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - І місце, секція теоретична фізика

/Files/photogallery/1570/DSCN9475.JPG

Лис Неля (10-Б клас) - ІІ місце, секція журналістика

/Files/photogallery/1570/DSCN9490.JPG

Шевчук Дмитро (11-Б клас) - ІІ місце, секція хімія

Інформатика

/Files/photogallery/1570/DSCN9503.JPG

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - ІІІ місце, учитель Шаповал Юрій В'ячеславович

Біологія

/Files/photogallery/1570/DSCN9495.JPG

Білінський Владислав Віталійович (11 клас) - ІІ місце, учитель Петрук Тетяна Федорівна

/Files/photogallery/1570/DSCN9486.JPG

Цісар Анна Андріївна (10 клас) - ІІ місце, учитель Петрук Тетяна Федорівна

Правознавство

/Files/photogallery/1570/DSCN9470.JPG

Коц Інна Володимирівна (10 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

/Files/photogallery/1570/DSCN9465.JPG

Кравчук Христина Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Історія

/Files/photogallery/1570/DSCN9517.JPG

Борисюк Інна Володимирівна (11 клас) - І місце, учитель Сологуб Олег Богданович

Математика

/Files/photogallery/1570/DSCN9503.JPG

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - місце, учитель Хиля Ярослава Іванівна

Гончаренко Назар Олександрович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Бенедь Тетяна Володимирівна

Хімія

/Files/photogallery/1570/DSCN9534.JPG

Фрасоля Богдан Романович (8 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

/Files/photogallery/1570/DSCN9531.JPG

Назарук Ліза Олександрівна (8 клас) - ІІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Корнєв Сергій Вадимович (9 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

/Files/photogallery/1570/іра.JPG

Юлах Ірина Миколаївна (10 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

/Files/photogallery/1570/DSCN9484.JPG

Чубок Андрій Володимирович (10 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

/Files/photogallery/1570/DSCN9499.JPG

Солодуха Микола Іванович (11 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

/Files/photogallery/1570/DSCN9490.JPG

Шевчук Дмитро Вікторович (11 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Українська мова та література

/Files/photogallery/1570/DSCN9460.JPG

Леоненко Олександра Валеріївна - ІІ місце, учитель Земцова Світлана Вікторівна

Солодюк Анна Володимирівна (9 клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

/Files/photogallery/1570/DSCN9450.JPG

Чупахіна Вікторія Вікторівна (8 клас) - І місце,учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Фізика

Корнєв Сергій Вадимович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

/Files/photogallery/1570/DSCN9503.JPG

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Гончаренко Назар Олександрович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Англійська мова

/Files/photogallery/1570/DSCN9484.JPG

Чубок Андрій Володимирович (10-Б клас) - ІІІ місце, учитель Міліщук Наталія Святославівна

Трудове навчання

/Files/photogallery/1570/DSCN9507.JPG

Макаряк Артем Ігорович (9 клас) - ІІІ місце, учитель Кривицький Олег Миколайович

Чубок Наталія - ІІІ місце, учитель Гошовська Ірина Іванівна


ІХ Всеукраїнський турнір "Відкрита природнича демонстрація"ІІ місце

Бабич Олег, 10-В клас
Давидюк Юрій, 10-В клас
Земцов Георгій, 10-В клас
Чубок Андрій, 10-Б клас
Ковальчук Серафим, 10-Г клас
Солодуха Микола, 11-Б клас


Галерея " ФІНАЛ ВПД 2018"

Всеукраїнський турнір юних хіміків

Солодуха Микола та Шевчук Дмитро, учні 11 класу - ІІ місце (у складі команди)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

Горбунова Ірина, 11-А клас - ІІІ місце

Керівник Земцова Світлана Вікторівна

Обласний турнір юних винахідників-раціоналізаторів (ІІІ місце)

Білінський Владислав,11-Б
Гончаренко Назар,11-В
Солодуха Микола,11-Б
Шевчук Дмитро,11-Б
Земцов Георгій,10-В

Керівник – Виклюк Ярослав Васильович

ХХІ обласний турнір юних математиків (ІІІ місце)

Гончаренко Назар (11-В), ІІІ місце в особистій першості
Мороз Руслана (11-В),
Солодуха Микола (11-Б),
Солодуха Зоряна (10-В),
Земцов Георгій (10-В)

ХХV обласний турнір юних хіміків (ІІ місце)

Чубок Андрій, уч. 10-Б кл.;
Юлах Ірина, уч. 10-Б кл.;
Білінський Владислав, уч. 11-Б кл.;
Солодуха Микола, уч. 11-Б кл.;
Шевчук Дмитро, уч. 11-Б класу

Керівники команди: Березан Ольга Веніамінівна, Літковець Світлана Василівна

Кiлькiсть переглядiв: 423

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.