2015 - 2016 навчальний рік


Козіброда Богдан - бронзовий призер міжнародної олімпіади з хімії


Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

І місце - Козіброда Богдан, 11-Б клас, учитель Літковець Світлана Василівна

ІІІ місце - Бойко Ірина, 9-В клас, учитель Літковець Світлана Василівна


ІІІ місце (командне) - Козак Валентин, учасник Всеукраїнського турніру юних істориків


Всеукраїнський конкурс есе з правознавства

диплом ІІІ ступеня - Гнатюк Наталія, (10-А клас), учитель Трофимчук Л.М.


Конкурс "МАН Юніор-Дослідник", номінація "Історик"

ІІ місце - Гнатюк Наталія Вікторівна(10-А клас), Козак Валентин Миколайович(10-А клас), учитель Нагірний Микола Зіновійович


Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів

ПІБ учня Фото Клас Місце Адреса Вчитель
ІІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
1 Леоненко Олександра Валеріївна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Леоненко 5.jpg 8-А ІІІ Земцова Світлана Вікторівна
2 Кохан Маргарита Олександрівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Кохан_копія.jpg 10-А ІІІ Володимир-Волинський р-н, с.Красностав Демчишина Надія Йосипівна
ІІІ (обласний) етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
3 Леоненко Олександра Валеріївна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Леоненко 5.jpg 8-А І Земцова Світлана Вікторівна
4 Кохан Маргарита Олександрівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Кохан_копія.jpg 10-А ІІ Володимир-Волинський р-н, с.Красностав Демчишина Надія Йосипівна
Обласна математична олімпіада імені академіка М. П. Кравчука
5 Бойко Ірина Богданівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Бойко.jpg 9-Б І м. Нововолинськ Бойко Оксана Сергіївна

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Фізика
1 Підгайний Антон Романович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Підгайний.jpg 11-В ІІІ смт. Турійськ Шустік Лілія Степанівна
2 Міліщук Роман Віталійович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Міліщук.jpg 10-В ІІ м. Нововолинськ Виклюк Ярослав Васильович
3 Гончаренко Назар Олександрович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Гончаренко.jpg 8-Б ІІ Виклюк Ярослав Васильович
Астрономія
4 Цюник Богдан Степанович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Цюник.jpg 10-В ІІ м. Нововолинськ Шустік Лілія Степанівна
Англійська мова
5 Грищук Крістіна Віталіївна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Грищук .jpg 9-А ІІІ Мучак Надія Зіновіївна
Французька мова
6 Новосад Тетяна Павлівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Новосад.jpg 9-Б ІІ Шовкович Наталія Федорівна.
Історія України
7 Борисюк Інна Володимирівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Борисюк_.jpg 8-А ІІІ Сологуб Олег Богданович
8 Козак Валентин Миколайович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Козак.jpg 10-А ІІІ Трофимчук Лариса Миколаївна
Правознавство
9 Гнатюк Наталія Вікторівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_DSCN7868.jpg 10-А ІІ Трофимчук Лариса Миколаївна
Хімія
10 Козіброда Богдан Юрійович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Козіброда_.jpg 11-Б І смт. Жовтневе Літковець Світлана Василівна
11 Бойко Ірина Богданівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Бойко.jpg 9-Б І м. Нововолинськ Літковець Світлана Василівна
12 Коржан Олена Петрівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Коржан.jpg 9-Б ІІ Старовижівський р-н, с. Смолярі Літковець Світлана Василівна
13 Солодуха Микола Іванович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Солодуха.jpg 8-Б ІІІ Березан Ольга Веніамінівна
14 Мороз Руслана Миколаївна/Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_DSCN7847.jpg 8-Б ІІІ Березан Ольга Веніамінівна
Українська мова і література
15 Чепенюк Іванна Леонтіївна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Чепенюк.jpg 11-В І Ковельський р-н, с.Байківці Вітковська Наталія Олексіївна
16 Матвіюк Катерина Тарасівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Матвіюк_копія.jpg 10-А ІІ Демчишина Надія Йосипівна
17 Кохан Маргарита Олександрівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Кохан_копія.jpg 10-А ІІ Володимир-Волинський р-н, с.Красностав Демчишина Надія Йосипівна
18 Леоненко Олександра Валеріївна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Леоненко 5.jpg 8-А ІІ Земцова Світлана Вікторівна
Математика
19 Бойко Ірина Богданівна /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Бойко.jpg 9-Б І м. Нововолинськ Бойко Оксана Сергіївна
Географія
20 Підгайний Антон Романович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Підгайний.jpg 11-В ІІІ смт. Турійськ Шевчук Віра
Антонівна

Біологія
21 Помалін Михайло Сергійович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Помалін.jpg 11-Б ІІІ Петрук Тетяна Федорівна
Інформатика
22 Міліщук Роман Віталійович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Міліщук.jpg 10-В ІІ м. Нововолинськ Шаповал Юрій Вячеславович

Інформаційні технології
23 Підгайний Антон Романович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Підгайний.jpg 11-В ІІІ М.Турійськ Шаповал Юрій Вячеславович
24 Міліщук Роман Віталійович /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Міліщук.jpg 10-В ІІІ м. Нововолинськ Шаповал Юрій Вячеславович

ІІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

ПІБ учня Клас Місце ФотоПредмет Вчитель
1. Ліщук Богдана Валентинівна 10-В ІІІ /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Ліщук.jpg Астрономія Шустік Л.С.
2. Ліщина Анастасія Ігорівна 9-В ІІІ /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Ліщина.jpg Експериментальна фізика Шустік Л.С.
3. Козак Валентин 10-А ІІ /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Козак.jpg Всесвітня історія Нагірний М.З.
4. Гусак Марта 10-Б ІІІ /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_Гусак.jpg Історія України Нагірний М.З.


ІІІ (обласний) етап ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднайтеся ж, брати мої!»

ПІБ учня Клас Місце Фото Вчитель
1. Хільчук Марія Едуардівна 11-А ІІІ /Files/images/uchn_prizeri_2015-2016/0_DSCN7880.jpg Гусєва Оксана Андріївна

ІІІ обласна олімпіада з робототехніки

Категорія Сумо (керовані роботи)

ІІІ місце– команда Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради у складі Ліщини Анастасії, учениці 9 класу.

Категорія Слалом

І місце– команда Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради у складі Кривенчука Дмитра, учня 8 класу.

Тренерами переможців були учні старшої ліги

Керівник - Шустік Лілія Степанівна


Переможці ІІ етапу Всеукраїнських турнірів

Турнір юних математиків - ІІІ м.

Бойко Ірина, 9-В
Ліщук Богдана, 10-В
Лютяниця Роман, 10-В
Підгайний Антон, 11-В
Чепенюк Іванна, 11-В

Керівник - Тесленко Тетяна Василівна

Турнір юних хіміків - ІІІ м.

Помалін Михайло, 11-Б
Худа Зоряна, 11-Б
Козіброда Богдан, 11-Б
Рябчун Іван, 10-Б
Сав’юк Олександр, 10-Б

Керівник - Березан Ольга Веніамінівна

Турнір юних біологів - ІІІ м.

Грисюк Дарина, 11-Б
Шевчук Юлія, 11-Б
Коржан Людмила, 11-Б
Мазурик Назарій, 10-Б
Мороз Христина, 10-Б

Керівник - Петрук Тетяна Федорівна

Турнір юних істориків - ІІ місце

Козак Валентин, 10-А (ІІ місце в індивідуальному рейтингу)
Гнатюк Наталія, 10-А
Мальчевська Іванна, 11-В
Гусак Марта, 10-Б
Хомюк Роман, 11-В

Керівник - Нагірний М.З.


Обласні змагання з баскетболу 3х3 (дівчата) - ІІ місце

Рожкова Олександра, 11-А
Щегельська Дарія, 11-В
Пацай Анастасія, 8-А
Дрош Яна, 9-А
Демидюк Наталія, 10-В

Керівник - Петрук М.С.


Х обласна Спартакіада Волині

ІІІ місце - команда дівчат у складі:

Рожкова Олександра, 11-А клас
Богуш Юлія, 11-Г клас
Чепенюк Іванна, 11-В клас
Вусата Юлія, 11-В клас
Войчук Ірина, 10-Б клас
Гусак Марта, 10-Б клас
Козюк Діана, 10-Б клас
Хорошук Олександра, 8-А клас
Ліхотоп Софія, 8-А клас


Керівник команди - Петрук Марія Степанівна

Кiлькiсть переглядiв: 709

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.