2011 - 2012 навчальний рік


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Географія
1. Никонюк Юрій 10-В ІІІ Бегеза Г.І.
Англійська мова
2. Андреєнко Ігор 10-В ІІ Міліщук Н.С.
3. Побігун Марія 11-А ІІІ Калінчук Г.В.
Астрономія
4. Циренніков Олександр 11-Б ІІІ Карпіна Н.М
Хімія
5. Мигас Сергій 10-Б ІІІ Березан О.В.
6. Горнік Іван 11-Б ІІ Літковець С.В.
Правознавство
7. Балик Дмитро 10-А ІІ Трофимчук Л.М.
Укр. мова і література
8. Супрунович Вікторія 8-А ІІІ Земцова С.В.
9. Цюник Іванна 10-А ІІІ Демчишина Н.Й.
10. Галінська Лілія 11-А ІІ Вітковська Н.О.
Французька мова
11. Панасюк Яна 10-А ІІІ Шкликова І.Ю.
Німецька мова
12. Солом’янюк Тетяна 11-А ІІІ Мучак Н.З.
Основи економіки
13. Гамота Роман 11-Б ІІІ Шевчук В.А.
Інформаційні технології
14. Кужель Олег ІІІ Виклюк Я.В.

Призери Всеукраїнських конкурсів

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Вчитель
ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка
1. Сеньчук Василь 10-А ІІ Демчишина Н.Й.
2. Лагода Оксана 10-А ІІІ Вітковська Н.О.
Обласний заочний конкурс "Мирний космос"
3. Ковалик Роман 10-В ІІІ Карпіна Н.М.
Обласний заочний конкурс "Космічні фантазії" напрям "Література та журналістика"
4. Зварко Сергій 9-А ІІІ Сироватка О.Л.
5. Вавринюк Аліна 9-А лауреат Сироватка О.Л.

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських турнірів

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Керівник
Турнір юних фізиків
1. Циренніков Олександр 11-Б ІІІ Карпіна Наталія Миколаївна
Лисюк Анастасія 11-В
Горнік Іван 11-Б
Ляшук Анна 11-В
Гамота Роман 11-Б
Турнір юних економістів
2. Тишко Олександр 11-Б ІІІ Шевчук Віра Антонівна
Лисюк Анастасія 11-В
Ковалик Андрій 11-В
Махнюк Анна 11-Б
Гамота Роман 11-Б
Турнір юних біологів
3. Горнік Іван 11-Б ІІІ Петрук Тетяна Федорівна
Смолінчук Владислав 11-Б
Циренніков Олександр 11-Б
Клец Анна 10-Б
Боць Роман 11-Б
Турнір юних математиків
4. Дворак Назар 10-В ІІІ Бойко Оксана Сергіївна
Нестерук Дарія 11-В
Шабада Світлана 10-В
Ляшук Анна 11-В
Дудик Аліна 11-В
Турнір юних істориків
5. Степанова Яна 11-А ІІ Кравчук Алла Борисівна
Сеньчук Василь 10-А
Балик Дмитро 10-А
Оксенюк Богдана 10-А
Мальчевська Анна 9-А

Призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п ПІБ учня Клас Місце Вчитель
Секція української літератури
1. Галінська Лілія 11-А ІІ Вітковська Наталія Олексіївна
Секція географії та ландшафтознавства
2. Солом’янюк Тетяна 11-А ІІ Бегеза Галина Іванівна
Секція хімії
3. Циренніков Олександр 11-Б ІІ Літковець Світлана Василівна
Секція технологічних процесів та перспективних технологій
4. Дворак Назарій 10-В ІІІ Карпіна Наталія Миколаївна

Кiлькiсть переглядiв: 393

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.