2007 - 2008 навчальний рік


ІV етап Всеукраїнських олімпіад

№ за/п Прізвище, ім’я учня Клас Предмет Місце Керівник
1. Півницька Софія 11-А Укр. мова і літ. ІІІ Півницька Ф.Г.
2. Мартинюк Тарас 9-В Економіка ІІ Шевчук В.А.
3. Зварич Микола 10-В Фізика ІІ Карпіна Н.М.
4. Конашук Вадим 11-Б Хімія ІІІ Літковець С.В.
5. Шевчук Олександр 9-Б Хімія ІІІ Березан О.В.

ІV етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

ІІ місце - Півницька Софія, 11-А клас, учитель Півницька Ф.Г.


Всеукраїнські турніри

юних хіміків

1. Конашук Вадим, 11-Б

2. Зварич Микола, 10-В

юних винахідників і раціоналізаторів

Зварич Микола, 10-В, індивідуальний рейтинг І місце


ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п Прізвище, ім’я учня Клас Місце Вчитель
Німецька мова
1. Коритко Маргарита Олегівна 10-А ІІ Мучак Н.З.
Математика
2. Бенедь Вадим Віталійович 11-В І Гутчинський В.Й.
3. Войтюк Ольга Віталіївна 10-В ІІІ Тесленко Т.В.
4. Расюн Віктор Олександрович 8-Б ІІІ Бойко О.С.
5. Гуліта Анна Петрівна 8-Б ІІ Бойко О.С.
6. Мартинюк Тарас Миколайович 9-В ІІІ Бойко О.С.
7. Мойсеюк Олександр Олександрович 9-В ІІ Бойко О.С.
Французька мова
8. Загородня Марина Петрівна 11-А ІІІ Шовкович Н.Ф.
Українська мова та література
9. Півницька Софія Юріївна 11-А І Півницька Ф.Г.
10. Шелестовська Алла Миколаївна 9-Б ІІІ Гусєва О.А.
Історія
11. Шум Олексій Анатолійович 11-А ІІІ Сологуб О.Б.
12. Гулюк Євген Юрійович 9-В І Кравчук А.Б.
Фізика
13. Гуліта Анна Петрівна 8-Б І Шустік Л.С.
14. Зварич Микола Михайлович 10-В І Карпіна Н.М.
Біологія
15. Куль Олександр Васильович 10-Б ІІІ Предко В.В.
Хімія
16. Конашук Вадим Васильович 11-Б І Літковець С.В.
17. Бучик Світлана Володимирівна 11-Б ІІІ Літковець С.В.
18. Дячук Анна Вікторівна 11-Б ІІ Літковець С.В.
19. Пахолюк Ігор Вадимович 10-Б ІІ Березан О.В.
20. Зварич Микола Михайлович 10-В І Березан О.В.
21. Шевчук Олександр Васильович 9-Б І Березан О.В.
22. Шелестовська Алла Миколаївна 9-Б ІІ Березан О.В.
Англійська мова
23. Півницька Софія Юріївна 11-А ІІ Левша Н.О.
Основи економіки
24. Мартинюк Тарас Миколайович 9-В І Шевчук В.А.
Основи правознавства
25. Трофимчук Дмитро Сергійович 10-А ІІІ Трофимчук Л.М.
Інформатика
26. Бенедь Вадим Віталійович 11-В ІІІ Шаповал Ю.В.

ІІ етап (обласний) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ за/п Прізвище, ім’я учня Клас Секція Місце Керівник
1. Півницька Софія 11-А Літературна творчість І Півницька Ф.Г.
2. Бучик Світлана 11-Б Хімія ІІ Сачанюк В.П., викладач ВНУ Літковець С.В.
3. Калістратова Ольга 10-А Зарубіжна література ІІІ Скоцик Л.А.
4. Яручик Юлія 10-А Літературна творчість ІІІ Земцова С.В.
5. Загородня Марина 11-А Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
6. Бик Оксана 10-А Історія ІІІ Кравчук А.Б.
7. Істоміна Наталія 10-А Мистецтвознавство ІІІ Кравчук Г.О.
8. Вілюк Андрій 10-А Право ІІІ Лялька І.Ф., викладач ВНУ

Призери обласних турнірів

Турнір юних винахідників і раціоналізаторів – ІІ м.

Зварич Микола, 10-В, індивідуальний рейтинг, І м.
Коваленко Олександр, 11-В
Причепа Роман, 11-Г
Мойсеюк Олександр, 9-В
Троцький Максим, 9-В
Керівник - Карпіна Н.М.

Турнір юних хіміків – І м.

Зварич Микола, 10-В, індивідуальний рейтинг, І м.
Конашук Вадим, 11-Б, індивідуальний рейтинг, ІІ м.

Бучик Світлана, 11-Б
Пахолюк Ігор, 10-Б
Шевчук Олександр, 9-Б
Керівники - Березан О.В., Літковець С.В.


ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

№ за/п Прізвище, ім’я учня Клас Місце Керівник
1. Півницька Софія 11-А І Півницька Ф.Г.
2. Желіховська Тетяна 8-А ІІІ Демчишина Н.Й.

Призери обласного конкурсу "Космічні фантазії"

№ за/п Прізвище, ім’я учня Клас Місце Керівник
1. Яручик Юлія 10-А ІІ Земцова С.В.
2. Закабубіна Тамара 9-А ІІІ Гусєва О.А.

Призери обласного конкурсу "Розкрилля душі"

№ за/п Прізвище, ім’я учня Клас Місце Керівник
1. Кохан Олександра 11-Б ІІ Гусєва О.А.
2. Яручик Юлія 10-А ІІІ Земцова С.В.

Призери обласного конкурсу юних читців

№ за/п Прізвище, ім’я учня Клас Місце Керівник
1. Дерев’янчук Віталій 11-А І Півницька Ф.Г.

Призери українського економічного фестивалю (ІІІ місце)

1. Бенедь Вадим, 11-В
2. Зварич Микола, 10-В
3. Войтюк Ольга, 10-В
4. Дудік Дмитро, 10-В
5. Савицька Маріанна, 11-В
Керівник Бойко О.С.


Кiлькiсть переглядiв: 495

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.