1996-1997 навчальний рік


ПРИЗЕРИ IV ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

1. Данильчук Світлана - українська мова та література (1 місце)

2. Головець Надія - українська мова та література (1 місце)

3. Жук Ростислав - географія (2 місце)

4. Кийко Андрій - історія (2 місце)

5. Палій Тарас - історія (2 місце)

6. Хилюк Світлана - історія (2 місце)

7. Зрум Олег - математика (3 місце)

8. Пелюх Олена - англійська мова (2 місце)


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Українська мова та література

1. Данильчук Світлана - 1 місце

2. Лисюк Роман - 3 місце

3. Головець Надія - 3 місце

Трудове навчання

1. Шпур Лілія - 3 місце

Географія

1. Козуліцина Світлана - 3 місце

2. Жук Ростислав - 1 місце

3. Ярощук В’ячеслав - 3 місце

Історія

1. Кийко Андрій - 2 місце

2. Палій Тарас - 1 місце

3. Хрущ Юрій - 3 місце

4. Хилюк Світлана - 2 місце

Математика

1. Кузьмук Юлія - 2 місце

2. Зрум Олег - 1 місце

3. Климко Іванна - 3 місце

Біологія

1. Балабуха Максим - 2 місце

2. Данильчук Світлана - 2 місце

Правознавство

1. Кабальська Тетяна - 3 місце

2. Хилюк Світлана - 2 місце

Англійська мова

1. Пелюх Олена - 1 місце

2. Жук Ростислав - 3 місце

3. Цирулик Ірина - 3 місце

Фізика

1. Гребенович Марія - 2 місце

2. Миронов Дмитро - 1 місце

3. Третяк Віталій - 3 місце

4. Бик Павло - 2 місце

Французька мова

1. Починок Наталія - 1 місце

2. Чуль Наталія - 3 місце

3. Федорчук Тетяна - 3 місце

4. Захарчук Вікторія - 3 місце

Хімія

1. Веремчук Ігор - 2 місце

2. Павлюк Олександр - 3 місце

3. Миронов Дмитро - 1 місце

4. Третяк Віталій - 2 місце

5. Вельгус Ольга - 3 місце

6. Гідіян Євген - 3 місце

7. Ісаєнко Тетяна - 2 місце

Інформатика

1. Гришко Сергій - 1 місце

2. Власюк Ігор - 3 місце

Німецька мова

1. Малиш Віра - 3 місце

2. Роговська Ілона - 3 місце


ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

1. Павлюк Олексій - хімія (2 місце)

2. Юрійчук Оксана - літературознавство (2 місце)

3. Корецький Андрій - сільське господарство (2 місце)

4. Цирулік Ірина - англійська мова (2 місце)

5. Павлосюк Андрій - сільське господарство (3 місце)


Кiлькiсть переглядiв: 569

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.