2010 - 2011 навчальний рік


Призери ІV етапу Всеукраїнських олімпіад

№ з/п П.І.П. Клас Предмет
1. Андреєнко Ігор 9-В Англійська мова
2. Горнік Іван 10-Б Хімія
3. Літковець Юлія 11-А Французька мова

Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ з/п П.І.П. Клас Місце Керівник
Інформатика
1. Дрючан Владислав 10-Г ІІ Шаповал Ю.В.
Англійська мова
2. Андреєнко Ігор 9-В ІІ Хайкіна О.Й.
3. Дан Анастасія 11-А ІІІ Міліщук Н.С.
4. Побігун Марія 10-А ІІІ Калінчук Г.В.
Історія
5. Дердюк Алла 11-А ІІІ Сологуб О.Б.
Фізика
6. Гуліта Анна 11-В ІІ Виклюк Я.В.
Хімія
7. Бондаренко Марія 11-Б ІІІ Березан О.В.
8. Циренніков Олександр 10-Б ІІІ Літковець С.В.
9. Горнік Іван 10-Б ІІ
10. Пемпко Дмитро 8-Б ІІІ
Французька мова
11. Літковець Юлія 11-А І Шовкович Н.Ф.
Основи економіки
12. Мартинюк Марія 11-В ІІІ Шевчук В.А.
Українська мова та література
13. Цюник Іванна 9-А ІІІ Демчишина Н.Й.
14. Бегеза Олена 11-А ІІІ Земцова С.В.
Німецька мова
15. Солом´янюк Тетяна 10-А ІІІ Мучак Н.З.
Математика
16. Коханюк Олександра В 8-Б ІІІ Бойко О.С.
Педагогіка і психологія
17. Федощук Василь 11-В ІІІ Гурська Г.К.

ІІ етапу (обласний) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ з/п П.І.П. Клас Предмет Місце Керівник
1. Літковець Юлія Ігорівна 11-А Французька І Шовкович Н.Ф.
2. Кирилова Світлана 11-А Зарубіжна літ. І Скоцик Л.А.
3. Денисюк Тарас 11-Г Математика ІІІ Маліков Л.М.
4. Бондаренко Марія 11-Б Хімія ІІІ Березан О.В.

ІІІ етапу (обласний) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім Т.Шевченка

№ з/п П.І.П. Клас Місце Керівник
1. Цюник Іванна 9-А І Демчишина Н.Й.
2. Лагода Оксана 10-А ІІ Вітковська Н.О.
3. Дан Анастасія 11-А ІІІ Земцова С.В.


ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім П.Яцика

№ з/п П.І.П. Клас Місце Керівник
1. Кирилова Світлана 11-А ІІ Земцова С.В.
2. Галінська Лілія 10-А ІІІ Вітковська Н.О.
3. Форманюк Тетяна 9-А ІІІ Демчишина Н.Й.


ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ з/пП.І.П.КласПредметМісцеКерівник
1.Літковець Юлія11-АФранцузькаІІІШовкович Н.Ф.
2.Кирилова Світлана11-АЗарубіжна літ.ІІСкоцик Л.А.

ПЕРЕМОЖЦІ

обласних турнірів

Команда юних правознавців – ІІІ місце

№ з/п П.І.П. Клас Керівник
1. Дан Анастасія 11-А Трофимчук Л.М.
2. Дердюк Алла 11-А
3. Шакула Олеся 11-А
4. Степанова Яна 10-А
5. Хвещук Діана 10-А

Команда юних істориків – ІІ місце

№ з/п П.І.П. Клас Керівник
1. Бегеза Олена 11-А Кравчук А.Б.
2. Дердюк Алла 11-А
3. Дан Анастасія 11-А
4. Солом’янюк Тетяна 10-А
5. Степанова Яна 10-А

Команда юних математиків – ІІІ місце

№ з/п П.І.П. Клас Керівник
1. Гуліта Ганна 11-В Бойко О.С.
2. Нестерук Дарія 10-В
3. Дудик Аліна 10-В
4. Расюн Віктор 11-В
5. Денисюк Тарас 11-Г

Команда юних хіміків – ІІІ місце

№ з/п П.І.П. Клас Керівник
1. Горнік Іван 10-Б Соколюк Р.М.
2. Бондаренко Марія 11-Б
3. Тишко Олександр 10-Б
4. Циренніков Олександр 10-Б
5. Дячишин Оксана 11-Б

Команда юних винахідників та раціоналізаторів – ІІІ місце

№ з/п П.І.П. Клас Керівник
1. Циренніков Олександр 10-Б Виклюк Я.В.
2. Горнік Іван 10-Б
3. Гамота Роман 10-Б
4. Мушка Яна 10-В
5. Лисюк Анастасія 10-В

Команда юних фізиків – ІІІ місце

№ з/п П.І.П. Клас Керівник
1. Горнік Іван 10-Б Карпіна Н.М.
2. Гамота Роман 10-Б
3. Іжик Олег 10-В
4. Тишко Олександр 10-Б

Кiлькiсть переглядiв: 373

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.