1997-1998 навчальний рік


ПРИЗЕРИ IV ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

1. Малиш Віра - німецька мова (3 місце)

2. Мельничук Тетяна - українська мова та література (3 місце)

3. Головець Надія - українська мова та література (2 місце)

4. Бик Павло - хімія (3 місце)

5. Палій Тарас - історія (2 місце)

6. Гордіюк Наталія - історія (3 місце)

7. Тітівалов Роман - історія (2 місце)

8. Хилюк Світлана - правознавство (1 місце)

9. Жук Ростислав - географія (1 місце)

10. Мороз Оксана - географія (2 місце)

11. Хрущ Юрій - основи економічних знань (2 місце)

12. Герус Андрій - основи економічних знань (2 місце)


ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

1. Головець Надія - українська література 2 місце


ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

1. Головець Надія - літературознавство (2 місце)

2. Демещенко Світлана - мовознавство (3 місце)

3. Стуцька Юлія - мовознавство (2 місце)

4. Мельник Аполлінарій - історія (3 місце)

5. Лаврський Микола - конструювання і винахідн. (1 місце)


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Фізика

1. Шлапа Олег - 3 місце

Французька мова

1. Починок Наталія - 1 місце

2. Соколюк Олена - 3 місце

Англійська мова

1. Місюра Наталія - 3 місце

2. Степаненко Наталія - 2 місце

3. Пелюх Олена - 3 місце

Хімія

1. Дмитрійчук Людмила - 3 місце

2. Ісаєнко Тетяна - 2 місце

3. Бик Павло - 2 місце

4. Максай Святослав - 3 місце

5. Вельгус Ольга - 3 місце

6. Третяк Віталій - 1 місце

Історія

1. Палій Тарас - 2 місце

2. Гордіюк Наталія - 1 місце

3. Хилюк Світлана - 2 місце

4. Тітівалов Роман - 2 місце

Трудове навчання

1. Ісаєнко Тетяна - 2 місце

2. Смолярук Олександр - 2 місце

Українська мова

1. Головець Надія - 1 місце

2. Лаврський Роман - 3 місце

3. Мельничук Тетяна - 3 місце

Німецька мова

1. Логвина Галина - 3 місце

2. Роговська Ілона - 2 місце

3. Малиш Віра - 3 місце

Географія

1. Жук Ростислав - 1 місце

2. Мороз Оксана - 2 місце

3. Бик Павло - 2 місце

Математика

1. Жилін Андрій - 2 місце

Інформатика

1. Петруша Олександр - 3 місце

2. Яцків Андрій - 3 місце

Правознавство

1. Кабальська Тетяна - 3 місце

2. Хилюк Світлана - 2 місце

3. Тітівалов Роман - 3 місце

4. Мороз Христина - 3 місце

Економіка

1. Хрущ Юрій - 1 місце

2. Жук Ростислав - 3 місце


Кiлькiсть переглядiв: 445

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.