1999-2000 навчальний рік


ПРИЗЕРИ IV ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

1. Марчук Олександр - історія (2 місце)

2. Мельничук Тетяна - українська література (1 місце)

3. Дердюк Світлана - правознавство (2 місце)

4. Карпець Віталій - географія (1 місце)


ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

1. Блінова Ольга - українська література

2. Лаврський Микола - конструювання

3. Дубік Іван - історичне краєзнавство

4. Міщук Вікторія - біологія

5. Ісаєнко Тетяна - хімія

6. Демчук Тетяна - економіка


ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

1. Блінова Ольга - літературна творчість (1 місце)

2. Лаврський Микола - конструювання і винахідн. (1 місце)

3. Дубік Іван - краєзнавство (1 місце)

4. Мельник Аполлінарій - краєзнавство (2 місце)

5. Міщук Вікторія - біологія (1 місце)

6. Ісаєнко Тетяна - хімія (1 місце)

7. Бик Павло - хімія (3 місце)

8. Демчук Тетяна - економіка (2 місце)


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Українська мова та література

1. Мельничук Тетяна - 2 місце

2. Крижан Катерина - 3 місце

3. Бичак Тетяна - 3 місце

Історія

1. Шевчук Леся - 1 місце

2. Колягін Олексій - 2 місце

3. Куц Ілона - 1 місце

4. Марчук Олександр - 1 місце

5. Бартман Юрій - 2місце

Право

1. Мельничук Світлана - 2 місце

2. Мороз Крістіна - 3 місце

3. Дердюк Світлана - 2 місце

Англійська мова

1. Голуб Діана - 3 місце

Німецька мова

1. Арсенік Оксана - 2 місце

2. Глинянський Максим - 2 місце

3. Логвіна Галина - 3 місце

Французька мова

1. Місюра Олеся - 3 місце

Інформатика

1. Стерпак Володимир - 3 місце

Біологія

1. Міщук Вікторія - 1 місце

2. Бик Павло - 2 місце

3. Майструк Павло - 3 місце

4. Хилюк Дмитро - 1 місце

Географія

1. Карпець Віталій - 1 місце

Економіка

1. Супчан Ілля - 3 місце

2. Карпець Віталій - 3 місце

Трудове навчання

1. Новосад Надія - 2 місце

2. Смолярчук Сергій - 2 місце

3. Крикун Вадим - 3 місце

Математика

1. Карпець Віталій - 2 місце

2. Оксентюк Вадим - 3 місце

Фізика

1. Піцик Сергій - 2 місце

2. Кратчук Олександр - 2 місце

Хімія

1. Хилюк Дмитро - 2 місце

2. Юрійчук Олеся - 3 місце

3. Крикун Вадим - 1 місце

4. Дмитрійчук Людмила - 3 місце

5. Крикун Олег - 3 місце

6. Бик Павло - 2 місце

7. Ісаєнко Тетяна - 1 місце


Кiлькiсть переглядiв: 408

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.