/Files/images/Medal.jpg Історія закладу освіти


То з чого ж усе починалося?

У 1989 році експериментальний педагогічний клас поклав вдалий початок підготовці до створення ліцею.

1992 рік.

На базі Нововолинської загальноосвітньої школи-інтернату було утворено Нововолинський ліцей. Їх було тридцять у новому, щойно сформованому педагогічному класі. Вони вперше отримали звання ліцеїста, започаткувавши історію нашого навчального закладу, створивши його основу. Це були найобдарованіші діти Волині, справжні активісти.

Першому директорові ліцею Гошовському Й.В. присуджено звання Заслужений вчитель України.
/Files/images/Gochowski copy.jpg

Ліцей був справою його розуму і серця, його дітищем, котрим він гордився , без якого, здавалося, не уявляв свого життя.


1993 рік.

Для того, аби дійсно відчути себе вартим звання ліцеїста, стати частиною однієї міцної команди уперше організовано посвяту в ліцеїсти. Створено Гімн ліцею та емблему ліцею.


1994 рік.

Перший бал олімпійців, уперше учні почули настанови королеви Мудрості та Знань.

Професіоналізм наших педагогів був визнаний на міжнародному рівні: Березан О.В. отримала звання Соросівського вчителя.


1995 рік.

Уперше обрано Президента ліцею Бабія Олександра. Це стало стимулом для творчого розвитку учнів, заохоченням їхньої організаційної та навчальної ініціативи, проявлення персональних талантів.

Саме у 1995 році наш ліцеїст Воробчук Олександр, вперше поїхав навчатися в 11 клас за кордон, в Америку!


1996 рік.

На базі нашого ліцею був утворений танцювальний колектив «Вікторія», який згодом став відомим не лише у нашому місті, а й за кордоном. В цьому ж році звання Соросівського вчителя отримав вчитель біології Предко В.В., а Березан О.В. стала Заслуженим вчителем України.


1998 рік.

Перший випуск газети «Ліцеїст» показав, наскільки творчими і креативними є наші учні: цікаві та захопливі статті, ліцей віднайшов своїх поетів, журналістів, фотографів.


1999 рік.

Створено ліцейний інтелектуальний клуб, розроблено його статут, авторами якого стали Тітівалов Роман та Носков Андрій. Першим президентом інтелектуального клубу стала Хилюк Світлана.


2000 рік.

В цьому році ліцей очолив новий директор Гутчинський В.Й., який приклав значних зусиль для розбудови ліцею. Це мудрий і талановитий керівник, чудовий вчитель, який дбав про хороші умови для навчання ліцеїстів, високий статус нашого навчального закладу.

/Files/images/GYTCHINSKI.jpg


2001 рік.

З метою сприяння творчому розвитку ліцеїстів на засіданні ліцейної ради було затверджено Положення про іменні стипендії. Першими стипендіатами стали Дердюк Світлана, Кусняк Денис, Крикун Вадим, Юрійчук Олеся, Карпець Віталій, Макодим Вадим, Хилюк Дмитро.

В 2001 році відбулося відкриття музею історії ліцею.


2003 рік.

Саме в цьому році випускник ліцею став студентом закордонного вузу - Варшавської вищої школи торгівлі і права. Ім’я нашого навчального закладу зазвучало на міжнародному рівні.


2005 рік.

Цей рік став особливим тим, що наш учень Осипенко Артем на Міжнародній Менделєєвській олімпіаді з хімії став бронзовим призером.

Пінчук Юлія, випускниця 2004 року, стала переможницею конкурсу краси”Міс Україна 2005”.

В цьому ж році розпочав роботу профільний оздоровчий табір “Еврика”.


2006 рік.

Ліцей став лауреатом конкурсу “100 кращих шкіл України” у номінації “Школа професійної кар'єри”. Це ще раз підтвердило високу якість ліцейної освіти, професійність педагогів, інтелектуальність учнів.

В цьому ж році Осипенко Артем на Міжнародній Менделєєвській олімпіаді став срібним призером.

Саме у 2006 році вперше було проведено конкурс дитячих талантів “Крок до зірок”, який став тепер традиційним шансом для учнів більше дізнатися один про одного, відкрити власні здібності, по-новому проявити себе.


2007 рік.

Вперше проведено ліцейні Дні науки та культури. Такі заходи сприяють розширенню світогляду, формуванню естетичних смаків, набуттю нових професійних навичок ліцеїстів.


2008 рік.

Значним кроком до розвитку міжнародної співпраці нашого закладу, показником високої якості ліцейної освіти стало підписання угоди про співпрацю з ВНЗ Польщі. В цьому ж році ліцейному музею “Берегиня “ було присвоєно звання Зразковий музей.


2010 рік.

У ліцеї вперше проведено Всеукраїнський конкурс - турнір юних економістів. Багато дітей з різних куточків України відвідали наш навчальний заклад та високо оцінили умови навчання, затишну та комфортну атмосферу.


2011 рік.

Цей рік запамятався всім проведенням першого конкурсу “Зірка + Зірка” учасниками якого разом з учнями стали і вчителі. Скільки нового ми дізналися про наших педагогів!


2012 рік.

Рік тільки почався, а вже є приємні новини. Нашому директорові присвоєно звання Заслужений вчитель України.

Минуло 20 років, багато змін відбулося за цей період, багато подій, кожна з яких творить нові сторінки в книзі історії ліцею. Протягом цього часу керівництво нашого навчального закладу намагалося зробити все можливе, аби не лише зацікавити дітей у навчальному процесі, а й віднайти особливий талант кожного учня. Тому , як і в перший день відкриття ліцею, так і тепер, через 20 років, і, я впевнена, що в наступну річницю звання «ліцеїст» буде звучати гордо і велично, а ліцей залишатиметься престижним навчальним закладом.


2013 рік.

В цьому роціліцей очолив новий директорЛазаренко Ю.О. який приклав значних зусиль для розбудови ліцею. Це мудрий і талановитий керівник, чудовий вчитель, який дбав про хороші умови для навчання ліцеїстів, високий статус нашого навчального закладу

Премія за заслуги у сфері науки й освіти за пропозицією Валентини Миколаївни Блінової, депутата Волинської обласної ради, рішенням сесії Волинської обласної ради перейменовано та названо на честь засновника Нововолинського ліцею-інтернату, Заслуженого вчителя України – Гошовського Йосипа Васильовича.

Відбулася зустріч учнів ліцею та їх батьків з виконуючим обов’язки Генерального консула Республіки Польща паном Кшистофом Савіцькі з метою обговорення питання вступу у навчальні заклади Польщі


2014 рік

· 4 учнів, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі «МАН – Юніор Дослідник», стали переможцями

· Відбулася зустріч із молодим українським письменником Максом Кідруком. Ліцеїсти виявили великий інтерес до його творчості


2015 рік

· Відбувся обласний семінар керівників гімназій, ліцеїв та спеціалізованих шкіл «Розвиток науково-творчого потенціалу в закладах нового типу» з участю Міжнародної зеленої школи

· Команда ліцею, взявши участь у Всеукраїнському турнірі із природничих дисциплін, здобула ІІІ місце

· 2 учнів – переможці Всеукраїнських олімпіад

· 1- переможець Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка


2016 рік

· Комп’ютерні аудиторії обладнано тонкими клієнтами L300 з підключенням до Internet мережі

· Козіброда Богдан – бронзовий призер Міжнародної олімпіади з хімії


2017 рік

· Літковець С.В. присвоєно звання «Заслужений учитель України»

· (Березан – підручники, на сайті)

Кiлькiсть переглядiв: 1025

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.