15 ліцеїстів є переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Учениця 10-В класу Ольга Жабровець, провівши дослідження "Вплив воєнних дій на гідроекологічний стан водних об'єктів України " (керівник викладач ВНУ ім. Лесі Українки Стельмах В.Ю.), стала переможцем національного етапу міжнародного конкурсу«Стокгольмський юнацький водний приз» , ІІ місце. Крім того, головний спонсор конкурсу українсько-австрійська науково-виробничо компанія Ekosoft відзначила роботу ліцеїстки спецпремією.
За рішенням журі ІV етапу визнано переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів Пух Марину (хімія, І місце, уч. Літковець С.В.), Бик Діану (українська мова та література, ІІІ місце, уч. Торчило О.М.), Харлана Рєната (фізика, ІІІ місце, уч. Шустік Л.С.) .
У фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Солодуха Юлія посіла ІІІ місце.
Визначено найкращих учасників національного етапу найпрестижнішого світового конкурсу екологічного спрямування GENIUS Olympiad Ukraine 2023: учениця 10-А класу Кіра Нізамієва здобула СРІБНУ нагороду, Влада Войтович (10-А), Дарина Лозинська ( 9-А), Іванна Шумчук (8-А) нагороджені Почесними відзнаками.Завдяки підтримці UGS (Ukraine Global Scholas) – благодійної організації, яка допомагає українським талановитим учням успішно вступати до найкращих у світі шкіл-пансіонатів та університети, зновунашим двом ліцеїстам вдалося отримати стипендії для навчання у закордонних освітніх закладах:
Рєната Харлана гостинно прийме американська школа-пансіон Woodberry Forest, яка щедро виділила йому стипендію у розмірі 195 тисяч доларів, а Михайла Зінчука - Middlesex School (стипендія - 145 тисяч доларів.
2022 рік
12 наших учнів здобули перемогу на II (обласному етапі) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Назарук Ліза – II місце в III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
У 2022 році Україна, однією з перших у світі, виборола право проводити "GENIUS Olympiad" на регіональному рівні. Бронзову медаль у категорії "Креативне письмо" здобула Борисюк Анастасія.
Завдяки підтримці UGS (Ukraine Global Scholas) – благодійної організації, яка допомагає українським талановитим учням успішно вступати до найкращих у світі шкіл-пансіонатів та університети, нашим двом ліцеїсткам вдалося отримати стипендії для навчання у закордонних освітніх закладах: Назарук Ліза здобула грант на навчання в американській школі, яка була визнана приватною школою №1 у північній частині штату Нью-Йорк USA, Матвіюк Вікторія – в одній з найкращих приватних шкіл Британії.
2021рік
Нововолинському науковому ліцею надано статус експериментального закладу. Проводиться дослідно-експериментальна робота з теми "Моделювання STEM – орієнтованого освітнього середовища для розвитку успішної особистості випускника ліцею".
2020 рік
Відповідно до рішення сесії Волинської обласної ради директором Нововолинського наукового ліцею-інтернату призначено
Хільковець Інну Петрівну
Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін "Відкрита природнича демонстрація" (Фрасоля Богдан, Чабан Данило, Позняк Микола, Квік Олександр, Рудь Марія, Харчун Тетяна, керівник Шустік Л.С.). III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт (Фрасоля Богдан).
2019 рік
У грудні 2019 команда ліцею, взявши участь у ювілейному X Всеукраїнському Інтернет - турнірі з природничих дисциплін "Відкрита природнича демонстрація" у напруженій боротьбі посіла III місце.
Наша випускниця стала відома на весь світ! Олена Богун (професор Орегонського університету), учениця Ольги Веніамінівни Березан (кандидата педагогічних наук, вчителя хімії) спільно зі своїм чоловіком, також професором, здійснили революційне відкриття в наномедицині – винайшли новий метод діагностики та лікування ракових клітин.
2018 рік
Команда ліцею, взявши участь у Всеукраїнському турнірі із природничих дисциплін, здобула ІІ місце
31 травня 2018 року рішенням Волинської обласної ради наш заклад було перейменовано на Нововолинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради...
2017 рік
Літковець С.В. присвоєно звання «Заслужений учитель України»
Наша гордість Березан Ольга Веніамінівна, кандидат педагогічних наук, Заслужений вчитель України, створила навчальний посібник «Хімія. 9 клас». Підручник успішно пройшов конкурсний відбір (усі експертні висновки були позитивні). Автор посібника Березан О.В, яка захистила дисертацію на звання кандидата педагогічних наук на тему, що стосується розвитку інтелектуальних умінь учнів, та є автором понад 20 навчальних посібників, може зробити свій вагомий внесок для покращення ситуації у викладанні хімії...
2016 рік
Комп’ютерні аудиторії обладнано тонкими клієнтами L300 з підключенням до Internet мережі
Кращим учнем Волині 2016 року визнаний учень 11-го класу Нововолинського ліцею-інтернату Богдан Козіброда.
Козіброда Богдан – бронзовий призер Міжнародної олімпіади з хімії
"Артек-Буковель"- це світ дитинства Завдяки фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" 18 талановитих учнів ліцею отримали оригінальну винагороду за свою успішну працю - путівку у дитячий спортивно-оздоровчий табір у Карпатах.
27 вересня 2016 року наш випускник, Осипенко Артем, у Страсбурзі захистив наукову дисертацію на звання доктора хімічних наук. Щиро вітаємо Артема з таким високим званням та бажаємо плідної роботи на науковій ниві. Пишаємося нашим випускником!!!...
2015 рік
Відбувся обласний семінар керівників гімназій, ліцеїв та спеціалізованих шкіл «Розвиток науково-творчого потенціалу в закладах нового типу» з участю Міжнародної зеленої школи
2 учнів – переможці Всеукраїнських олімпіад
1- переможець Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка
2014 рік
4 учнів, взявши участь у Всеукраїнському конкурсі «МАН – Юніор Дослідник», стали переможцями
Команда ліцею, взявши участь у Всеукраїнському турнірі із природничих дисциплін, здобула ІІІ місце
Відбулася зустріч із молодим українським письменником Максом Кідруком. Ліцеїсти виявили великий інтерес до його творчості
2013 рік.
В цьому роціліцей очолив новий директорЛазаренко Ю.О. який приклав значних зусиль для розбудови ліцею. Це мудрий і талановитий керівник, чудовий вчитель, який дбав про хороші умови для навчання ліцеїстів, високий статус нашого навчального закладу
Премія за заслуги у сфері науки й освіти за пропозицією Валентини Миколаївни Блінової, депутата Волинської обласної ради, рішенням сесії Волинської обласної ради перейменовано та названо на честь засновника Нововолинського ліцею-інтернату, Заслуженого вчителя України – Гошовського Йосипа Васильовича.
Відбулася зустріч учнів ліцею та їх батьків з виконуючим обов’язки Генерального консула Республіки Польща паном Кшистофом Савіцькі з метою обговорення питання вступу у навчальні заклади Польщі
2012 рік
Рік тільки почався, а вже є приємні новини. Нашому директорові присвоєно звання Заслужений вчитель України.
Минуло 20 років, багато змін відбулося за цей період, багато подій, кожна з яких творить нові сторінки в книзі історії ліцею. Протягом цього часу керівництво нашого навчального закладу намагалося зробити все можливе, аби не лише зацікавити дітей у навчальному процесі, а й віднайти особливий талант кожного учня. Тому , як і в перший день відкриття ліцею, так і тепер, через 20 років, і, я впевнена, що в наступну річницю звання «ліцеїст» буде звучати гордо і велично, а ліцей залишатиметься престижним навчальним закладом.
2011 рік
Цей рік запамятався всім проведенням першого конкурсу “Зірка + Зірка” учасниками якого разом з учнями стали і вчителі. Скільки нового ми дізналися про наших педагогів!
2010 рік
У ліцеї вперше проведено Всеукраїнський конкурс - турнір юних економістів. Багато дітей з різних куточків України відвідали наш навчальний заклад та високо оцінили умови навчання, затишну та комфортну атмосферу.
2008 рік
Значним кроком до розвитку міжнародної співпраці нашого закладу, показником високої якості ліцейної освіти стало підписання угоди про співпрацю з ВНЗ Польщі. В цьому ж році ліцейному музею “Берегиня “ було присвоєно звання Зразковий музей.
2007 рік
Вперше проведеноліцейні Дні науки та культури. Такі заходи сприяють розширенню світогляду, формуванню естетичних смаків, набуттю нових професійних навичок ліцеїстів.
2006 рік
Ліцей став лауреатом конкурсу “100 кращих шкіл України” у номінації “Школа професійної кар'єри”. Це ще раз підтвердило високу якість ліцейної освіти, професійність педагогів, інтелектуальність учнів.
В цьому ж році Осипенко Артем на Міжнародній Менделєєвській олімпіаді став срібним призером.
Саме у 2006 році вперше було проведено конкурс дитячих талантів “Крок до зірок”, який став тепер традиційним шансом для учнів більше дізнатися один про одного, відкрити власні здібності, по-новому проявити себе.
2005 рік
Цей рік став особливим тим, що наш ученьОсипенко Артем на Міжнародній Менделєєвській олімпіаді з хімії став бронзовим призером.
Пінчук Юлія,випускниця 2004 року, стала переможницею конкурсу краси”Міс Україна 2005”.
В цьому ж році розпочав роботу профільний оздоровчий табір “Еврика”.
2003 рік
Саме в цьому році випускник ліцею став студентом закордонного вузу - Варшавської вищої школи торгівлі і права. Ім’я нашого навчального закладу зазвучало на міжнародному рівні.
2001 рік
З метою сприяння творчому розвитку ліцеїстів на засіданні ліцейної ради було затверджено Положення про іменні стипендії. Першими стипендіатами стали Дердюк Світлана, Кусняк Денис, Крикун Вадим, Юрійчук Олеся, Карпець Віталій, Макодим Вадим, Хилюк Дмитро.
В 2001 році відбулося відкриття музею історії ліцею.
2000 рік
В цьому роціліцей очолив новий директор Гутчинський В.Й., який приклав значних зусиль для розбудови ліцею. Це мудрий і талановитий керівник, чудовий вчитель, який дбав про хороші умови для навчання ліцеїстів, високий статус нашого навчального закладу.
1999 рік
Створено ліцейний інтелектуальний клуб, розроблено його статут, авторами якого стали Тітівалов Роман та Носков Андрій. Першим президентом інтелектуального клубу стала Хилюк Світлана.
1998 рік
Перший випуск газети «Ліцеїст»показав, наскільки творчими і креативними є наші учні: цікаві та захопливі статті, ліцей віднайшов своїх поетів, журналістів, фотографів.
1996 рік
На базі нашого ліцею був утворений танцювальний колектив «Вікторія», який згодом став відомим не лише у нашому місті, а й за кордоном. В цьому ж році званняСоросівського вчителя отримав вчитель біології Предко В.В., а Березан О.В. стала Заслуженим вчителем України.
1995 рік
Уперше обрано Президента ліцеюБабія Олександра.Це стало стимулом для творчого розвитку учнів, заохоченням їхньої організаційної та навчальної ініціативи, проявлення персональних талантів.
Саме у 1995 році наш ліцеїст Воробчук Олександр, вперше поїхав навчатися в 11 клас за кордон, в Америку!
1994 рік
Перший бал олімпійців,уперше учні почули настанови королеви Мудрості та Знань.
Професіоналізм наших педагогів був визнаний на міжнародному рівні:Березан О.В. отримала звання Соросівського вчителя.
1993 рік
Для того, аби дійсно відчути себе вартим звання ліцеїста, стати частиною однієї міцної команди уперше організовано посвяту в ліцеїсти.Створено Гімн ліцею та емблему ліцею.
1992 рік
На базі Нововолинської загальноосвітньої школи-інтернату було утворено Нововолинський ліцей.Їх було тридцять у новому, щойно сформованому педагогічному класі. Вони вперше отримали звання ліцеїста, започаткувавши історію нашого навчального закладу, створивши його основу. Це були найобдарованіші діти Волині, справжні активісти.
Першому директорові ліцею Гошовському Й.В. присуджено звання Заслужений вчитель України.
Ліцей був справою його розуму і серця, його дітищем, котрим він гордився , без якого, здавалося, не уявляв свого життя.
1989 рік
То з чого ж усе починалося?
У 1989 році експериментальний педагогічний клас поклав вдалий початок підготовці до створення ліцею.
Коментарi