2016 - 2017 навчальний рік
Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії
ІІІ місце - Бойко Ірина, 10-В клас, учитель Літковець Світлана Василівна
ІІІ місце (командне) - Козак Валентин, учасник Всеукраїнського турніру юних істориків
ХІ Спартакіада Волині серед обласних ліцеїв та шкіл-інтернатів з баскетболу (юнаки) - ІІІ місце
1. Киця Владислав, 11-А
2. Пісцо Євген, 11-А
3. Лисиця Павло, 11-В
4. Стружук Володимир, 11-В
5. Богомазюк Роман, 11-В
6. Крикунов Дмитро, 10-Б
7. Дубень Орест, 10-Б
8. Бадзюнь Іван, 10-Б
9. Романович Захар, 10-Г
Керівники команди: Дацюк В.І., Петрук М.А.
ІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт
І місце - Козак Валентин Миколайович (11 клас), учитель - Нагірний Микола Зіновійович, секція - історія України
ІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Бойко Оксана Сергіївна, секція - прикладна математика
ІІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна (10-А клас), учитель - Сироватка Олена Леонідівна, секція - література
ІІІ місце - Ліщина Анастасія Ігорівна (10-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна, секція - експериментальна фізика
ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад
Інформаційні технології
ІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Шаповал Юрій Вячеславович
ІІІ місце - Солодуха Микола Іванович (9-Б клас), учитель -Шаповал Юрій Вячеславович
Трудове навчання
ІІІ місце - Гусєва Ангеліна Павлівна (8 клас), учитель - Гошовська Ірина Іванівна
Біологія
ІІІ місце - Білінський Владислав Віталійович (9 клас), учитель - Петрук Тетяна Федорівна
ІІІ місце - Чубок Андрій Володимирович (8 клас), учитель - Петрук Тетяна Федорівна
Географія
ІІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Бегеза Галина Іванівна
Хімія
ІІ місце - Юлах Ірина Миколаївна (8-Б клас), учитель - Літковець Світлана Василівна
ІІ місце - Чубок Андрій Володимирович (8-А клас), учитель - Літковець Світлана Василівна
І місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Літковець Світлана Василівна
ІІ місце - Солодуха Анна Володимирівна (10-Б клас), учитель - Літковець Світлана Василівна
ІІ місце - Рябчун Іван Володимирович (11-Б клас), учитель - Березан Ольга Веніамінівна
І місце - Солодуха Микола Іванович (9-Б клас), учитель - Березан Ольга Веніамінівна
Історія України
ІІ місце - Козак Валентин Миколайович (11 клас), учитель - Нагірний Микола Зіновійович
ІІ місце - Борисюк Інна Володимирівна (9 клас), учитель - Сологуб Олег Богданович
Українська мова та література
ІІ місце - Смаль Богдана Іванівна (9 клас), учитель - Вітковська Наталія Олексіївна
ІІ місце - Леоненко Олександра Валеріївна (9 клас), учитель - Земцова Світлана Вікторівна
ІІІ місце - Кухарук Лілія Володимирівна (10 клас), учитель - Сироватка Олена Леонідівна
ІІІ місце - Кохан Маргарита Олександрівна (11 клас), учитель - Демчишина Надія Йосипівна
ІІІ місце - Станицька Катерина Тарасівна (11 клас), учитель - Демчишина Надія Йосипівна
Французька мова
ІІІ місце - Новосад Тетяна Павлівна (10-А клас), учитель - Шкликова Ірина Юріївна
Математика
ІІ місце - Солодуха Зоряна Іванівна (8-Б клас), учитель -Хиля Ярослава Іванівна
ІІ місце - Бойко Ірина Богданівна (10-В клас), учитель - Бойко Оксана Сергіївна
ІІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Тесленко Тетяна Василівна
Фізика
ІІ місце - Міліщук Роман Віталійович (11-В клас), учитель - Виклюк Ярослав Васильович
Астрономія
ІІІ місце - Цюник Богдан Степанович (11-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна
ІІІ місце - Копець Сергій Олександрович (10-В клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна
Правознавство
ІІ місце - Гнатюк Наталія Вікторівна (11 клас), учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна
ІІ місце - Семенюк Ірина Юріївна (10-А клас), учитель - Трофимчук Лариса Миколаївна
Англійська мова
ІІІ місце - Грищук Крістіна Віталіївна (10-А клас), учитель - Мучак Надія Зіновіївна
Всеукраїнський інтернет-турнір з природничих дисциплін (лауреат)
Міліщук Роман
Цюник Богдан
Бойко Ірина
Мазурик Назар
Наумук Ярослав
Солодуха Анна
Керівник команди Шустік Лілія Степанівна
Команда висловлює щиру подяку у підготовці до турніру Літковець Світлані Василівні, Бегезі Галині Іванівні
VІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Кухарук Лілія (ІІІ місце), учениця 10-А класу, вчитель Сироватка О.Л.
Кохан Маргарита (ІІІ місце), учениця 11-А класу, вчитель Демчишина Н.Й.
ІІІ етап Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. Петра Яцика
Кохан Маргарита, уч. 11-А кл., ІІ місце, вч. Демчишина Н.Й.
Кухарук Лілія, уч. 10-А кл., ІІІ місце, вч. Сироватка О.Л.
Леоненко Олександра, уч. 9-А кл., ІІ місце, вч. Земцова С.В.
ХХІІІ обласний турнір юних фізиків (ІІІ місце)
Цюник Богдан, учень 11-В класу;
Копець Сергій, учень 10-В класу;
Шапран Тарас, учень 10-В класу;
Квашук Ілля, учень 10-В класу;
Сидорук Дмитро, учень 10-В класу.
Керівник - Шустік Лілія Степанівна
ХХІІІ обласний турнір юних хіміків (ІІІ місце)
Савюк Олександр, учень 11 класу;
Бойко Ірина, учениця 10 класу;
Рябчун Іван, учень 11 класу;
Коржан Олена, учениця 10 класу;
Жолоб Юлія, учениця 10 класу.
Керівники – Літковець Світлана Василівна та Березан Ольга Веніамінівна
Турнір юних правознавців (ІІ місце)
Гнатюк Наталію, уч. 11-А кл.;
Козака Валентина, уч. 11-А кл.;
Дячук Анастасію, уч. 11-А кл.;
Музичук Аліну, уч. 10-Б кл.;
Семенюк Ірину, уч. 10-А кл.
Козак Валентин - ІІ місце - індивідуальна першість
Керівник команди - Трофимчук Лариса Миколаївна
Турнір юних математиків (ІІІ місце)
Бойко Ірина, уч. 10-В кл.;
Кузьмич Андрій, уч. 10-В кл.;
Ліщук Богдана, уч. 11-В кл.;
Лютяниця Роман, уч. 11-В кл.;
Міліщук Роман, уч. 11-В кл.
Керівник команди - Тесленко Тетяна Василівна
Турнір юних економістів (ІІІ місце)
Гнатюк Наталія, уч. 11-А кл.;
Кохан Маргарита, уч. 11-А кл.;
Левчук Валерія, уч. 11-А кл.;
Міліщук Роман, уч. 11-В кл.;
Цюник Богдан, уч. 11-В кл.
Керівник команди - Шевчук Віра Антонівна
Коментарi