2013 - 2014 навчальний рік


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Прізвище, ім’я учня Фото Клас Місце Вчитель
Українська мова та література
1 Супрунович Вікторія /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Супрунович.jpg 10-А І Земцова С.В.
2 Кохан Маргарита /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Кохан.jpg 8-А І Демчишина Н.Й.
Французька мова
3 Тесленко Катерина /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Тесленко.jpg 9-В ІІІ Тихун О.А.
Історія
4 Литвинець Оксана /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Литвинець.jpg 10-А ІІІ Сологуб О.Б.
5 Столярчук Аліна /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Столярчук.jpg 9-А ІІІ Кравчук А.Б.
6 Кохан Маргарита /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Кохан.jpg 8-А ІІІ Кравчук А.Б.
Правознавство
7 Король Ольга /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Король.jpg 11-А ІІІ Трофимчук Л.М.
8 Шалапай Ігор /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Шалапай.jpg 10-А ІІІ Трофимчук Л.М.
9 Антонюк Мілена /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Антонюк.jpg 9-В ІІ Трофимчук Л.М.
Географія
10 Макарчук Марія /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Макарчук.jpg 11-В ІІІ Бегеза Г.І.
11 Литвинець Оксана /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Литвинець.jpg 10-А ІІІ Шевчук В.А.
12 Міліщук Роман /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Міліщук.jpg 8-Б ІІІ Бегеза Г.І.
Економіка
13 Макарчук Марія /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Макарчук.jpg 11-В ІІІ Шевчук В.А.
Математика
14 Павлючик Назар /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Павлючик.jpg 10-В ІІІ Бенедь Т.В.
15 Козіброда Богдан /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Козіброда.jpg 9-Б ІІ Хиля Я.І.
16 Міліщук Роман /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Міліщук.jpg 8-Б ІІ Тесленко Т.В.
Фізика
17 Шпур Вадим /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Шпур.jpg 10-В ІІ Виклюк Я.В.
18 Підгайний Антон /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Підгайний.jpg 9-В ІІІ Карпіна Н.М.
19 Міліщук Роман /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Міліщук.jpg 8-Б ІІІ Карпіна Н.М.
Хімія
20 Пемпко Дмитро /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Пемпко.jpg 11-Б ІІ Березан О.В.
21 Мельничук Павло /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Мельничук.jpg 10-Б ІІ Березан О.В.
22 Козіброда Богдан /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Козіброда.jpg 9-Б І Літковець С.В.
23 Савюк Олександр /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Савюк.jpg 8-Б ІІІ Березан О.В.
24 Рябчун Іван /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Рябчун.jpg 8-Б ІІІ Березан О.В.
Трудове навчання (технології)
25 Матюхіна Вікторія /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Матюхіна.jpg 9-Б ІІ Гошовська І.І.
Фізкультура
26 Вавринюк Віктор /Files/images/uchnyi_prizeri_2013-2014/Вавринюк.jpg 11-В ІІІ Дацюк В.І.

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

1. Качула Анастасія 11-А ІІІ Історія Любешівський р-н Нагірний М.З.
2. Кононович Марія 11-А ІІІ Українська філологія Іваничівський р-н Сироватка О.Л.
3. Король Ольга 11-А ІІІ Правознавство Любомльський р-н Трофимчук Л.М.
4. Пемпко Дмитро 11-Б ІІ Хімія м. Нововолинськ Березан О.В., Янчук О.М.
5. Макарчук Марія 11-В ІІІ Фізика Маневицький р-н Шустік Л.С.
6. Шитлюк Олена 10-Б ІІ Українська література Любешівський р-н Вітковська Н.О.

ІІІ етап Всеукраїнських конкурсів

Всеукраїнський мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка
1. Міщук Тетяна 10-А ІІ Любомльський р-н Земцова С.В.
Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика
2. Міщук Тетяна 10-А ІІ Любомльський р-н Земцова С.В.
3. Кохан Маргарита 8-А ІІ Вол. Волинський р-н Демчишина Н.Й.
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості
4. Вавринюк Аліна 11-А ІІІ Сироватка О.Л.
Обласний Заочний конкурс «Космічні фантазії»
5. Андрієнко Інна 10-В І м. Нововолинськ Жуков А.В.
6. Старостіна Анна 11-Б ІІ м. Нововолинськ Гусєва О.А., (2) редактор газети "Ліцеїст"

Призери ІІ етапу (обласного) Всеукраїнських турнірів

Юні хіміки, ІІ місце
1. Козіброда Богдан 9-Б ІІ смт. Жовтневе Березан О.В.
2. Шпур Вадим 10-В м. Нововолинськ
3. Мельничук Павло 10-Б м. Нововолинськ
4. Кельмис Юлія 11-Б Іваничівський р-н
5. Пемпко Дмитро 11-Б м. Нововолинськ
Юні фізики, ІІІ місце
6. Мартинюк Іван 10-В ІІІ м. Луцьк Виклюк Я.В.
7. Волошенюк Олександр 10-В м. Нововолинськ
8. Шпур Вадим 10-В м. Нововолинськ
9. Савицький Богдан 10-В м. Нововолинськ
10. Макарчук Марія 11-В Маневицький р-н
Юні біологи, ІІІ місце
11. Мельник Лілія 10-Б ІІІ м. Нововолинськ Петрук Т.Ф.
12. Мельничук Павло 10-Б м. Нововолинськ
13. Шитлюк Олена 10-Б Любешівський р-н
14. Пемко Дмитро 11-Б м. Нововолинськ
15. Шабада Галина 11-Б Іваничівський р-н
Юні математики, ІІІ місце
16. Волошенюк Олександр 10-В ІІІ м. Нововолинськ Бойко О.С.
17. Шпур Вадим 10-В м. Нововолинськ
18. Коханюк Олександра 11-В смт. Жовтневе
19. Воляник Микола 11-В Горохівський р-н
20. Дубицька Ольга 11-В Вол. –Волинський р-н

Всеукраїнський конкурс «Intel eco Україна»

1. Пемко Дмитро 11-Б ІІІ м. Нововолинськ Березан О.В. Янчук О.М.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч" (114 учасників)

1. Міщук Тетяна 10-А срібний сертифікат Любомльський р-н Калінчук Г.В.
2. Редька Діана 10-А срібний сертифікат Іваничівський р-н Калінчук Г.В.
3. Кондратюк Ірина 10-А срібний сертифікат Турійський р-н Калінчук Г.В.
4. Штандер Ірина 10-А срібний сертифікат Турійський р-н Міліщук Н.С. Мучак Н.З.

Обласна військово-патріотична гра "Джура"

1. Команда ліцею зі стрільби ІІІ Кривицький О.М.

Всеукраїнський конкурс "МАН-Юніор Дослідник"

Номінація "Юніор-Технік"
1. Волошенюк Олександр 10-В І м. Нововолинськ Виклюк Я.В.
Шустік Л.С.
2. Шпур Вадим 10-В м. Нововолинськ
Номінація "Юніор-Історик"
3. Литвинець Оксана 10-А ІІ Старовижівський р-н Сологуб О. Б.
Номінація "Юніор-Астроном"
4. Савицький Богдан 10-В ІІІ м. Нововолинськ Шустік Л.С.

Кiлькiсть переглядiв: 567

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.