Виставка картин "Гармонія душі"

Вона діє у музеї "Берегиня" Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради майстрині Майї Григорівни Якименко. П'ятнадцять картин музею подарувала Світлана Василівна Марценюк, які їй дісталися як спадок від мами. Вони вишиті хрестиком. Це – пейзажі, портрети, сюжетні роботи. Керівник музею Олена Посельська, учнівський та педагогічний колективи навчального закладу щиро вдячні пані Світлані за подарунок. Велике спасибі за щедрість та збереження звичаїв попередніх поколінь. Запрошуємо нововолинців та гостей міста відвідати виставку.

Діана ГЛУШНЮК,
учениця 10-Б класу ліцею,
майбутній екскурсовод.

Галерея "Виставка картин "Гармонія душі""

Етнографічний музей "Берегиня"

Експозиція музею:

Музей "Берегиня"

Галерея "МУЗЕЙ"

Вітаємо!

З перемогою у I турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти

"Край, в якому я живу", у напрямі "Етнографічні музеї" переможцем стала:

Калішук Мар'яна (10кл.) – III місце

та керівника:

Посельську О.Л.

Успіхів та підкорення нових наукових вершин !!!

Фолькльорні посиденьки

"Від коляди до Водохреща"

Споконвіку в нашому народі Різдвяні свята символізували щастя, багатство і мир у кожній родині.

З нагоди свят учнівсько - педагогічний колектив Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради висловлює щирі вітання і зичить здоров’я, добробуту й миру в кожну оселю.

Отже, бережімо народні традиції і надалі, не забуваймо про давні звичаї наших предків, які передаються з покоління в покоління.

Галерея "Бережемо традиції. Христос хрещається! В річці Йордані!"

Бережемо традиції.Христос хрещається!В річці Йордані!