2003-2004 навчальний рік


Призери IV етапу Всеукраїнських олімпіад

ІІ місце - Камишнікова Олеся - англійська мова


Міжнародний дитячий конкурс з української мови ім. П.Яцика

1. Глодзь Галина - 1 місце


Призери ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

№ за/п ПІБ учня Місце Клас Учитель
Біологія
1. Мартинюк Катерина ІІІ 8-Б Сашук М.І.
Географія
2. Корнещук Максим ІІІ 9-В Шевчук В.А.
3. Глова Олександр ІІ 10-В Бегеза Г.І.
4. Панасюк Сергій ІІ 10-Г Бегеза Г.І.
5. Костючик Олександр ІІІ 11-В Шевчук В.А.
Українська мова і література
6. Глодзь Галина І 11-А Демчишина Н.Й.
Основи правознавства
7. Невальонна Наталія ІІ 11-А Трофимчук Л.М.
Основи економіки
8. Потапчук Богдан ІІІ 10-В Шевчук В.А.
Французька мова
9. Ровицька Ольга ІІІ 10-А Шовкович Н.Ф.
10. Лебедюк Ганна І 10-А Шовкович Н.Ф.
11. Семенюк Радіон І 11-А Шовкович Н.Ф.
Німецька мова
12. Николайчик Уляна І 9-А Колбун Н.Г.
Англійська мова
13. Матвійчук Мар’яна ІІІ 10-А Левша Н.О.
14. Камишнікова Олеся І 11-А Левша Н.О.
Математика
15. Потапчук Богдан ІІІ 10-В Тесленко Т.В.
16. Калюга Олег ІІ 11-В Хиля Я.І., Гутчинський В.Й.
Основи інформатики
17. Бусловський Сергій ІІІ 10-Г Шаповал Ю.В.
Фізика
18. Іванчук Анастасія ІІІ 9-Г Гарват Л.С.
19. Калюга Олег ІІІ 11-В Виклюк Я.В.
Хімія
20. Сушик Володимир ІІ 9-В Соколюк Р.М.
21. Савчук Тарас ІІ 10-Б Березан О.В.
22. Васейко Віталій ІІ 11-Б Березан О.В.
Трудове навчання
23. Сушик Володимир ІІІ 9-В Токарський О.С.

ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

1. Глодзь Галина - літературна творчість (1 місце)

2. Гись Віталіна - літературна творчість (2 місце)

3. Камишнікова Олеся - англійська мова (2 місце)


Переможець обласного конкурсу юних літераторів Волині

Глодзь Галина


Переможці рейтингової олімпіади з інформатики

Бусловський Сергій (10-Г клас)
Шевчук Іван (10-Г клас)
Лесик Михайло (10-Г клас)


Переможці обласних турнірів

Турнір юних математиків - ІІІ місце

Лисянська Ірина (11-В клас)
Супчан Мар'яна (11-В клас)
Калюга Олег (11-В клас), ІІІ місце в індивідуальному рейтингу
Костючик Олександр (11-В клас)
Потапчук Богдан (10-Г клас)

Турнір юних істориків - ІІ місце

Дерлюк Ігор (11-А клас)
Пельц Володимир (11-А клас)
Горохова Олена (10-А клас)
Матвейчук Мар'яна (10-А клас), І місце в індивідуальному рейтингу
Бурда Аліна (10-А клас)

Матвейчук М .- учасниця Республіканського турніру у м. Херсоні II місце обласної команди

Турнір юних знавців права - ІІІ місце

Невальонна Наталія (11-А клас)
Домбровська Ольга (11-А клас)
Приходько Іванна (10-А клас)

Турнір юних хіміків

Синовець Олеся - ІІ місце в індивідуальному рейтингу
Сушик Володимир - ІІІ місце в індивідуальному рейтингу

Турнір юних фізиків

Калюга Олег - І місце в індивідуальному рейтингу

Юніорський турнір юних фізиків - ІІІ місце

Вавриш Назарій 9-Г ( І місце в особистому заліку)
Іванчук Анастасія 9-Г
Савицький Роман 8-Б
Холмецька Ліна 8-Б
Сушик Володимир 9-В


Конкурс КРОКС
(культурних, розумних, організованих, кмітливих, спритних)
- III місце

Калюга Олег, 11-В (III місце особистому заліку)
Дерлюк Ігор, 11 -А
Малашенко Євген, 10-Г
Подільник Ольга, 10-А
Камінський Сергій, 9-Г
Голод Олена, 10-Г
Матвейчук Мар'яна, 10-А


Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.