Наші навчальні кабінети

Ми багато говоримо про те, що творчі педагоги виховують творчих дітей, і рідко задумуємось над тим, в яких же умовах працюють учителі та учні. А це надзвичайно важливо, бо школа – їхня друга домівка, яка повинна бути затишною та комфортною. Це чудово розуміють у Нововолинському науковому ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради.

Світлі класи, зручні меблі, сучасно оздоблені стіни – все для дітей та їх наставників. Багато зусиль доклала до цього директор ліцею Інна Хільковець, аби всім учасникам навчально-виховного процесу було комфортно. Працювали всі: техпрацівники школи, вчителі, батьки, люди з активною життєвою позицією.

Відомо, щоб зробити якісний ремонт у школі, потрібні чималі ресурси. Отож, підготувати заклад до нового навчального року допомогли небайдужі до проблем ліцею люди та товариство з обмеженою відповідальністю «Кроноспан УА».

Щира вдячність усім за підтримку та допомогу. А учасникам освітнього процесу бажаємо в затишних класах здобувати нові знання, отримувати нові перемоги і готуватися до нового дорослого життя.

Батьківський комітет 10 - Б класу

Галерея "Матеріальна база фото класів"