Повернутися до звичайного режиму



/Files/images/ltsey/licey1.jpg

Графік
проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2019-2020 н.р.

Фізика08 жовтня
Біологія09 жовтня
Трудове навчання10 жовтня
Правознавство11 жовтня
Англійська мова15 жовтня
Економіка16 жовтня
Українська мова і література17 жовтня
Екологія18 жовтня
Інформатика19 жовтня
Географія21 жовтня
Хімія21 жовтня
Математика22 жовтня
Німецька мова23 жовтня
Інформаційні технології24 жовтня
Історія24 жовтня
Астрономія04 листопадав
Французька мова06 листопада

Олімпіади розпочинаються о 9:25


Вітаємо переможців ІІІ етапу
Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2018-2019 н.р.

Конкурс-захист наукових робіт (обласний етап)

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - І місце, секція теоретична фізика

Лис Неля (10-Б клас) - ІІ місце, секція журналістика

Шевчук Дмитро (11-Б клас) - ІІ місце, секція хімія

Інформатика

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - ІІІ місце, учитель Шаповал Юрій В'ячеславович

Біологія

Білінський Владислав Віталійович (11 клас) - ІІ місце, учитель Петрук Тетяна Федорівна

Цісар Анна Андріївна (10 клас) - ІІ місце, учитель Петрук Тетяна Федорівна

Правознавство

Коц Інна Володимирівна (10 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Кравчук Христина Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Історія

Борисюк Інна Володимирівна (11 клас) - І місце, учитель Сологуб Олег Богданович

Математика

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - ІІ місце, учитель Хиля Ярослава Іванівна

Гончаренко Назар Олександрович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Бенедь Тетяна Володимирівна

Хімія

Фрасоля Богдан Романович (8 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Назарук Ліза Олександрівна (8 клас) - ІІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Корнєв Сергій Вадимович (9 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Юлах Ірина Миколаївна (10 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Чубок Андрій Володимирович (10 клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Солодуха Микола Іванович (11 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Шевчук Дмитро Вікторович (11 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Українська мова та література

Леоненко Олександра Валеріївна - ІІ місце, учитель Земцова Світлана Вікторівна

Солодюк Анна Володимирівна (9 клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Чупахіна Вікторія Вікторівна (8 клас) - І місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Фізика

Корнєв Сергій Вадимович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Земцов Георгій Олексійович (10-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Гончаренко Назар Олександрович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Англійська мова

Чубок Андрій Володимирович (10-Б клас) - ІІІ місце, учитель Міліщук Наталія Святославівна

Трудове навчання

Макаряк Артем Ігорович (9 клас) - ІІІ місце, учитель Кривицький Олег Миколайович

Чубок Наталія - ІІІ місце, учитель Гошовська Ірина Іванівна


ІХ Всеукраїнський турнір "Відкрита природнича демонстрація"
ІІ місце

Бабич Олег, 10-В клас
Давидюк Юрій, 10-В клас
Земцов Георгій, 10-В клас
Чубок Андрій, 10-Б клас
Ковальчук Серафим, 10-Г клас
Солодуха Микола, 11-Б клас


Галерея " ФІНАЛ ВПД 2018"

Всеукраїнський турнір юних хіміків

Солодуха Микола та Шевчук Дмитро, учні 11 класу - ІІ місце (у складі команди)

ІІІ етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Чупахіна Вікторія Вікторівна (8-А клас) - ІІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (9-А клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна


ІІІ (обласного) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Чупахіна Вікторія Вікторівна (8-А клас) - ІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (9-А клас) - ІІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Леоненко Олександра Валеріївна (11-А клас) - ІІІ місце, учитель Земцова Світлана Вікторівна

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні"

Горбунова Ірина, 11-А клас - ІІІ місце, Керівник Земцова Світлана Вікторівна

Обласний турнір юних винахідників-раціоналізаторів (ІІІ місце)

Білінський Владислав,11-Б
Гончаренко Назар,11-В
Солодуха Микола,11-Б
Шевчук Дмитро,11-Б
Земцов Георгій,10-В

Керівник – Виклюк Ярослав Васильович

ХХІ обласний турнір юних математиків (ІІІ місце)

Гончаренко Назар (11-В), ІІІ місце в особистій першості
Мороз Руслана (11-В),
Солодуха Микола (11-Б),
Солодуха Зоряна (10-В),
Земцов Георгій (10-В)

ХХV обласний турнір юних хіміків (ІІ місце)

Чубок Андрій, уч. 10-Б кл.;
Юлах Ірина, уч. 10-Б кл.;
Білінський Владислав, уч. 11-Б кл.;
Солодуха Микола, уч. 11-Б кл.;
Шевчук Дмитро, уч. 11-Б класу

Керівники команди: Березан Ольга Веніамінівна, Літковець Світлана Василівна



Фотогалерея поповнилася новими фотографіями

Детальніше...


Канал Нововолинського ліцею на YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJdAtd5Ouezilakyq-8pySg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.