Екскурсія до центру зайнятості

16 квітня учні 8-Б відвідали Нововолинське управління Володимир Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості. Ліцеїсти ознайомилися з послугами та інтернет-сервісами служби зайнятості, а також отримали інформацію про актуальні професії, ситуацію на ринку праці та перспективи.
Під час екскурсії юним відвідувачам Наталія Кардаш розповіла про особливості надання послуг різним категоріям клієнтів служби зайнятості, в тому числі й учнівській молоді. Також проінформувала їх про роль кожного відділу в забезпеченні ефективного і якісного обслуговування населення та роботодавців. Школярі отримали поради про те, як правильно враховувати свої психологічні особливості, нахили та здібності при плануванні професійного майбутнього. Адже це допоможе їм обрати професію, яка не тільки відповідає вимогам сьогодення, а також є справою до душі.

Галерея "Екскурсія до центру зайнятості"

Дата останньої зміни 01 Травня 2024