Похід у музей

Музей- місце, де зустрічаються сьогодення і минуле.
11 березня учні 9-Б класу з класним керівником Сорокою Аллою Євгенівною та вихователем Ісик Богданою Володимирівною відвідали Нововолинський історичний музей.
Ліцеїсти мали змогу побачити дві музейні зали та фотовиставку «Скільки ще…». Перша музейна зала відображає події 2014 року, а саме світлини Небесної Сотні, каски та дерев’яні щити з Майдану . У другій музейній залі учні побачили залишки ворожої техніки, збитої нашими захисниками, а також експонати зброї.
Також ліцеїсти відвідали фотовиставку «Скільки ще…», де на світлинах зображено сюжети із життя Нововолинська під час повномаштабного вторгнення.
Відвідування музею, це завжди захоплюючий та пізнавальний досвід, який надовго залишається у нашій пам’яті.

Галерея "Похід у музей"

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024