Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У зв’язку з цим, представники дружнього простору для дітей та молоді в м. Нововолинськ, відкритого благодійним фондом “Посмішка ЮА” в рамках проєкту, який реалізується завдяки співпраці з Save the Children та у партнерстві з Урядом Канади, провели для учнів 10-А та 10-Б класів заняття на тему: «Права та обов'язки дитини».

Основним завданням було привернути увагу учасників до проблем суспільства, насильства та порушення прав людини. Ліцеїсти мали змогу підвищити обізнаність щодо протидії різним видам насильства зі створенням безпечної атмосфери в групі, а також ознайомились зі своїми правами та обов'язками.

Дякуємо представникам простору за проведене заняття та поширення важливої інформації серед учасників освітнього процесу!

Галерея "Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»"

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024