Вибори учнівського самоврядування

Наш ліцей – інтернат це маленька самостійна держава. Її громадяни – учні, батьки, вчителі, а отже, за визначенням, вони є рівними в своїх правах.

І, відтак, 25 вересня у Нововолинському науковому ліцеї – інтернаті відбудуться вибори президента. На протязі останніх двох тижнів усі кандидати у президенти ліцею оприлюднили свої передвиборні програми та ведуть активну агітаційну роботу спільно зі своїми командами однодумців.

Метою виборів є пошук лідерів, небайдужих учнів ліцею, які могли б працювати на користь навчального закладу в рамках шкільного самоврядування та зможуть розвивати свої організаторські здібності та успішно соціалізуватися в майбутньому.

Відео до виборів

Дата останньої зміни 24 Квітня 2024