Повернутися до звичайного режиму

2020-2021 н.р.


Список переможців

олімпіад, конкурсів, турнірів

2020-2021


Волинська Інтернет-олімпіада з фізики

Харлан Рєнат - I місце, керівник Шустік Л.С.

Дудюк Ілля - I місце, керівник Шустік Л.С.

Родзь Богдан - I місце, керівник Шустік Л.С.

Зінчук Михайло - II місце, керівник Шустік Л.С.

/Files/images/peremojtsv_olmpad_konkursv_turnrv_2020-2021/Фрасоля Богдан.jpg

Фрасоля Богдан - I місце, керівник Шустік Л.С.

/Files/images/peremojtsv_olmpad_konkursv_turnrv_2020-2021/Позняк Миколаjpg.jpg

Позняк Микола - II місце, керівник Шустік Л.С.

Волинська Інтернет-олімпіада з астрономії

/Files/images/peremojtsv_olmpad_konkursv_turnrv_2020-2021/Чабан Данило11.jpg

Чабан Данило - II місце, керівник Шустік Л.С.


Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін
"Відкрита природнича демонстрація"

ФіНАЛ - І місце


Галерея "Інтернет - турнір"

Фрасоля Богдан
Чабан Данило
Позняк Микола
Квік Олександр
Рудь Марія
Харчун Тетяна


Обласний турнір юних хіміків

/Files/images/peremojtsv_olmpad_konkursv_turnrv_2020-2021/DSCN1970.JPG

Патіюк Артем
Рудь Марія
Корнєв Сергій
Дубровська Вікторія
Саган Марія

Керівники: Березан Ольга Веніамінівна, Літковець Світлана Василівна


Обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів

ІІІ місце

Позняк Микола
Чабан Данило
Зінчук Михайло
Харлан Рєнат
Дудюк Ілля

Керівники: Шустік Лілія Степанівна, Полікарчик Вікторія Володимирівна, Виклюк Ярослав Васильович.


ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт - 2020

Науково-технічна творчість та винахідництво

Фрасоля Богдан - III місце, керівники Дзіковська Ю.М., канд. технічних наук,Шустік Л.С.


З перемогою ( III місце) в обласному турнірі юних фізиків (юніорська ліга)

Харлана Рєната, Дудюка Іллю, Зінчука Михайла, Родзя Богдана, Ткачука Давіда

та їхнього керівника Шустік Лілію Степанівну.


Індивідуальна першість (III місце) в

Харлана Рєната.


Вітаємо!

Юлаха Ярослава з I місцем в I обласних змаганнях «ROBO-SUMO VOLYN 2021» (автономні роботи) та керівника команди Шустік Лілію Степанівну.


Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

ПІБ учняМісцеСекціяНауковий керівник
Чабан Данило АндрійовичІАстрономія та астрофізикаШустік Лілія Степанівна
Назарук Єлизавета ОлександрівнаІІАнглійська моваЖуковська Анна Володимирівна, кандидат гуманітарних наук
Морева Оксана АндріївнаІІУкраїнська літератураГусєва Оксана Андріївна
Лісецька Інна МихайлівнаІІІІсторичне краєзнавствоБогдадюк Юрій Володимирович
Патіюк Артем ІгоровичІІІХіміяБерезан Ольга Веніамінівна, Сливка Наталія Юріївна, кандидат хімічних наук
Савчук Катерина ОлександрівнаІІІПравознавствоТрофимчук Лариса Миколаївна

Переможці Інтернет - турніру

Унікальну можливість набути нових дослідницько-експериментальних умінь ліцеїсти мають можливість, беручи участь у Всеукраїнському Інтернет-турнірі із природничих дисциплін "Відкрита природнича демонстрація". 15грудня 2020 році в онлайн режимі Національний центр “Мала академія наук України” провів фінальний тур Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін.

Загалом у турнірі брало участь близько 200 команд, 23 з яких потрапили до основного етапу відбіркового туру. До фінального туру змагань ввійшло три команди, серед яких команда “Імпульс” Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради у складі Фрасолі Богдана, Чабана Данила, Позняка Миколи, Квіка Олександра, Рудь Марії, Харчун Тетяни (керівник Шустік Лілія Степанівна)

У фіналі Інтернет-турніру учасники впродовж п’яти хвилин знайомилися з завданнями з фізики, астрономії, біології, географії, хімії, обговорювали відповіді та вносили їх до бланку.

У нелегкій, але надзвичайно цікавій інтелектуальній боротьбі команда "Імпульс" здобула І місце. Учасники отримають дипломи та цінні подарунки.

Ми пишаємося нашими учнями, які достойно захистили честь Волинського краю!



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт 2020 н.р.

Науково-технічна творчість та винахідництво

ІІІ місце - Фрасоля Богдан Романович (10 клас), учитель - Шустік Лілія Степанівна, Дзіковська Юлія Миколаївна

/Files/images/2021/Фрасоля_o.jpg


Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2020-2021 н.р.

Обласний турнір юних хіміків (ІІІ місце)

Патіюк Артем ( 11-Б)Рудь Марія (10-Б)Корнєв Сергій (11-Б)Дубровська Вікторія (11-Б)Саган Марія (11-Б)


XXXIII-й обласний турнір юних винахідників і раціоналізаторів (III місце)

Позняк Микола (10-В)Чабан Данило (10-В)Зінчук Михайло (9 -В)Харлан Рєнат (8-Б)Дудюк Ілля (8-Б)


Всеукраїнська олімпіада WRO 2021 н.р. старша ліга

III місце команда " Імпульс" у складі:

Фрасоля Богдан (10-В), Чабан Данило (10-В)

Кiлькiсть переглядiв: 230

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.