Графік проведення контрольних робіт


До уваги ліцеїстів та їх батьків!

У зв'язку із продовженням карантинних заходів до 22 червня зазначаємо,що навчальний процес у ліцеї триває дистанційно.

Свято останнього дзвоника відбудеться онлайн 29 травня о 11:00.

Дякуємо за розуміння. Бережіть себе та своїх близьких


Посилання на web-ресурси вчителів для дистанційного навчання під час карантину


Нововолинський науковий ліцей-інтернат Волинської обласної ради запрошує на навчання обдарованих учнів до 6 - 10 класів.
Поза конкурсом зараховуються переможці ( І - ІІІ місця) ІІ, ІІІ етапу всеукраїнських олімпіад, ІІ етапу всеукраїнського конкурсу-захисту.

Здобувачі освіти забезпечуються безкоштовним проживанням та безкоштовним харчуванням відповідно до Положення про науковий ліцей.

Заповнити електронну заяву потрібно за посиланням.

Прийом заяв до 01 червня 2020 року.


Вітаємо переможців ІІІ етапу
Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2019-2020 н.р.

Конкурс-захист наукових робіт

/Files/photogallery/1564/DSCN0727.jpg

Фрасоля Богдан Романович - І місце, секція науково-технічна творчість, керівники Дзіковська Юлія Миколаївна, Шустік Лілія Степанівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0719.jpg

Земцов Георгій Олексійович - І місце, секція теоретична фізика, керівник Шигорін Павло Павлович, Шустік Лілія Степанівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0731.jpg

Лис Неля Андріївна - ІІ місце, секція журналістика, керівник Вітковська Наталія Олексіївна

/Files/photogallery/1564/DSCN0734.jpg

Чубок Андрій Володимирович - ІІ місце, секція хімія, керівники Янчук Олександр Миколайович, Літковець Світлана Василівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0717.jpg

Солодуха Зоряна Іванівна - ІІ місце, секція мікроекономіка та макроекономіка, керівник Кравчук Наталія Олегівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0732.jpg

Лупанов Денис Валерійович - ІІ місце, секція ветеринарія, керівник Петрук Тетяна Федорівна

Інформаційні технології

/Files/photogallery/1564/DSCN0723.jpg

Чубок Наталія Олегівна (10 клас) - ІІІ місце, учитель Шаповал Юрій Вячеславович

Біологія

/Files/photogallery/1564/DSCN0718.jpg

Цісар Анна Андріївна (11 клас) - ІІІ місце, учитель Петрук Тетяна Федорівна

Українська мова

/Files/photogallery/1564/DSCN0731.jpg

Лис Неля Андріївна (11 клас) - ІІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

/Files/photogallery/1564/DSCN0725.jpg

Солодюк Анна Володимирівна (10 клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0818.jpg

Чупахіна Вікторія Вікторівна (9 клас) - І місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

/Files/photogallery/1564/DSCN0722.jpg

Рудь Марія Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Торчило Оксана Михайлівна

Польська мова

/Files/photogallery/1564/DSCN0722.jpg

Рудь Марія Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Борисюк Ольга Ярославівна

Економіка

/Files/photogallery/1564/DSCN0813.jpg

Курінний Яків Миколайович (11 клас) - ІІІ місце, учитель Кравчук Наталія Олегівна

Правознавство

/Files/photogallery/1564/DSCN0724.jpg

Кравчук Христина Олександрівна (10 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Математика

/Files/photogallery/1564/DSCN0717.jpg

Солодуха Зоряна Іванівна (11-В клас) - ІІ місце, учитель Бойко Оксана Сергіївна

/Files/photogallery/1564/DSCN0736.jpg

Корінчук Владислава Володимирівна (10-В клас) - ІІ місце, учитель Тесленко Тетяна Василівна

Назарук Ліза Олександрівна (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Маліков Леонід Михайлович

Хімія

/Files/photogallery/1564/DSCN0714.jpg

Брус Софія Романівна (8 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0722.jpg

Рудь Марія Олександрівна (9-Б клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0730.jpg

Корнєв Сергій Вадимович (10-Б клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0721.jpg

Дубровська Вікторія Олександрівна (10-Б клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Юлах Ірина Миколаївна (11-Б клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Географія

/Files/photogallery/1564/DSCN0726.jpg

Ковальчук Серафим (11-Г клас) - ІІІ місце, учитель Бегеза Галина Іваніван

/Files/photogallery/1564/DSCN0733.jpg

Квік Олександр Іванович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шевчук Віра Антонівна

Астрономія

/Files/photogallery/1564/DSCN0715.jpg

Бабич Олег (11-В клас) - ІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0728.jpg

Чабан Данило (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Фізика

Родзь Богдан Тарасович (8-Б клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

/Files/photogallery/1564/DSCN0727.jpg

Фрасоля Богдан Романович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0736.jpg

Корінчук Владислава Володимирівна (10-В клас) - ІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

/Files/photogallery/1564/DSCN0719.jpg

Земцов Георгій Олексійович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Англійська мова

/Files/photogallery/1564/DSCN0734.jpg

Чубок Андрій Володимирович (11-Б клас) - ІІІ місце, учитель Міліщук Наталія Святославівна

Мулька Ангеліна (9-А клас) - ІІІ місце, учитель Мучак Надія Зіновіївна

Трудове навчання

/Files/photogallery/1564/DSCN0709.jpg

Шевчук Анастасія - ІІІ місце, учитель Гошовська Ірина Іванівна


Х Всеукраїнський турнір "Відкрита природнича демонстрація"
ІІІ місце

Бабич Олег, 11-В клас
Давидюк Юрій, 11-В клас
Земцов Георгій, 11-В клас
Чубок Андрій, 11-Б клас
Ковальчук Серафим, 11-Г клас
Цісар Анна, 11-Б клас

Керівник - Шустік Лілія Степанівна


Галерея "ВПД 2019 (фінал)"


ІІІ етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

/Files/photogallery/1564/DSCN0818.jpg

Чупахіна Вікторія Вікторівна (9-А клас) - І місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

/Files/photogallery/1564/DSCN0725.jpg

Солодюк Анна Володимирівна (10-А клас) - І місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

/Files/photogallery/1564/DSCN0711.jpg

Бик Діана (7 клас) - ІІІ місце, учитель Торчило Оксана Михайлівна


ІІІ (обласного) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

/Files/photogallery/1564/DSCN0815.jpg

Борисюк Анастасія (9-А клас) - ІІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

/Files/photogallery/1564/DSCN0725.jpg

Солодюк Анна Володимирівна (10-А клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Обласна олімпіада з математики ім. ак. М.П. Кравчука

Романюк Андрій, 7 клас - ІІІ місце, Керівник Бенедь Теряна Володимирівна Вікторівна

Обласний турнір юних фізиків (ІІІ місце)

Земцов Георгій,11-В
Луцюк Вікторія, 11-В
Долгополова Катерина, 11-В
Давидюк Юрій, 11-В
Фрасоля Богдан, 9-В

Керівники – Шустік Лілія Степанівна, Полікарчик ВІкторія Володимирівна


Фотогалерея поповнилася новими фотографіями

Детальніше...


Канал Нововолинського ліцею на YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJdAtd5Ouezilakyq-8pySg


Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.