ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ З ВИПУСКНИКАМИ

01.02.2020 року о 15:00 відбудеться зустріч з випускниками. З нетерпінням чекаємо



/Files/images/ltsey/licey1.jpg

Вітаємо переможців ІІІ етапу
Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів 2019-2020 н.р.

Українська мова

Лис Неля Андріївна (11 клас) - ІІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (10 клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Чупахіна Вікторія Вікторівна (9 клас) - І місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Рудь Марія Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Торчило Оксана Михайлівна

Польська мова

Рудь Марія Олександрівна (9 клас) - ІІІ місце, учитель Борисюк Ольга Ярославівна

Економіка

Курінний Яків Миколайович (11 клас) - ІІІ місце, учитель Кравчук Наталія Олегівна

Правознавство

Кравчук Христина Олександрівна (10 клас) - ІІІ місце, учитель Трофимчук Лариса Миколаївна

Математика

Солодуха Зоряна Іванівна (11-В клас) - місце, учитель Бойко Оксана Сергіївна

Корінчук Владислава Володимирівна (10-В клас) - місце, учитель Тесленко Тетяна Василівна

Назарук Ліза Олександрівна (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Маліков Леонід Михайлович

Хімія

Брус Софія Романівна (8 клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Рудь Марія Олександрівна (9-Б клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Корнєв Сергій Вадимович (10-Б клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Дубровська Вікторія Олександрівна (10-Б клас) - ІІ місце, Березан Ольга Веніамінівна

Юлах Ірина Миколаївна (11-Б клас) - ІІ місце, Літковець Світлана Василівна

Географія

Ковальчук Серафим (11-Г клас) - ІІІ місце, учитель Бегеза Галина Іваніван

Квік Олександр Іванович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шевчук Віра Антонівна

Астрономія

Бабич Олег (11-В клас) - ІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Чабан Данило (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Фізика

Родзь Богдан Тарасович (8-Б клас) - ІІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Фрасоля Богдан Романович (9-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Корінчук Владислава Володимирівна (10-В клас) - ІІ місце, учитель Виклюк Ярослав Васильович

Земцов Георгій Олексійович (11-В клас) - ІІІ місце, учитель Шустік Лілія Степанівна

Англійська мова

Чубок Андрій Володимирович (11-Б клас) - ІІІ місце, учитель Міліщук Наталія Святославівна

Мулька Ангеліна (9-А клас) - ІІІ місце, учитель Мучак Надія Зіновіївна

Трудове навчання

Шевчук Анастасія - ІІІ місце, учитель Гошовська Ірина Іванівна


Х Всеукраїнський турнір "Відкрита природнича демонстрація"
ІІІ місце

Бабич Олег, 11-В клас
Давидюк Юрій, 11-В клас
Земцов Георгій, 11-В клас
Чубок Андрій, 11-Б клас
Ковальчук Серафим, 11-Г клас
Цісар Анна, 11-Б клас


Галерея "ВПД 2019 (фінал)"


ІІІ етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Чупахіна Вікторія Вікторівна (9-А клас) - І місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (10-А клас) - І місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Бик Діана (7 клас) - ІІІ місце, учитель Торчило Оксана Михайлівна


ІІІ (обласного) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Борисюк Анастасія (9-А клас) - ІІІ місце, учитель Вітковська Наталія Олексіївна

Солодюк Анна Володимирівна (10-А клас) - ІІ місце, учитель Демчишина Надія Йосипівна

Обласна олімпіада з математики ім. ак. М.П. Кравчука

Романюк Андрій, 7 клас - ІІІ місце, Керівник Бенедь Теряна Володимирівна Вікторівна

Обласний турнір юних фізиків (ІІІ місце)

Земцов Георгій,11-В
Луцюк Вікторія, 11-В
Долгополова Катерина, 11-В
Давидюк Юрій, 11-В
Фрасоля Богдан, 9-В

Керівники – Шустік Лілія Степанівна, Полікарчик ВІкторія Володимирівна


Фотогалерея поповнилася новими фотографіями

Детальніше...


Канал Нововолинського ліцею на YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCJdAtd5Ouezilakyq-8pySg


Графік
проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2019-2020 н.р.

Дата проведенняНазва олімпіадиМісце проведення олімпіадиКласи
09 січня 2020 рокуФізика (теоретичний тур)Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»8-11
Трудове навчання1. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області»; 2. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №25 Луцької міської ради Волинської області»9,11
Німецька моваЛуцький педагогічний коледж9-11
10 січня 2020 рокуНімецька моваЛуцький педагогічний коледж
Екологія (І тур)Луцький педагогічний коледж10-11
АстрономіяКомунальний заклад «Луцька гімназія №4 іменіМодеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»10-11
11 січня 2020 рокуФізика (експериментальний тур)Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти8-11
15 січня 2020 рокуХімія (теоретичний тур)Луцький педагогічний коледж8-11
Англійська моваЛуцький педагогічний коледж9-11
16 січня 2020 рокуАнглійська моваЛуцький педагогічний коледж
ГеографіяЛуцький педагогічний коледж8-11
17 січня 2020 рокуЕкологія (ІІ тур)Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти10-11
19 січня 2020 рокуМатематика (І тур)Луцький педагогічний коледж7-11
20 січня 2020 рокуПольська мова та літератураЛуцький педагогічний коледж9-11
ЕкономікаЛуцький педагогічний коледж9-11
ПравознавствоЛуцький педагогічний коледж9-11
21 січня 2020 рокуУкраїнська мова та літератураЛуцький педагогічний коледж8-11
Іспанська моваЛуцький педагогічний коледж9-11
22 січня 2020 рокуІсторіяЛуцький педагогічний коледж8-11
Хімія (практичний тур)Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (лабораторний корпус)8-11
23 січня 2020 рокуРосійська мова та літератураЛуцький педагогічний коледж9-11
Французька моваЛуцький педагогічний коледж9-11
25 січня 2020 рокуБіологіяЛуцький педагогічний коледж8-11
26 січня 2020 рокуМатематика (ІІ тур)Луцький педагогічний коледж7-11
01 лютого 2020 рокуІнформатика (І тур)1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді8-11
02 лютого 2020 рокуІнформатика (ІІ тур)1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді
08 лютого 2020 рокуІнформаційні технології1.Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти; 2.Луцький педагогічний коледж; 3.Центр науково-технічної творчості учнівської молоді9-11

Заїзд та реєстрація учасників: 8.00–9.30 год. (фоє Луцького педагогічного коледжу).

Сніданок (для іногородніх учасників): 8.00–9.20 год. (їдальня Луцького педагогічного коледжу).

Відкриття олімпіад: 9.30 год. (актова зала Луцького педагогічного коледжу).

Обід (для всіх учасників) після завершення роботи над завданнями олімпіади (їдальня Луцького педагогічного коледжу).

Олімпіада з трудового навчання: заїзд, реєстрація учасників, харчування учасників, відкриття олімпіади – у комунальному закладі «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області».

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.