Свято останнього дзвоника - 2023

У ліцеї було тихо.

Останній дзвінок завжди ніби тримав в собі особливу магію, яка наповнювала серця учнів і вчителів радістю, торкавшись ніжності й ностальгії. Цього разу, у Нововолинському науковому ліцеї Волинської обласної ради, було щось особливе.

Золотаве сонце ласкаво поглядало у вікна, створюючи неповторну атмосферу свята. Ліцеїсти з виразами радості на обличчях збиралися на шкільному подвір’ї, випускники схвильовано чекали, а батьки – готували вишиті рушники у подарунок найдорожчим дітям. Останній дзвінок означає не тільки кінець навчального року, але й розлуку з дитинством, перехід у новий етап життя.

Усі, хто був присутній на святі, відчували змішані почуття - радість і сум, щастя і надію. Але над усім переважала вдячність. Вдячність вчителям, що не тільки передали знання, але й виховали справжніх людей, готових до подолання будь-яких перешкод. Вдячність однокласникам, які були поряд у кожному навчальному дні, поділяли радощі та невдачі. Вдячність родині, яка підтримувала і вірила у своїх дітей, вкладала в них любов і надію.

Кожного переповнювали емоції, адже на змужнілих крилах з рідного ліцею від нас відлітають у вирій – широку, незнану дорогу життя – наші одинадцятикласники. Для них тісним стало шкільне подвір'я, а серце щемить і завмирає, їх думки уже в майбутньому.

У добру путь ліцеїсти провели випускників 2023 року: 11-А із класним керівником Кривицьким Олегом Миколайовичем та вихователем Дудкевич Тетяною Федорівною, 11-Б та класного керівника Петрук Тетяну Федорівну і вихователя Посельську Олену Леонідівну, а також 11-В клас із класним керівником Бойко Оксаною Сергіївною та вихователем Пархомчук Світланою Григорівною.

Останній дзвоник пролунав, і його мелодія наповнила кожен куточок і кожне серце. Ліцеїсти відчули волю і хвилювання, адже для когось закінчився черговий навчальний рік, а для когось – дитинство. Але ніхто не поспішав йти. Вони зупинилися, щоб на мить повернутись назад і подивитися на навчальний заклад, де провели стільки незабутніх моментів. Вони побачили усмішки своїх друзів і вчителів, слухали веселі розмови та гомін школярів.

І тут, в цей момент останнього дзвоника, в серці кожного з них прокотилася хвиля емоцій. Це був момент розлуки, але й початок нових подорожей, нових знайомств і викликів. Це був момент, коли випускники зрозуміли, що вони піднялися на новий рівень, де майже все починається з початку.

І коли останній дзвінок затих, останній урок вже був позаду, і всі прямували зі шкільного подвір’я, кожен помітив, що двері ліцею залишилися відчиненими. І це символічно: на цей раз вони виходили не просто зі школи, але й у світ, де вони зможуть здійснити свої мрії, де їхні надії і амбіції не знають меж.

Так закінчилася ця чудова казка про ліцей та його одинадцятикласників 2023. Кожен з них забере з собою незабутні спогади, дружбу та навички, які отримав під час навчання. І хоч їхні шляхи розійдуться, вони завжди будуть згадувати цей останній дзвінок, який залишив у їхніх серцях назавжди вічне відчуття приналежності та любові до цього неповторного місця, яким був для них ліцей.


Галерея "Свято останнього дзвоника - 2023"

Свято останнього дзвоника 2023

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Нововолинський науковий ліцей
Волинської обласної ради

45400, вул.Пирогова,1
м.Нововолинськ
тел: (03344) 3-67-72, 3-67-70, 3-67-71
факс: (03344) 4-90-66
e-mail: novlicey@ukr.net
Сайт: novovolynsk-lyceum.edukit.volyn.ua

Дата останньої зміни 22 Вересня 2023

Фотогалерея