Одягаймо вишиванку, прославляймо Україну!

Україна огортається в крила свята, коли настає День Вишиванки. Вітри його носять на своїх пухнастих крилах, розносячи красу та дух національного образу. Вулиці оживають у морі різнобарвних візерунків, нагадуючи про величність нашої культури. Усякий дотик ниток народного мистецтва розкриває таємниці минулого, переплітаючи їх з сучасністю. Кожна сорочка, кожен візерунок несе у собі вічну пам'ять про минуле та спадщину наших предків. Вона є сполучною ниткою між бувшим і сьогоденням, передаючи свою магію з покоління в покоління.

Сьогодні здобувачі освіти та педагоги Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради також долучились до святкування Дня вишиванки!

Усмішки на обличчях кожного ліцеїста сьогодні сяють яскравіше, неначе пелюстки квітів на полотні вишиванки. Усі ми відчуваємо те, як традиція зміцнюється в єдиному об'єднанні, коли струни серця вібрують в ритмі народної традиції. Згуртованість нації перетворюється на хвилю патріотизму, що охоплює кожного, хто має честь носити вишиванку.

Об’єднуємось навколо спільних традицій і …

Посміхаймося світанку,

Одягаймо вишиванку!

Нехай бачить світ і люди, Україна є і буде!

/Files/images/2022-2023/photo_2023-05-19_11-27-31.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 3

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Нововолинський науковий ліцей
Волинської обласної ради

45400, вул.Пирогова,1
м.Нововолинськ
тел: (03344) 3-67-72, 3-67-70, 3-67-71
факс: (03344) 4-90-66
e-mail: novlicey@ukr.net
Сайт: novovolynsk-lyceum.edukit.volyn.ua

Дата останньої зміни 26 Травня 2023

Фотогалерея