Міжнародний день музеїв

Ми всі віримо в нашу перемогу!

Тому наближуймо її усіма можливими способами.

У непрості часи боротьби з російськими загарбниками

Міжнародний день музеїв є ще одним спосом нагадати, що український народ - вільний і незалежний, зі своєю історією та культурою. Прийнято вважати, що через музеї суспільство виражає своє ставлення до історико-культурної спадщини.Не забуваймо про своє коріння, пам'ятаймо про те, звідки ми прийшли.

Музей - це занурення у світ предметів, речей старожитності, історій, особистостей, подій та образів. Це пізнання краси і розмова з митцями. Це захоплення героїчними вчинками і співпереживання трагедіями. Це пам'ять про минуле, що дозволяє усвідомити сучасне.

На честь Всесвітнього дня музею були запрошені вимушено переміщені сім'ї з дітьми. Завідувачка музею розповіла про історію свята, цікаві факти та провела екскурсію у шкільному музеї.

Разом всі присутні заспівали

"Молитву за Україну".

Педагогічний та учнівський колектив висловлює щиру подяку представникам 10-Бкласу: сім'ї Вікторії Лопоші, Катерині Бугайчук, Олександру Петрині, а також педагогам: Ларисі Дячук, Тетяні Ємчік, Наталії Рижих за подаровані старовинні предмети побуту для шкільного музею. Цінуємо вашу людську щедрість і розуміння. Велике спасибі за збереження звичаїв попередніх поколінь. Подаровані Вами речі займуть гідне місце у нашому музеї.

Тримаймо стрій!

Разом -до перемоги!

Слава Героям! Слава Україні!

/Files/images/2021-2022/0-02-05-843ec265ae3a60ab88ba0ff6cc31119f018d44cfdc697b78dbc25d5fe1f578dd_fca057341e1373cb.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.