День самоврядування 2021

День учителя – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов. Відзначити кращих по професії державними та галузевими нагородами. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного.

Окрім чудової святкової атмосфери, яка панувала у нашому ліцеї у переддень свята усіх освітян, уже традиційно, учні з учителями обмінялися ролями. Адміністрація ліцею надала нашим ліцеїстам можливість відчути себе педагогами та оцінити усі плюси та мінуси даної професії.

2 жовтня у Нововолинському науковому ліцеї Волинської обласної відбувся день самоврядування.

11-класники спробували себе в ролі адміністраторів закладу, вчителів та вихователів, а деякі, навіть, провели "урок - навпаки", де педагоги були в ролі учнів.

Ліцеїсти зізналися, що це був не лише цікавий, нестандартний і насичений, але й дуже складний і відповідальний день.

Галерея "День самоврядування 2021"

Таким чином ми привчаємо нашу учнівську молодь шанобливому ставленню до освітян, пробуджуємо в них інтерес до професії вчителя, прищеплюємо відповідальність та впевненість у собі та своїх силах, розвиваємо колективізм та креативність.