Профілактика правопорушень серед учнівської молоді

В рамках систематичного проведення днів профілактики правопорушень в Нововолинському науковому ліцеї Волинської обласної ради на поточний тиждень заплановано ряд тематичних профілактичних заходів.

Сьогодні, 15 вересня, лікарем НЦМЛ Шевчук Тетяною Омелянівною проведено бесіду для учнів 7-го, 8-х класів на тему :"Профілактика інфекційних захворювань".

Особливу увагу зусереджено на симптомах та профілактиці COVID19 та особливостях мутації даного вірусу. Дітям роз'яснили поняття "безсимтомних носіїв" вірусу та способи його діагностики.

Члени правового лекторію під керівництвом Трофимчук Лариси Миколаївни ознайомили учнів 7-11-х класів з правами та обов'язками громадян, закріпленими в Конституції України.

Галерея "Профілактика правопорушень серед учнівської молоді"

Дата останньої зміни 26 Березня 2024