ДЕНЬ ЗНАНЬ

Сьогод­ні, 1 ве­рес­ня, пер­ший дзві­нок закликав до навчання учнів Нововолинського наукового лі­цею Волинської обласної ради. За тра­ди­ці­єю, нав­чаль­ний рік роз­по­чав­ся зі свят­ко­вої лі­ній­ки.

На урочистий захід до зак­ла­ду, ок­рім учас­ни­ків ос­вітнього про­це­су, при­бу­ли пред­став­ни­ки вла­ди, бать­ки та гос­ті.

Нововолинський міський голова Борис Карпус привітав учнів, педколектив, батьків та всіх освітян з початком нового навчального року. Бажав міцного здоров’я, високих результатів та успіхів в усіх починаннях.

Надзвичайно креативною, мотивуючою та позитивною була англомовна вітальна промова начальника управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Сергія Мороза.

На ус­пішне нав­чання лі­це­їс­тів бла­гос­ло­вив нас­то­ятель Свя­то-Духівського Собору, отець Степан Фульмес

Він­шу­ва­ли шкіль­ну ро­ди­ну і одинадцятикласники, і батьки, і вчителі. Сло­ва ві­тань та настанов пролунали від директорки ліцею Інни Петрівни Хільковець.

Урочистим та піднесеним моментом був виступ "Королеви знань" - Єлизавети Назарук.

Ок­рім то­го, лі­цеїстки Катя та Іра Манецькі по­ра­ду­ва­ли при­сут­ніх своєю авторською піс­нею. За традицією пролунав гімн ліцею у виконанні Валерії Остропольської.

За­вер­ши­вся уро­чис­тий за­хід дзвін­ком, який зак­ли­кав на пер­ший урок у но­во­му 2021–2022 нав­чаль­но­му ро­ці.


Галерея "День знань 2021"

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.