Випускний вечір 2021

1 липня для учнів Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради відбулося прекрасне свято - випускний вечір.

Свято дружби і вірності, краси і юності.

Здається, ще зовсім недавно були білі банти, величезні букети квітів, щирі посмішки, допитливі очі і несмілі рученята, які трималися за батьків. І ось перед нами вже юнаки і дівчата з серйозними поглядами і своїми планами на життя.

На самостійне життя випускників благословили батьки та педагоги.

В урочистій атмосфері 79 вчорашніх одинадцятикласників отримали документи про здобуття загальної середньої освіти, а кращі учні були нагороджені золотими та срібними медалями. З вітальною промовою до випускників звернувся Нововолинський міський голова Борис Карпус.

Наш ліцей пишається своїми випускниками, серед яких 9 медалістів : 8 - із золотою медаллю, 1-зі срібною. В цьому величезна заслуга наших педагогів, за що їм уклін і шана.

Тож щасти вам, дорогі наші випускники! У добру путь!

Галерея "Випускний вечір 2021"

Випускний вечір 2021