Повернутися до звичайного режиму

Урочисте нагородження талановитої учнівської молоді Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради

29 травня відбулось урочисте нагородження талановитої учнівської молоді Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради. Адже наші вихованці - дуже талановиті діти, які мають хист і виявляють бажання займатись науково-дослідницькою роботою, створювати інноваційні проєкти, прагнуть пошуку відповідей на складні запитання.

Нововолинський науковий ліцей - це чудовий старт для майбутнього "цвіту нації" нашої держави, це нові методи і нові технології, спільна науково-дослідницька робота вчителів та здобувачів освіти задля цілісного підходу до найбільш повного розкриття особистості учня, розвитку його здібностей та можливостей.

Поєднуючи навчання та виховання в єдиний педагогічний процес, ми прагнемо розкрити індивідуальність кожного ліцеїста, запалити іскру творчості та креативу, виплекати майбутній інтелектуальний потенціал України.

Ліцей пишається своїми учнями!

Щиро вітаємо стипендіата Кабінету Міністрів України Чупахіну Вікторію та призерів академічної стипендії Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради (переможців олімпіад, турнірів, конкурсів), які протягом року отримували стипендії, Корінчук Владиславу, Кравчук Христину, Корнєва Сергія, Солодюк Анну, Чубок Наталію, Фрасолю Богдана.

Також нагороджено преміями переможців ІІІ етапу обласних олімпіад, ІІ етапу конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт, обласних турнірів та Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих дисциплін.

Бажаємо нашим олімпійцям міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та нових перемог!

Галерея "Нагородження талановитої молоді 2021"

Дата останньої зміни 15 Квітня 2024