День Збройних Сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в Нововолинському науковому ліцеї – інтернаті Волинської обласної ради серед ліцеїстів було проведено заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

4 грудня вчителем захисту України Кривицьким Олегом Миколайовичем з учнями (юнаками) 9 – А класу було проведено змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

5 грудня було організовано змагання «Я – майбутній захисник» серед учнів 11-В і 11-Б класів, в яких юнаки позмагались у вправності з підтягування, піднятті гирі (16 кг), стрільби з пневматичної гвинтівки, армреслінгу.

Учителем фізичної культури Петрук Михайлом Андрійовичем було проведено змагання з волейболу серед команд 10-11 класів.

А також на уроках захисту України Кривицький О.М. провів тематичні бесіди «Уроки мужності», спрямовані на виховання в учнівської молоді почуття національного патріотизму, утвердження громадських цінностей, відданості справі зміцнення державності.

Галерея "День Збройних Сил України"

Дата останньої зміни 23 Квітня 2024