Посвята в ліцеїсти

20 листопада в Нововолинському науковому ліцеї – інтернаті Волинської обласної ради відбулася урочиста подія для новоприбулих учнів – посвята в ліцеїсти.

Уже традиційно захід розпочався з молитви та благословення для успішного навчання та праці. Настоятель Свято – Духівського собору благочинний протоієрей Степан Фульмес прочитав молитву, висловив усім присутнім привітання та окропив свяченою водою.

У цей день почесне звання ліцеїста отримали учні 6-го, 7-го, 8-х, 9-х та 10-х класів, які цього року вступили до ліцею. Під керівництвом новообраного президента ліцею Яйчука Олега зачитали клятву ліцеїста.

Почесну місію - запалювання «Факела знань» виконали переможець Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт та та обласної олімпіади з фізики учень 10-В класу Фрасоля Богдан та переможниця III-го (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, української мови і літератури, польської мови учениця 10-Б класу Рудь Марія.

Привітали ліцеїстів та сказали слова настанови директорка Нововолинського наукового ліцею – інтернату Волинської обласної ради Хільковець Інна Петрівна та вихователька 6-го класу Іванова Юлія Вадимівна.

Зі словами подяки від імені усіх новоприбулих ліцеїстів виступив учень 8-А класу Хорощук Давид.

На завершення свята традиційно, пролунав Гімн ліцею у виконанні учениць 11-А класу Німой Софії та Видихай Богдани.

Бажаємо нашим ліцеїстам гордо нести це звання, крокуючи дорогою знань. Нехай завжди їх супроводжують допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до творчості і нових відкриттів.

Галерея "Посвята в ліцеїсти"