Дистанційне навчання

Для учнів Нововолинського наукового ліцею-інтернату карантин не став перешкодою для навчання. Навчальний заклад організував дистанційне навчання у середовищі Google.

«Так, це виклик, непростий подекуди, але і вчителі, і ліцеїсти долають його доволі успішно», – розповідають в ліцеї.

Усе розпочалося ще в перші дні карантину, коли з ініціативи дирекції закладу кожен вчитель опанував інструменти Google, якими можна послуговуватися під час дистанційного навчання.

Навчання для педагогів тривало 4 дні, й організували це викладачі інформатики та інформаційних технологій Шаповал Ю. В., Виклюк Я.В., Загородній П.М. Вони постійно консультують вчителів, якщо виникає в цьому потреба.

Крім цього, для безпосередньої комунікації з дітьми використовуються Zoom, AnyMeeting, Moodle, Skype тощо.

Відеоуроки подбають ліцеїстам найбільше, адже дають можливість «наживо» прослухати пояснення вчителя, спитати про те, що виявилося незрозумілим, і, звісно ж, побачити друзів.

Більше про те, як відбувається дистанційне навчання в ліцеї, у відео.

Дистанційне навчання в Нововолинському науковому ліцеї

За матеріалами сайту БУГ.

Дата останньої зміни 19 Квітня 2024